DP-RP-06-UTESP - napájecí panel, 6x230V UTE, přepěťová ochrana, 19", 2U, vypínač, 3m, černý
Napájecí panel s šesti zásuvkami typu UTE určen pro montáž na 19" lišty rozvaděče. Výška 2U. Vybavený přepěťovou ochranou a vypínačem. Délka přívodního kabelu 3m, barva černá RAL 9005.
Koupit
CONTEG DP-RP-06-UTESP napájecí panel, 6x230V UTE, přepěťová ochrana, 19", 2U, vypínač, 3m, černý
cena:499,-
2S-2000-12 - velká kazeta na sváry, 200x130x8mm, držáky pro 12 smršťovacích ochran, vázací pásky
Kazeta slouží k uložení svárů optických vláken. Zabraňuje mechanickému poškození svárů a vláken. Kazeta je určená pro 12 optických svarů. Součástí jsou dva držáky ochran svárů a čtyři vázací pásky. Víčko můžete objednat samostatně pod označením 2S-2000-VK. Doporučujeme použít s ochranou sváru P-OCH-...
Koupit
PENGG 2S-2000-12 velká kazeta na sváry, 200x130x8mm, držáky pro 12 smršťovacích ochran, vázací pásky
cena:99,-
GFOM3UNI12LU - optický kabel, UDU - gelový, 12x50um OM3, univerzální, LSHF, černý
Kabel je určen pro vnitřní i venkovní použití a má základní ochranu proti hlodavcům. Optické vlákno je vedené v gelem plněné trubičce. Rozsah provozní teploty -40°C až +70°C. Plášť dle normy IEC 60332-1.
Koupit
Brand-Rex GFOM3UNI12LU optický kabel, UDU - gelový, 12x50um OM3, univerzální, LSHF, černý
cena:27,-
191453 - datový kabel U/FTP, kat. 6A, AWG23, CU 6502, cívka 1000m, LS0H, oranžový
Datwyler 191453 je kvalitní datový kabel pro strukturované kabeláže. Překračuje požadavky normy ISO/IEC 11801, IEC 61156-5, EN 50173-1 a EN 50288-10-1. Kabelová konstrukce U/FTP má individuálně stíněné 4 páry.
Koupit
DATWYLER 191453 datový kabel U/FTP, kat. 6A, AWG23, CU 6502, cívka 1000m, LS0H, oranžový
cena:10,000,-

Obchodní firma LANCOMAT s.r.o., která byla založena v roce 2007, je rychle se rozvíjející společnost. Působí na trhu jako velkoobchod materiálem a komponentů pro instalace počítačových sítí. Specializujeme se na strukturované kabeláže, telekomunikační rozvaděče, optiku, IP kamery, aktivní prvky a doplňující sortiment (propojovací kabely, konektory, spojky, kazety, ochrany sváru, stojánky a další materiál). Svým zákazníkům z řad instalačních firem a velkých systémových integrátorů nabízíme především flexibilní a vstřícný přístup,
rychlost vyřízení objednávek,
ochotu pomoci
v každé situaci a
v neposlední řadě
také technickou
podporou...

Specializovaný velkoobchod s materiálem a komponenty pro instalace počítačových sítí a IP systémů.

Aktuálně
Pozvánka na prezentační seminář produktů Datwyler30. 09. 2014 17:08
Rádi bychom Vás pozvali na námi pořádaný prezentační seminář produktů strukturované kabeláže společnosti Datwyler.
celá novinkadalší novinky >>
Novinky

CC6X88BL - spojka RJ45/RJ45 MINI-COM, UTP, kat. 6A, černá

Spojku je možné použít samostatně nebo s patch panely Panduit řady MINI-COM (např. CP24BLY, CPPL24WBLY).

CC6X88BL - spojka RJ45/RJ45 MINI-COM, UTP, kat. 6A, černá
402 Kčvč. DPH
332 Kč
CC6X88BL
Na dotaz

SX16-5E-STP-BK - patch panel STP 16xRJ45 kat. 5E, 1U, 19", osazený, černý

Plně osazený 16 portový patch panel Solarix kat.5E, STP. Instalace na 19" lišty rozvaděče, výška 1U. Pro zakončení kabelu jsou na patch panelu svorkov... více

SX16-5E-STP-BK - patch panel STP 16xRJ45 kat. 5E, 1U, 19", osazený, černý
1,180 Kčvč. DPH
975 Kč
SX16-5E-STP-BK
Skladem ext.

HDESD15J - NAS Synology DS115j 1xSATA server, Gb LAN

Kompaktní, lehký a energeticky úsporný DS115j je ideální pro domácí uživatele, kteří si hlídají svůj rozpočet a hledají jednoduchý NAS server s mnoha ... více

HDESD15J - NAS Synology DS115j 1xSATA server, Gb LAN
3,336 Kčvč. DPH
2,757 Kč
HDESD15J
Skladem ext.

