Nabídka na měsíc duben 2019

3. 4. 2019
Pokud se Vám tento email nezobrazuje korektně, klikněte prosím na tento odkaz
Vše pro strukturované kabeláže
optické sítě a rozvaděče
Nabídka na duben 2019
produkty, které jistě oceníte
ORVE-01-250-H optická vana, výsuvná, 1U, 19", hl. 250mm
Výsuvný, optický rozvaděč pro ukončení optického kabelu v rozvaděči.
590 Kč bez DPH
714 Kč s DPH
P-LC-1-M54L pigtail LC/PC, 50um MM, vlákno OM4, délka 1m
Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování.
27 Kč bez DPH
32,7 Kč s DPH
JH016A switch 1420, 16x10/100/1000BASE-T
Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy.
2 590 Kč bez DPH
3 134 Kč s DPH
VDV526-052 kabelový tester s LCD displejem LAN Scout Jr.
Základní kabelový tester KLEIN TOOLS LAN Scout Jr. pro testování metalické kabeláže.
1 790 Kč bez DPH
2 166 Kč s DPH
kantakt - truckcomp
Uvedené ceny platí do 30. 4. 2019 nebo do vyprodání zásob. Změna cen vyhrazena.
Aktuální ceny naleznete vždy na www.lancomat.cz .

Pokud si nepřejete naše informační emaily dostávat, odhlašte prosím odběr: odhlásit z novinek .