PANDUIT NK5E88MBLY modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, černý

cena: 42,0 Kč

Moduly NetKey NK5E88M (typ keystone) jsou určeny pro terminaci datových, nestíněných, CU 4-párových kabelů, 24 až 22 AWG, 100 ohm.

Moduly NetKey NK5E88M vynikají jednoduchou, přesnou a rychlou instalací.

Nabízejí barevné variace: AW arktická bílá, WH bílá, BL černá, RD červená, YL žlutá, BU modrá, GR zelená.

Technické parametry převyšují standardy ANSI/TIA/EIA-568-B.2 kategorie 5E a ISO 11801 2. edice třídy D.

NetKey NK5E88M mají značení T568A a T568B.

K modulům NetKey NK5E88M doporučujeme kabel Panduit NUC5C04IG-CE, NUL5C04BU-CE a nástroj pro terminaci CJT-X.

 

 

SOLARIX SXKD-5E-UTP-PVC kabel U/UTP, kat.5E, PVC, box 305m

cena: 1 281 Kč

Kabel pro strukturované kabeláže, nestíněný, kategorie 5E, drát, PVC plášť (polyvinyl chlorid), barvy šedé, pro vnitřní použití.

Vodičem je měděný drát 0,51mm AWG 24.

NVP 68% (Nominal Velocity of Propagation - procentuální poměr rychlosti signálu v kabelu k rychlosti světla ve vakuu).

Průměr kabelu: 5mm

Pracovní teplotní rozsah: -20°C až 60°C

 

 

CONTEG RI7-42-60/60-B stojanový rozvaděč, 19", v. 42U (1978mm), h. 600mm, š. 600mm, iSEVEN, šedý

cena: 6 350 Kč

Stojanový rozvaděč iSEVEN Ri7, který vyniká především nepřekonatelným poměrem ceny, užitné hodnoty a kvality, na kterou jste u Contegu zvyklí. Využití je v serverovnách, telekomunikačních ústřednách, ale i jako samostatně stojící.

Klika s DIN profilem pro snadnou změnu klíčové vložky.

Výška rozvaděče 15, 21, 27, 33, 42, 45 a 48U.

Šířka rozvaděče je 600 nebo 800mm.

Hloubka rozvaděče je 600, 800 a 1000mm.

Nosnost při rovnoměrném zatížení činí 300kg pro velikost 15 - 33U a 500kg pro 42 - 48U.

Barevné provedení šedé RAL 7035 nebo černé RAL 9005.

 

 

FAOC-LC-UPC-SM-R-25 krimpovací optický konektor LC/UPC, singlemode, pro vlákno 900 um nebo 250um

cena: 168 Kč

Krimpovací optické konektory jsou určeny pro přímé ukončení optického vlákna. Jejich výhodou je to, že umožňují ukončení optické trasy standardním konektorem bez nutnosti použití svářečky optických vláken. K práci s nimi dostačuje základní vybavení, kterými jsou stripovací kleště na optická vlákna, isopropyl a lámačka. Nevýhodou oproti běžně užívanému svařování je větší útlum, typicky 0,3dB, maximálně 0,5dB, který však při posouzení parametrů trasy nemusí představovat problém.

Krimpovací konektory jsou vhodné zejména pro toho, komu se nevyplatí pořízení vlastní svářečky a nechce být závislý na tom, kdo pro něj sváry provádí, případně mu svářečku půjčuje.

Konektory jsou dostupné v provedení LC, SC, ST, multimode i singlemode.

 

 

PANDUIT PLT1.5I-C vázací plastová páska, 3,6x142mm, vnitřní, přírodní, bal. 100 kusů

cena: 58,0 Kč

Základní kabelová vázací páska pro vnitřní použití. Pro kabelové svazky do průměru 35mm. Provozní teplota do 85°C. Vhodné nástroje Panduit: GTS, GTSL, GS2B, PTS, PPTS, STS2.

 

Vše pro strukturované kabeláže, optické sítě a rozvaděče

Vybrané kategorie
Novinky v nabídce
Nejprodávanější
PANDUIT CMBAW-X záslepka MINI-COM, arktická bílá
Skladem
13,0 Kč15,7 Kč s DPH
PANDUIT NK5E88MBLY modul NetKey UTP, RJ45, kat. 5E, černý
Akce
Skladem
42,0 Kč50,8 Kč s DPH
C14-MA-01 koncovka C14, male, 10A, přímá, černá
Skladem ext.
58,0 Kč70,2 Kč s DPH
IPA-1000 isopropylalkohol, 1000ml
Na cestě
195 Kč236 Kč s DPH