12P-LC/P-1-SL-E sada 12 barevných pigtailů LC/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 1m, Easy Strip

Novinka
12P-LC/P-1-SL-E sada 12  barevných pigtailů LC/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 1m, Easy Strip
Vaše cena bez DPH329 Kč
Vaše cena s DPH398 Kč
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze:
ihned
Přepravní společností:
pondělí 25. března
Kód12P-LC/P-1-SL-E
Záruka24 měsíců
PopisSouvisející dokumenty

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optická vlákna mohou být v provedení multimode 50um (OM2, OM3, OM4), multimode 62,5um (OM1) a singlemode 9um OS2. Konektory se používají od nejběžnějších typů LC, SC, ST, E2000, až po řadu méně obvyklých typů. Častěji se vyskytuje broušení PC/UPC, ale typicky u singlemodových konektorů může být požadavek na broušení APC, na kterém lze dosáhnout lepších hodnot Return Loss.

Použití 12 barevných sad pigtailů značně zjednodušuje práci při zakončování většího množství vláken, protože jednotlivé pigtaily není třeba popisovat.

Pokud jste na našem webu nenašli požadovaný typ pigtailu, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku na jiné provedení dle Vaší potřeby.

Parametry a specifikace
Délka v m1
Vláknosinglemode 9um G652D
KonektorLC/PC