Aktivní prvky

Aktivní síťové prvky jsou všeobecně zařízení, která nejsou vůči procházejícímu signálu pasivní, ale nějakým způsobem s ním aktivně pracují. Například jej zesilují nebo vyhodnocují.

Nejprodávanější
Zobrazit:
BarvaDélka v mPočet portůRychlost portů v MbpsŘadaTypVláknoVýrobcePoEKompatibilitaWiFi standardManagementPřepínací vrstva (layer)SFP slot/slotySFP+ slot/sloty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:92 produktů
PLANET GT-802 konvertor 10/100/1000Base-T/1000Base-SX (SC, MM, 62,5um 250m / 50um 550m), černý
Skladem

Pokročilý Gigabitový konvertor, který je určen pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Konvertor nabízí maximální flexibilitu propojení na straně metalického rozhraní RJ45 (konvertor je...

1 609 Kč1 947 Kč s DPH
PLANET GT-802S konvertor 10/100/1000Base-T/1000Base-LX (SC, SM, 10km, 1310nm), černý
Skladem

Planet GT-802S je pokročilý Gigabitový konvertor, který je určen pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Konvertor nabízí maximální flexibilitu propojení na straně metalického rozhra...

1 856 Kč2 246 Kč s DPH
HPE J9662A switch 1410, 16x10/100BASE-T
Skladem

Přepínače série P V1410 jsou neřízené přepínače Gigabit Ethernet a Fast Ethernet určené pro malé firmy, které hledají základní a nízkonákladové síťové řešení s celoživotní zárukou. Řada přepínačů H...

1 856 Kč2 246 Kč s DPH
HPE J9663A switch 1410, 24x10/100BASE-T
Novinka
Skladem

Přepínače série P V1410 jsou neřízené přepínače Gigabit Ethernet a Fast Ethernet určené pro malé firmy, které hledají základní a nízkonákladové síťové řešení s celoživotní zárukou. Řada přepínačů H...

2 422 Kč2 931 Kč s DPH
HPE JG708B switch 1420, 24x10/100/1000BASE-T
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozm...

3 689 Kč4 464 Kč s DPH
HPE JH017A switch 1420, 24x10/100/1000BASE-T + 2x SFP
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozm...

4 920 Kč5 953 Kč s DPH
HPE JH327A switch 1420, 5x10/100/1000BASE-T
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozm...

845 Kč1 022 Kč s DPH
HPE JH329A switch 1420, 8x10/100/1000BASE-T
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozm...

1 209 Kč1 463 Kč s DPH
HPE JH407A switch 1405, 5x10/100/1000BASE-T
Skladem

Řada switchů HPE OfficeConnect 1405 se skládá z plug-and-play nemanagovatelných zařízení L2 vrstvy, které jsou určeny pro malé kanceláře a jsou dostupné jak v konfiguraci pro Gigabit Ethernet tak i Fa...

828 Kč1 002 Kč s DPH