RAMOS ULTRA monitorovací jednotka, 8 inteligentních portů (Vstup/Výstup), 4 expanzí porty

RAMOS ULTRA monitorovací jednotka, 8 inteligentních portů (Vstup/Výstup), 4 expanzí porty
77 362 Kč 93 608 Kč s DPH
Skladem ext.
Osobně v Praze:pondělí 5. červnaPřepravní společností:úterý 6. června
KódRAMOS ULTRAPoznámkaModbus (RS-485), USB 2.0 pro připojení GSM, Bluetooth nebo Wi-Fi adaptéruVýrobceCONTEGZáruka24 měsíců

CONTEG RAMOS Ultra (Rack Monitoring Systém) je určen pro rozvaděče a datová centra k monitorování vnitřního a vnějšího prostředí. RAMOS Ultra, jako síťově připojené zařízení, které může podat zprávu o statusu sensorů umístěných uvnitř a vně rozvaděčů do kterékoliv části světa. RAMOS lze pomocí SNMP integrovat s jakýmkoliv softwarem pro správu sítě.

RAMOS Ultra je výborným řešením pro serverové místnosti a datová centra, kde se vyžaduje více než 8 senzorů a s pomocí expandérů lze tento systém rozšířit až na 500 senzorů. Použití expandérů umožňuje vytvořit širokou monitorovací síť. RAMOS Ultra je ideální pro řešení tam, kde je požadavek na mapování senzorů a použití GSM brány bez externího připojení a softwaru.

RAMOS Ultra je provozován na operačním systému Linux. Na kterém běží webový server Lighttpd, podporující TCP/IP, HTTPS (SSL), Bash, Perl, PHP, Telnet, Email a Nagios. RAMOS Ultra má intuitivní uživatelské webové rozhraní pro konfiguraci senzorů, shromažďování dat a rozsáhlou podporu grafického zobrazení hodnot. Jsou podporovány kompletní funkce vzdálené správy, včetně SNMP v3 šifrování. RAMOS Ultra podporuje Modbus Master/Slave, Modbus RTU a Modbus TCP/IP protokoly a vytváří tak unikátní, snadno konfigurovatelné Modbus/SNMP brány. Webové rozhraní je napsáno v jazyce PHP umožňující provedení změn koncovými uživateli, včetně změny jazykové verze.

RAMOS Ultra má vnitřní čas zálohovaný baterií pro přesné vedení záznamů. RAMOS Ultra umí zaznamenat všechny události v databázi s časovým razítkem, kdy byl senzor alarmu spuštěn a kdy akce proběhla. RAMOS Ultra je samostatný produkt, který nepotřebuje externí software, a nabídne Vám to úplně nejlepší pro vaše potřeby monitorování. Má 8 autodetekčních inteligentních portů, které pracují s širokou škálou inteligentních senzorů RAMOS. Může využít libovolnou kombinaci čidel pro sledování teploty, vlhkosti, úniku vody, proudění vzduchu, bezpečnost a dokonce ovládat relé. RAMOS inteligentní senzory mohou být také použity k detekci střídavého napětí a měření DC napětí. Senzory umožňují integrovat sběr dat a prezentovat je v grafech, kde mohou zobrazit trendy v proudění vzduchu, změnách teplot a vlhkosti.

Parametry a specifikace
VýrobceCONTEG
PopisSouvisející dokumenty
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies