Aktivní prvky

Aktivní síťové prvky jsou všeobecně zařízení, která nejsou vůči procházejícímu signálu pasivní, ale nějakým způsobem s ním aktivně pracují. Například jej zesilují nebo vyhodnocují.

Nejprodávanější
Zobrazit:
BarvaDélka v mPočet portůRychlost portů v MbpsŘadaTypVláknoVýrobcePoEKompatibilitaManagementPřepínací vrstva (layer)SFP slot/slotySFP+ slot/sloty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:93 produktů
PLANET GT-802 konvertor 10/100/1000Base-T/1000Base-SX (SC, MM, 62,5um 250m / 50um 550m), černý
Skladem

Pokročilý Gigabitový konvertor, který je určen pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Konvertor nabízí maximální flexibilitu propojení na straně metalického rozhraní RJ45 (konvertor je...

1 626 Kč1 967 Kč s DPH
PLANET GT-802S konvertor 10/100/1000Base-T/1000Base-LX (SC, SM, 10km, 1310nm), černý
Skladem

Planet GT-802S je pokročilý Gigabitový konvertor, který je určen pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Konvertor nabízí maximální flexibilitu propojení na straně metalického rozhraní...

1 874 Kč2 268 Kč s DPH
HPE J9662A switch 1410, 16x10/100BASE-T
Skladem

Přepínače série P V1410 jsou neřízené přepínače Gigabit Ethernet a Fast Ethernet určené pro malé firmy, které hledají základní a nízkonákladové síťové řešení s celoživotní zárukou. Řada přepínačů HP ...

1 857 Kč2 247 Kč s DPH
HPE J9663A switch 1410, 24x10/100BASE-T
Novinka
Skladem

Přepínače série P V1410 jsou neřízené přepínače Gigabit Ethernet a Fast Ethernet určené pro malé firmy, které hledají základní a nízkonákladové síťové řešení s celoživotní zárukou. Řada přepínačů HP ...

2 424 Kč2 933 Kč s DPH
HPE JG708B switch 1420, 24x10/100/1000BASE-T
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozmě...

3 692 Kč4 467 Kč s DPH
HPE JH016A switch 1420, 16x10/100/1000BASE-T
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozmě...

3 256 Kč3 940 Kč s DPH
HPE JH017A switch 1420, 24x10/100/1000BASE-T + 2x SFP
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozmě...

4 923 Kč5 957 Kč s DPH
HPE JH327A switch 1420, 5x10/100/1000BASE-T
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozmě...

845 Kč1 022 Kč s DPH
HPE JH329A switch 1420, 8x10/100/1000BASE-T
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozmě...

1 209 Kč1 463 Kč s DPH