Aktivní prvky

Aktivní síťové prvky jsou všeobecně zařízení, která nejsou vůči procházejícímu signálu pasivní, ale nějakým způsobem s ním aktivně pracují. Například jej zesilují nebo vyhodnocují.

Nejprodávanější
Zobrazit:
BarvaDélka v mDisplejOchrana datové linkyPočet portůRychlost portů v MbpsŘadaŠířka v palcíchTypUSBVláknoVýkon (W)VýrobceVýška v UZdánlivý výkon (VA)PoEBluetoothKompatibilitaPočet FXO portůPočet FXS portůPočet SIP účtůManagementPřepínací vrstva (layer)SFP slot/slotyWiFiSFP+ slot/sloty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:300 produktů
2N 91378501WH Indoor Compact, vnitřní video jednotka, SIP, POE, bílá
Skladem

2N Indoor Compact je vnitřní odpovídací jednotka navržená speciálně pro rezidenční trh. Instalace připojením jediného UTP kabelu a konfigurace přes webové rozhraní zaručují rychlé a pohodlné zprovozně...

10 280 Kč12 439 Kč s DPH
C14-C15-15A-BL09 kabel k aktivním prvkům IEC320 C14  - C15 Power Cord, 14AWG, 250V/15A, 0,9m, černý
Skladem

Napájecí kabel IEC320 C14 (male) - IEC320 C15 (female)  Maximální proud: 15A; Délka: 0,9m; Barva: černá

170 Kč206 Kč s DPH
HPE J9981A switch 1820, 48x10/100/1000BASE-T + 4x SFP, Web Managed
Skladem

Přepínače (switch) řady HPE OfficeConnect 1820 jsou základní, spravovatelné, Gigabit Ethernet Layer 2 přepínače a jsou určeny pro malé firmy hledající klíčové vlastnosti v řešení, které je snadné k ad...

7 693 Kč9 309 Kč s DPH
HPE J9983A switch 1820, 24x10/100/1000BASE-T + 2x SFP, POE+ 185W, Web Managed
Skladem

Přepínače (switch) řady HPE OfficeConnect 1820 jsou základní, spravovatelné, Gigabit Ethernet Layer 2 přepínače a jsou určeny pro malé firmy hledající klíčové vlastnosti v řešení, které je snadné k ad...

6 895 Kč8 343 Kč s DPH
HPE JG708B switch 1420, 24x10/100/1000BASE-T
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozm...

3 585 Kč4 338 Kč s DPH
HPE JH016A switch 1420, 16x10/100/1000BASE-T
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozm...

3 048 Kč3 688 Kč s DPH
HPE JH329A switch 1420, 8x10/100/1000BASE-T
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozm...

1 136 Kč1 375 Kč s DPH
HPE JH330A switch 1420, 8x10/100/1000BASE-T, POE+ 64W
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. POE ...

3 549 Kč4 294 Kč s DPH
HPE JH407A switch 1405, 5x10/100/1000BASE-T
Skladem

Řada switchů HPE OfficeConnect 1405 se skládá z plug-and-play nemanagovatelných zařízení L2 vrstvy, které jsou určeny pro malé kanceláře a jsou dostupné jak v konfiguraci pro Gigabit Ethernet tak i Fa...

878 Kč1 062 Kč s DPH
HPE JH408A switch 1405, 8x10/100/1000BASE-T
Skladem

Řada switchů HPE OfficeConnect 1405 se skládá z plug-and-play nemanagovatelných zařízení L2 vrstvy, které jsou určeny pro malé kanceláře a jsou dostupné jak v konfiguraci pro Gigabit Ethernet tak i Fa...

1 055 Kč1 277 Kč s DPH
MIKROTIK RBcAPGi-5acD2nD bezdrátový přístupový bod, cAP ac, 2,4/5GHz, 802.11a/b/g/n/ac, 2x GLAN, PoE, bílý
Skladem

MikroTik cAP ac je výkonný bezdrátový přístupový bod (access point) pro vaše mobilní zařízení. Přístupový bod je určen do vnitřního prostředí. Má dva Gigabit Ethernet porty, podporuje bezdrátové pr...

1 589 Kč1 923 Kč s DPH
SFP-FE-LR20-CIS transceiver SFP, 100Base-LR, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

265 Kč321 Kč s DPH
SFP-FE-LRM-CIS transceiver SFP, 100Base-SX/LR, MM, 1310nm, 2km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

309 Kč374 Kč s DPH
SFP-G-LR20-CIS transceiver SFP, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

243 Kč294 Kč s DPH
SFP-G-LR20-HPE transceiver SFP, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, HP ProCurve kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

309 Kč374 Kč s DPH

Zavolejte nám.

FAQ

 

 

 Omezení z důvodu karantény

 

 

Nová otevírací doba