Aktivní prvky

Aktivní síťové prvky jsou všeobecně zařízení, která nejsou vůči procházejícímu signálu pasivní, ale nějakým způsobem s ním aktivně pracují. Například jej zesilují nebo vyhodnocují.

Nejprodávanější
Zobrazit:
BarvaDélka v mDisplejPočet portůRychlost portů v MbpsŘadaTypVláknoVýrobcePoEBluetoothKompatibilitaPočet FXO portůPočet FXS portůPočet SIP účtůManagementPřepínací vrstva (layer)SFP slot/slotySFP+ slot/sloty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:133 produktů
PLANET GT-802 konvertor 10/100/1000Base-T/1000Base-SX (SC, MM, 62,5um 250m / 50um 550m), černý
Skladem

Pokročilý Gigabitový konvertor, který je určen pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Konvertor nabízí maximální flexibilitu propojení na straně metalického rozhraní RJ45 (konvertor je...

1 683 Kč2 036 Kč s DPH
PLANET GT-802S konvertor 10/100/1000Base-T/1000Base-LX (SC, SM, 10km, 1310nm), černý
Skladem

Planet GT-802S je pokročilý Gigabitový konvertor, který je určen pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Konvertor nabízí maximální flexibilitu propojení na straně metalického rozhra...

1 813 Kč2 194 Kč s DPH
GRANDSTREAM GXV3275 VoIP videotelefon, 6xSIP účet, HD audio, 2xGLAN, POE, WIFI, LCD 7
Výprodej
Skladem

GXW3275 je IP-video telefon s Androidem od Google, který v sobě kombinuje 6 linek, IP video telefon, multiplatformní video-konferenční řešení a smartphone. Díky operačnímu systému Android máte přístup...

4 530 Kč5 481 Kč s DPH
HPE J9981A switch 1820, 48x10/100/1000BASE-T + 4x SFP, Web Managed
Skladem

Přepínače (switch) řady HPE OfficeConnect 1820 jsou základní, spravovatelné, Gigabit Ethernet Layer 2 přepínače a jsou určeny pro malé firmy hledající klíčové vlastnosti v řešení, které je snadné k ad...

8 251 Kč9 984 Kč s DPH
HPE JG708B switch 1420, 24x10/100/1000BASE-T
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozm...

3 594 Kč4 349 Kč s DPH
HPE JH016A switch 1420, 16x10/100/1000BASE-T
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozm...

2 842 Kč3 439 Kč s DPH
HPE JH017A switch 1420, 24x10/100/1000BASE-T + 2x SFP
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozm...

4 848 Kč5 866 Kč s DPH
HPE JH327A switch 1420, 5x10/100/1000BASE-T
Akce
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozm...

680 Kč823 Kč s DPH
HPE JH329A switch 1420, 8x10/100/1000BASE-T
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozm...

1 080 Kč1 307 Kč s DPH
HPE JH330A switch 1420, 8x10/100/1000BASE-T, POE+ 64W
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. POE ...

3 520 Kč4 259 Kč s DPH
HPE JH407A switch 1405, 5x10/100/1000BASE-T
Skladem

Řada switchů HPE OfficeConnect 1405 se skládá z plug-and-play nemanagovatelných zařízení L2 vrstvy, které jsou určeny pro malé kanceláře a jsou dostupné jak v konfiguraci pro Gigabit Ethernet tak i Fa...

745 Kč901 Kč s DPH
HPE JH408A switch 1405, 8x10/100/1000BASE-T
Skladem

Řada switchů HPE OfficeConnect 1405 se skládá z plug-and-play nemanagovatelných zařízení L2 vrstvy, které jsou určeny pro malé kanceláře a jsou dostupné jak v konfiguraci pro Gigabit Ethernet tak i Fa...

1 102 Kč1 333 Kč s DPH
PLANET POE-152 PoE injektor, IEEE802.3af, 15,4W, Gigabit
Skladem

POE (Power over Ethernet) injetor pro napájení po Ethernetovém kabelu. S instalovaným POE-152 tak lze kombinovat digitální datový provoz s napájením v rámci jednoho kabelu. Zařízení podporuje standard...

629 Kč761 Kč s DPH
SFP-G-LR20-CIS transceiver SFP, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

246 Kč298 Kč s DPH
SFP-G-LR20-HPE transceiver SFP, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, HP ProCurve kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

287 Kč347 Kč s DPH