LAN-OV_1US_144 optická vana 1U pro 4 kazety FHD, nebo FAP panely, max144.vláken (LC), hl. 300mm,výsuvná

Novinka
LAN-OV_1US_144 optická vana 1U pro 4 kazety FHD, nebo FAP panely, max144.vláken (LC), hl. 300mm,výsuvná
LAN-OV_1US_144 optická vana 1U pro 4 kazety FHD, nebo FAP panely, max144.vláken (LC), hl. 300mm,výsuvná
LAN-OV_1US_144 optická vana 1U pro 4 kazety FHD, nebo FAP panely, max144.vláken (LC), hl. 300mm,výsuvná
LAN-OV_1US_144 optická vana 1U pro 4 kazety FHD, nebo FAP panely, max144.vláken (LC), hl. 300mm,výsuvná
LAN-OV_1US_144 optická vana 1U pro 4 kazety FHD, nebo FAP panely, max144.vláken (LC), hl. 300mm,výsuvná
Vaše cena bez DPH5 037 Kč
Vaše cena s DPH6 095 Kč
Dostupnost:
Na dotaz
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
KódLAN-OV_1US_144
Záruka24 měsíců
Zákazníci k tomuto zboží kupují
PopisSouvisející dokumenty

Optická vana - výsuvná -  je součástí modulárního systému FHD,

Základem je 19" chassis 1RU - (dostupné 2RU a 4RU provedení), do kterého je možné osadit do každého RU  4 kazety MPO/LC. nebo FPA panely s optickými spojkami

Kapacita vláken je tedy:

1RU - 144 vláken (při použití LC konektorů)  a až 1152 vláken při použití MPO-24 konektorů na obou stranách kazet

2RU - 288 vláken (při použití LC konektorů)  a až 2304 vláken při použití MPO-24 konektorů na obou stranách kazet

4RU - 432 vláken (při použití LC konektorů)  a až 3456 vláken při použití MPO-24 konektorů na obou stranách kazet

19" chassis je možné použít ve výsuvbném, nevýsuvném  provedení  či jako pouhý nosný panel 19".

Kazety se instalují do chassis pomocí rychloupínacích  nacvakávacích plastových trnů, a vyrábějí v různých variantách typů vláken (OM3/OM4/OS2) s konektory na přední straně kazet typu LC/SC/MPO

Horní víko nevýsuvné varianty chassis je odnímatelné bez použití nástrojů.

Součástí rozveděče je montážní sada, a 2 cívky pro rezervu vláken/kabelů

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka

 

Mimořádné opatření proti koronaviru