Aktivní prvky

Aktivní síťové prvky jsou všeobecně zařízení, která nejsou vůči procházejícímu signálu pasivní, ale nějakým způsobem s ním aktivně pracují. Například jej zesilují nebo vyhodnocují.

Nejprodávanější
Zobrazit:
BarvaDélka v mDisplejOchrana datové linkyPočet portůRychlost portů v MbpsŘadaŠířka v palcíchTypUSBVláknoVýkon (W)VýrobceVýška v UZdánlivý výkon (VA)PoEBluetoothKompatibilitaPočet FXO portůPočet FXS portůPočet SIP účtůManagementPřepínací vrstva (layer)SFP slot/slotyWiFiSFP+ slot/sloty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:357 produktů
2N 91378501WH Indoor Compact, vnitřní video jednotka, SIP, POE, bílá
Skladem

2N Indoor Compact je vnitřní odpovídací jednotka navržená speciálně pro rezidenční trh. Instalace připojením jediného UTP kabelu a konfigurace přes webové rozhraní zaručují rychlé a pohodlné zprovozně...

10 280 Kč12 439 Kč s DPH
HPE J9981A#ABB switch 1820, 48x10/100/1000BASE-T + 4x SFP, Web Managed
Skladem

Přepínače (switch) řady HPE OfficeConnect 1820 jsou základní, spravovatelné, Gigabit Ethernet Layer 2 přepínače a jsou určeny pro malé firmy hledající klíčové vlastnosti v řešení, které je snadné k ad...

7 562 Kč9 150 Kč s DPH
HPE J9983A#ABB switch 1820, 24x10/100/1000BASE-T + 2x SFP, POE+ 185W, Web Managed
Skladem

Přepínače (switch) řady HPE OfficeConnect 1820 jsou základní, spravovatelné, Gigabit Ethernet Layer 2 přepínače a jsou určeny pro malé firmy hledající klíčové vlastnosti v řešení, které je snadné k ad...

6 777 Kč8 200 Kč s DPH
HPE JG708B#ABB switch 1420, 24x10/100/1000BASE-T
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozm...

3 526 Kč4 266 Kč s DPH
HPE JH329A#ABB switch 1420, 8x10/100/1000BASE-T
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozm...

1 116 Kč1 350 Kč s DPH
HPE JH330A#ABB switch 1420, 8x10/100/1000BASE-T, POE+ 64W
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. POE ...

3 490 Kč4 223 Kč s DPH
HPE JH407A switch 1405, 5x10/100/1000BASE-T
Skladem

Řada switchů HPE OfficeConnect 1405 se skládá z plug-and-play nemanagovatelných zařízení L2 vrstvy, které jsou určeny pro malé kanceláře a jsou dostupné jak v konfiguraci pro Gigabit Ethernet tak i Fa...

865 Kč1 047 Kč s DPH
HPE JH408A switch 1405, 8x10/100/1000BASE-T
Skladem

Řada switchů HPE OfficeConnect 1405 se skládá z plug-and-play nemanagovatelných zařízení L2 vrstvy, které jsou určeny pro malé kanceláře a jsou dostupné jak v konfiguraci pro Gigabit Ethernet tak i Fa...

1 036 Kč1 254 Kč s DPH
SFP-FE-LR20-CIS transceiver SFP, 100Base-LR, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

250 Kč303 Kč s DPH
SFP-FE-LRM-CIS transceiver SFP, 100Base-SX/LR, MM, 1310nm, 2km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

284 Kč344 Kč s DPH
SFP-G-LR20-CIS transceiver SFP, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

223 Kč270 Kč s DPH
SFP-G-LR20-HPE transceiver SFP, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, HP ProCurve kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

284 Kč344 Kč s DPH
SFP-G-LRM-CIS transceiver SFP, 1000Base-SX/LR, MM, 1310nm, 2km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

263 Kč318 Kč s DPH
SFP-G-MWDM3155-05-CIS transceiver SFP WDM, 1000Base-SX-BX, MM Tx1310nm/Rx1550nm, 500m, LC, Cisco kompatibilní
Výprodej
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

179 Kč217 Kč s DPH
SFP-G-MWDM5531-05-CIS transceiver SFP WDM, 1000Base-SX-BX, MM Tx1550nm/Rx1310nm, 500m, LC, Cisco kompatibilní
Výprodej
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

179 Kč217 Kč s DPH

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka

 

Mimořádné opatření proti koronaviru