Aktivní prvky

Aktivní síťové prvky jsou všeobecně zařízení, která nejsou vůči procházejícímu signálu pasivní, ale nějakým způsobem s ním aktivně pracují. Například jej zesilují nebo vyhodnocují.

Nejprodávanější
Zobrazit:
BarvaDélka v mPočet portůRychlost portů v MbpsTypVláknoVýrobcePoEKompatibilitaWiFi standard
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:93 produktů
PLANET GT-802 konvertor 10/100/1000Base-T/1000Base-SX (SC, MM, 62,5um 250m / 50um 550m), černý
Skladem

Pokročilý Gigabitový konvertor, který je určen pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Konvertor nabízí maximální flexibilitu propojení na straně metalického rozhraní RJ45 (konvertor je...

1 673 Kč2 024 Kč s DPH
PLANET GT-802S konvertor 10/100/1000Base-T/1000Base-LX (SC, SM, 10km, 1310nm), černý
Skladem

Planet GT-802S je pokročilý Gigabitový konvertor, který je určen pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Konvertor nabízí maximální flexibilitu propojení na straně metalického rozhraní...

1 933 Kč2 339 Kč s DPH
SFP-G-LR10-CIS transceiver SFP, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Výprodej
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

250 Kč303 Kč s DPH
SFP-G-LR20-CIS transceiver SFP, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

302 Kč365 Kč s DPH
SFP-G-LR20-HTR-CIS transceiver SFP, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, -40 až 85°C, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

484 Kč586 Kč s DPH
SFP-G-LRM-CIS transceiver SFP, 1000Base-SX/LR, MM, 1310nm, 2km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

328 Kč397 Kč s DPH
SFP-G-MWDM3155-05-CIS transceiver SFP WDM, 1000Base-SX-BX, MM, Tx:1310nm, 500m, LC, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

590 Kč714 Kč s DPH
SFP-G-MWDM5531-05-CIS transceiver SFP WDM, 1000Base-SX-BX, MM, Tx:1550nm, 500m, LC, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

590 Kč714 Kč s DPH
SFP-G-SR-CIS transceiver SFP, 1000Base-SX, MM, 850nm, 300/550m, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

302 Kč365 Kč s DPH