PANDUIT FHCXO-12-10AS kazeta systému HD Flex, 1x MPO - 6x LC duplex, OM3, polarita A

PANDUIT FHCXO-12-10AS kazeta systému HD Flex, 1x MPO - 6x LC duplex, OM3, polarita A
Vaše cena bez DPH14 855 Kč
Vaše cena s DPH17 975 Kč
Dostupnost:
Na dotaz
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
KódFHCXO-12-10AS
PoznámkaOptimized Loss, vložný útlum maximálně 0,5dB
VýrobcePANDUIT
Záruka24 měsíců
PopisSouvisející dokumenty

Vysokohustotní systém Panduit HD Flex umožňuje osadit až 144 vláken při použití konektorů LC, nebo až 864 vláken při použití konektorů MPO do velikosti 1U.

Parametry a specifikace
VýrobcePANDUIT

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka