EATON

Eaton – Váš zdroj záložního napájení

Portfolio produktů pro kvalitní napájení společnosti Eaton zahrnuje komplexní nabídku řešení správy napájení od jediného dodavatele. Tato nabídka obsahuje UPS, přepěťové ochrany, distribuci napájení (vnitrostojanové rozvody ePDU), dálkový dohled a monitorování, měření, software podporující virtuální prostřed, komunikaci, stojany a skříně a servisní služby. Dodáváno je tedy kompletní řešení. U všech svých nových generací produktů se společnost Eaton úspěšně snaží využívat všech nejnovějších technických poznatků.

Eaton samozřejmě disponuje širokou škálou produktů pro zákazníky z domácnosti a malých kanceláří (SOHO), od ochran proti přepětí  např. typu Protection Strip a Protection Box až po záložní zdroje včetně Protection Station, 3S, Ellipse Eco a 5S. Ochrany proti přepětí jsou určeny pro citlivá zařízení, u kterých filtrují síťové napájení a chrání před napěťovými špičkami a nepřímými následky atmosférických výbojů. Pro náročnější požadavky jsou určeny UPS, které přidávají zálohování proti výpadkům elektřiny a funkce správy napájení.  Jedná se o základní, ekonomicky výhodné produkty, chránící před ztrátou dat, porušením souborů, blikáním osvětlení, poruchami hardwaru a výpadky zařízení. Tyto UPS jsou nejčastěji používány k ochraně jednotlivých pracovních stanic, telefonních systémů a vybavení prodejních kiosků (POS).

Eaton dále nabízí komplexní a moderní řadu UPS pro LAN a servery určenou k ochraně rackových serverů, datových úložišť, VoIP vybavení, LAN síťových uzlů a dalších klíčových zařízení. Získáte špičkovou ochranu napájení v daném oboru a nejvyšší energetickou účinnost přinášející finanční úspory, spolu s řešením optimalizovaným jak pro instalaci do stojanu, tak pro samostatné umístění.

UPS pro datová centra a budovy v sobě kombinují technický pokrok a bohatou škálu funkcí. Např. spolu s Eaton technologií Energy Saver Systém mohou tyto UPS pracovat s účinností až 99%.

V neposlední řadě Eaton nabízí řešení napájecích rozvodů, která  jsou navržena s ohledem na úsporu finančních nákladů, předcházení výpadkům a efektivní využití energie. Komplexní portfolio zahrnuje jak skříňové rozváděče, tak standardní a zákaznická provedení ePDU (zásuvkové lišty pro montáž do stojanu).

Nabídka produktů Eaton v našem eshopu.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies