GRANDSTREAM GXP2130v2 VoIP telefon, 3xSIP účet, HD audio, 2xGLAN, POE, BT

Novinka
GRANDSTREAM GXP2130v2 VoIP telefon, 3xSIP účet, HD audio, 2xGLAN, POE, BT
Vaše cena bez DPH1 805 Kč
Vaše cena s DPH2 184 Kč
Dostupnost:
Na dotaz
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
KódGXP2130v2
VýrobceGRANDSTREAM
Záruka24 měsíců
PopisSouvisející dokumenty

GXP2130v2 je IP telefon, který si díky své multifunkčnosti a snadnému ovládání, získá oblibu především menších podniků. Asistentka, která zároveň plní i roli spojovatelky, využije telefon stejně dobře jako manažer, administrativní pracovník, či obchodní zástupce.

Telefon nabízí 8 BLF tlačítek (neboli tlačítek rychlého vytáčení) a to s dvoubarevnou LED indikací, pro lepší přehled o aktuálním stavu linek / telefonních klapek. Spojovatelka tak kdykoliv v reálném čase umí přepojit hovor na volnou a aktivní linku / telefonní klapku.

Lepší manipulaci s hovory zajistí velký 2.8“ podsvíceny barevný TFT LCD displej, který je oproti standardním grafickým displejům výrazně přehlednější. Ovládání samotného displeje je snadné a intuitivní.

Manažer, administrativní pracovník nebo obchodní zástupce může využít možnost 4cestné audio konference, která šetří čas uživatele a s tím spojené náklady firmy.

Pro ještě flexibilnější a pohodlnější volání můžete využít integrované Bluetooth. Po spárování telefonu s Vašim mobilním přístrojem máte k dispozici sdílený adresář kontaktů, ale i provoz na obou zařízeních. Takže mobilní telefon, který by Vás mohl například svádět ke komunikaci na sociálních sítích, můžete nechat klidně ležet stranou na nabíječce, ale přitom dále využívat výhodného tarifu mobilního operátora, a to právě přes svůj oblíbený stolní telefon.

V případě že se bude jednat o Váš první stolní telefon, jistě Vás potěšíme informací, že pokud už na svém pracovním místě disponujete ethernetovým portem pro stolní PC, nepotřebujete investovat do zřízení další ethernetové přípojky. Díky duálnímu 1Gb/s ethernetovému portu, kterým telefon disponuje, je možné telefon a PC zapojit sériově za sebou, a to aniž byste u PC omezili přístup do sítě.

Jako u všech telefonů Grandstream je samozřejmostí nejmodernější technologie šifrování zabezpečení (SRTP a TLS). Kombinace tohoto telefonu se zařízením IP PBX řady UCM společnosti Grandstream umožňuje využití funkce Zero-Config, která podporuje automatizované poskytování služeb pomocí konfiguračního souboru TR-069 nebo AES šifrovaného XML.

Parametry a specifikace
Rychlost portů v Mbps10/100/1000
VýrobceGRANDSTREAM
PoEAno
BluetoothAno
Počet SIP účtů3