FAOC-SC-APC-SM-R-30 krimpovací optický konektor SC/APC, singlemode, pro kabel 3mm

FAOC-SC-APC-SM-R-30 krimpovací optický konektor SC/APC, singlemode, pro kabel 3mm
Vaše cena bez DPH95,0 Kč
Vaše cena s DPH115 Kč
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze:
ihned
Přepravní společností:
čtvrtek 29. září
KódFAOC-SC-APC-SM-R-30
PoznámkaIL: typicky 0,3dB, max. 0,5dB
Záruka24 měsíců
PopisSouvisející dokumenty

Krimpovací optické konektory jsou určeny pro přímé ukončení optického vlákna. Uplatnění naleznou především u toho, kdo zakončuje optické trasy, ale nevlastní svářečku optických vláken. Hlavní výhodou jejich použití je to, že umožňují ukončení optické trasy standardním konektorem, pouze s použitím základního vybavení, tedy stripovacích kleští, isopropylalkoholu na očištění vlákna a lámačky optických vláken. Za cenu poměrně nízkých vstupních nákladů tak může být technik vybaven vším potřebným pro ukončení optického kabelu, aniž by bylo třeba řešit zápůjčku svářečky optických vláken, případně koordinovat její užívání více techniky.

Nevýhodou oproti běžněji užívanému svařování je vyšší útlum spoje, typicky 0,3dB, maximálně 0,5dB, který však při posouzení parametrů trasy nemusí představovat problém.

Uvnitř konektoru je zakončená část vlákna a konektor je předleštěný, spojení s ukončovaným vláknem je zajištěno pomocí V-drážky.

Konektory jsou dostupné v provedení LC, SC, ST a FC multimode i singlemode a to jak pro vlákna v primární nebo sekundární ochraně, tak i pro kabely o průměru 2mm a ve verzi SC a FC i pro kabely o průměru 3mm.

Parametry a specifikace
KonektorSC/APC
Alternativní produkty

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka