PANDUIT FXTRL7N7NXNM006 optický propojovací kabel Pan MPO female - Pan MPO female, 12 vláken, OM3, polarita A, 6m

PANDUIT FXTRL7N7NXNM006 optický propojovací kabel Pan MPO female - Pan MPO female, 12 vláken, OM3, polarita A, 6m
PANDUIT FXTRL7N7NXNM006 optický propojovací kabel Pan MPO female - Pan MPO female, 12 vláken, OM3, polarita A, 6m
PANDUIT FXTRL7N7NXNM006 optický propojovací kabel Pan MPO female - Pan MPO female, 12 vláken, OM3, polarita A, 6m
Vaše cena bez DPH11 049 Kč
Vaše cena s DPH13 369 Kč
Dostupnost:
Běžně do týdne
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze:
pátek 3. prosince
Přepravní společností:
pondělí 6. prosince
KódFXTRL7N7NXNM006
PoznámkaIL max 0,35dB, RL min 30dB
VýrobcePANDUIT
Záruka24 měsíců
PopisSouvisející dokumenty

Optický propojovací kabel s konektory MPO. Kabel je osazen patentovanými konektory PanMPO, které umožňují velmi rychlou změnu polarity z A na B a zároveň vysunutí vodících trnů a tím změnu konektorů female na male. Díky tomu je možné jeden typ kabelu uzpůsobit podle konkrétní potřeby, což přináší flexiblitu a samozřejmě i finanční úsporu.

Kabely je možné dodat ve velké škále délek.

Parametry a specifikace
VýrobcePANDUIT

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka