LC/U-LC/U-03-FTTA optický propojovací kabel LC/UPC-LC/UPC duplex OS2 9/125um, pro FTTA, venkovní ,3m

Novinka
LC/U-LC/U-03-FTTA optický propojovací kabel LC/UPC-LC/UPC duplex OS2 9/125um, pro FTTA, venkovní ,3m
LC/U-LC/U-03-FTTA optický propojovací kabel LC/UPC-LC/UPC duplex OS2 9/125um, pro FTTA, venkovní ,3m
LC/U-LC/U-03-FTTA optický propojovací kabel LC/UPC-LC/UPC duplex OS2 9/125um, pro FTTA, venkovní ,3m
LC/U-LC/U-03-FTTA optický propojovací kabel LC/UPC-LC/UPC duplex OS2 9/125um, pro FTTA, venkovní ,3m
Vaše cena bez DPH436 Kč
Vaše cena s DPH528 Kč
Dostupnost:
Na dotaz
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
KódLC/U-LC/U-03-FTTA
Poznámkapro aplikace Fiber to the Antena (BTS, BBU)
Záruka24 měsíců
PopisSouvisející dokumenty

Optický propojovací kabel pro aplikace Fiber to the Antena (FTTA) - propjení BTS stanice  s anténím systémem GSM.

Venkovní použití (není určen pro přímou pokládku do země), UV odolný

Konektory LC/UPC - LC/UPC, duplexní kabel

Vlákno : Corning , G657.A1,  OS2 9/125um

Vnější průměr kabelu: 7,0mm

Parametry a specifikace
Barvačerná
Délka v m3
Typsinglemode 9um OS2
KonektoryLC/PC-LC/PC

Zavolejte nám.

FAQ

 

 

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

 

Nová otevírací doba