XL-MGB-SXT - mini GBIC (SFP), 1000Base-SX, LC, MM 850nm 550m, -40 až +85°C, Cisco kompatibilní

Průmyslový, gigabitový modul miniGBIC rozměru Small-Form-Pluggable (SFP). Standard 1000Base-SX. Duplexní LC konektor. Dosah 550m na vlákně 50um a 250m... více

XL-MGB-SXT - mini GBIC (SFP), 1000Base-SX, LC, MM 850nm 550m, -40 až +85°C, Cisco kompatibilní
707 Kčvč. DPH
584 Kč
XL-MGB-SXT
Skladem

91378355 - Helios IP Indoor Touch, dotykový panel 7", SIP

Multifunkční komunikátor 2N® Indoor Touch slouží k audio a video komunikaci s interkomy 2N® Helios IP prostřednictvím protokolu SIP 2.0. Kromě toho na... více

91378355 - Helios IP Indoor Touch, dotykový panel 7", SIP
22,110 Kčvč. DPH
18,273 Kč
91378355
Na dotaz

190973 - osazená optická vana, 24 spojek DSC a 24 pigtailů SC SM, 19", 1U, h. 254mm, šedá

Výsuvný, optický rozvaděč instalovaný na 19" lišty rozvaděče. Barva šedá RAL 7035. Osazená optická vana, 24duplex spojek SC (tyto jsou do čela optické... více

190973 - osazená optická vana, 24 spojek DSC a 24 pigtailů SC SM, 19", 1U, h. 254mm, šedá
20,860 Kčvč. DPH
17,240 Kč
190973
Na dotaz

NKSCMWH - SC spojka simplexní, MM, NetKey, bílá

Spojka slouží k spojení optických konektorů typu SC. Spojka je osazená ferulí phosphor bronze a je určena pro optická multimodová vlákna OM1/OM2. Spoj... více

NKSCMWH - SC spojka simplexní, MM, NetKey, bílá
180 Kčvč. DPH
149 Kč
NKSCMWH
Na dotaz

OPW-30MD2M-YL - kanál OptiWay, v. 100mm, š. 300mm, délka 2m, žlutý

Systém vedení optických kabelů OptiWay je navržen pro poskytnutí bezpečného, snadno použitelného a nákladově efektivního řešení pro vyvazování křehkýc... více

OPW-30MD2M-YL - kanál OptiWay, v. 100mm, š. 300mm, délka 2m, žlutý
4,283 Kčvč. DPH
3,540 Kč
OPW-30MD2M-YL
Na dotaz

ID-EF-04-4 - ventilátor s filtrem pro rozvaděče Conteg WME, 45/50m3/h, 230VAC, IP54, šedý

Ventilátory zajišťují nucenou ventilací a správnou teplotu uvnitř rozvaděče. Ventilátor je vhodné umístit do spodní části rozvaděče, aby do ní proudil... více

ID-EF-04-4 - ventilátor s filtrem pro rozvaděče Conteg WME, 45/50m3/h, 230VAC, IP54, šedý
2,127 Kčvč. DPH
1,758 Kč
ID-EF-04-4
Na dotaz

FSCMCXAQ - konektor OptiCam SC MM 50/125/900um OM3/OM4, simplex, černý

Konektory Panduit OptiCam se vyznačují rychlou a přesnou instalací. Konektory jsou předleštěné a jsou určeny k terminaci optických kabelů s těsnou och... více

FSCMCXAQ - konektor OptiCam SC MM 50/125/900um OM3/OM4, simplex, černý
350 Kčvč. DPH
289 Kč
FSCMCXAQ
Běžně do týdne

9155101C - základní jednotka Helios IP Verso s HD kamerou

2N® Helios IP Verso je bezpečnostní interkom, který díky modularitě najde uplatnění všude tam, kde je potřeba vybrat si konkrétní funkci a účel použit... více

9155101C - základní jednotka Helios IP Verso s HD kamerou
19,917 Kčvč. DPH
16,460 Kč
9155101C
Na dotaz

0549-001 - venkovní IP kamera M2014-E, 1280x720, 25fps, 2.8mm 81°, POE, IP66

M2014-E je kompakní venkovní kamera. Řešení se skládá z kamery, která je připojena 8m kabelem k síťové jednotce pro zpracování obrazu. Kamera je vhodn... více

0549-001 - venkovní IP kamera M2014-E, 1280x720, 25fps, 2.8mm 81°, POE, IP66
11,725 Kčvč. DPH
9,690 Kč
0549-001
Skladem ext.

ROF-42-60/60-H - stojanový rozvaděč, 19", v. 42U (1978mm) , h. 600 mm, š. 600mm, OPTIMAL, RAL9005

Hlavní výhodou rozvaděčů ROF je jejich variabilita a rozmanitost. ROF nabízí 64 rozměrových provedení, 12 typů dveří a 10 typů zámků, spolu s nosností... více

ROF-42-60/60-H - stojanový rozvaděč, 19", v. 42U (1978mm) , h. 600 mm, š. 600mm, OPTIMAL, RAL9005
17,895 Kčvč. DPH
14,789 Kč
ROF-42-60/60-H
Na dotaz

ISPS688FA - průmyslový konektor RJ45 pro vodiče AWG 27 - 22, kat. 6, UTP/STP

Panduit ISPS688FA je průmyslový konektor do nejnáročnějšího prostředí s teplotním rozsahem -40°C až 85°C. V konektoru je možné terminovat datové kabel... více

ISPS688FA - průmyslový konektor RJ45 pro vodiče AWG 27 - 22, kat. 6, UTP/STP
853 Kčvč. DPH
705 Kč
ISPS688FA
Běžně do týdne

BE-10GXE01.07/R500 - kabel F/FTP, kat.6A, LSZH, cívka 500m, barva fialová

Kabel pro strukturované kabeláže, stíněné provedení - F/FTP - hliníkovou folií (stínění jednotlivých párů a celého kabelu), kategorie 6A, drát, LSOH p... více

BE-10GXE01.07/R500 - kabel F/FTP, kat.6A, LSZH, cívka 500m, barva fialová
9,200 Kčvč. DPH
7,603 Kč
BE-10GXE01.07/R500
Na dotaz