LC-SC-2-M6DL optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 62,5/125um 2m

LC-SC-2-M6DL optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 62,5/125um 2m
Vaše cena bez DPH121 Kč
Vaše cena s DPH146 Kč
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze:
ihned
Přepravní společností:
zítra
KódLC-SC-2-M6DL
Záruka24 měsíců
PopisSouvisející dokumenty

Multimodové optické vlákno lze efektivně využít k datovým přenosům na vzdálenost několika stovek metrů. Vlákno OM1 má jádro u průměru 62,5um a lze se s ním setkat především ve starších a průmyslových aplikacích. Ostatní multimode vlákna mají průměr jádra 50um. Vlákno OM2 je dnes standardem pro multimodové propoje na krátké vzdálenosti. Vlákna OM3 a OM4 mají oproti starším standardům vylepšené parametry, díky nimž je možné dosahovat přenosových vzdáleností ve stovkách metrů i pro 10 Gigabitové přenosy. Mezi běžně používané konektory patří LC, SC, E2000, ST, ale je možné se setkat i s řadou dalších. Multimode konektory mají obvykle béžovou barvu, ve verzi s vlákny OM3 a OM4 také někdy aqua nebo fialovou barvu.

Kromě standardních propojovacích kabelů je možné vyrobit i takzvanou optickou trasu, což je okonektorovaný, obvykle vícevláknový optický kabel, jehož výhodou je to, že lze přizpůsobit konstrukci kabelu, materiál pláště a další vlastnosti požadavkům konkrétní trasy a trasu již pak není třeba na místě zakončovat.

Vzhledem k velkému množství kombinací délek a typů konektorů není možné všechny umístit na web. Neváhejte nás v případě potřeby oslovit s poptávkou.

Parametry a specifikace
Barvaoranžová
Broušení konektoru 1UPC
Broušení konektoru 2UPC
Délka v m2
Konektor 1LC
Konektor 2SC
Typmultimode 62,5um OM1