Aktivní prvky

Aktivní síťové prvky jsou všeobecně zařízení, která nejsou vůči procházejícímu signálu pasivní, ale nějakým způsobem s ním aktivně pracují. Například jej zesilují nebo vyhodnocují.

Nejprodávanější
Zobrazit:
BarvaDélka v mPočet portůRychlost portů v MbpsŘadaTypVláknoVýrobcePoEKompatibilitaWiFi standardManagementPřepínací vrstva (layer)SFP slot/slotySFP+ slot/sloty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:101 produktů
PLANET GT-802 konvertor 10/100/1000Base-T/1000Base-SX (SC, MM, 62,5um 250m / 50um 550m), černý
Skladem

Pokročilý Gigabitový konvertor, který je určen pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Konvertor nabízí maximální flexibilitu propojení na straně metalického rozhraní RJ45 (konvertor je...

1 510 Kč1 827 Kč s DPH
PLANET GT-802S konvertor 10/100/1000Base-T/1000Base-LX (SC, SM, 10km, 1310nm), černý
Skladem

Planet GT-802S je pokročilý Gigabitový konvertor, který je určen pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Konvertor nabízí maximální flexibilitu propojení na straně metalického rozhra...

1 768 Kč2 139 Kč s DPH
HPE JG708B switch 1420, 24x10/100/1000BASE-T
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozm...

3 618 Kč4 378 Kč s DPH
HPE JH016A switch 1420, 16x10/100/1000BASE-T
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozm...

3 189 Kč3 859 Kč s DPH
HPE JH017A switch 1420, 24x10/100/1000BASE-T + 2x SFP
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozm...

4 823 Kč5 836 Kč s DPH
HPE JH327A switch 1420, 5x10/100/1000BASE-T
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozm...

866 Kč1 048 Kč s DPH
HPE JH329A switch 1420, 8x10/100/1000BASE-T
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozm...

1 254 Kč1 517 Kč s DPH
HPE JH330A switch 1420, 8x10/100/1000BASE-T, POE+ 64W
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. POE ...

3 645 Kč4 410 Kč s DPH