Novinka na měsíc červen 2019

3. 6. 2019
Pokud se Vám tento email nezobrazuje korektně, klikněte prosím na tento odkaz
Vše pro strukturované kabeláže
optické sítě a rozvaděče
Nabídka na červen 2019
produkty, které jistě oceníte
BE-10GXE01.07/R500 kabel F/FTP, kat.6A, LSZH, Eca, cívka 500m, barva fialová
Kabel pro strukturované kabeláže, stíněné provedení - F/FTP - hliníkovou folií (stínění jednotlivých párů a celého kabelu), kategorie 6A, drát, LSOH plášť.
5 090 Kč bez DPH
6 159 Kč s DPH
UTP-2-GY propojovací kabel RJ45/RJ45, U/UTP, 2m, kat. 5E, šedá
Propojovací kabely (patch cord) jsou osazeny konektory RJ45. Propojovací kabely slouží k propojení např. zásuvky a počítače nebo patch panelu a switche.
19 Kč bez DPH
23 Kč s DPH
W37XXX00 optický rozvaděč pro 4 simplexní SC/LC/E2 spojky, 8 svárů, plast, bílý, IP65
Uzavíratelný rozvaděč W37XXX00 pro vnitřní i venkovní použití. V rozvaděči jsou připraveny 4 pozice, které umožňují osadit spojky SC simplex, LC duplex nebo E2000.
220 Kč bez DPH
266 Kč s DPH
P-LC-1-M54L pigtail LC/PC, 50um MM, vlákno OM4, délka 1m
Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek.
25 Kč bez DPH
30,3 Kč s DPH
kantakt - truckcomp
Uvedené ceny platí do 30. 6. 2019 nebo do vyprodání zásob. Změna cen vyhrazena.
Aktuální ceny naleznete vždy na www.lancomat.cz .

Pokud si nepřejete naše informační emaily dostávat, odhlašte prosím odběr: odhlásit z novinek .