Nabídka na leden a únor 2021

14.01.2021
Nabídka na leden a únor 2021
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Pokud se Vám tento email nezobrazuje korektně, klikněte prosím na tento odkaz.
Lancomat Logo
Vše pro strukturované kabeláže
optické sítě a rozvaděče
Nabídka na leden a únor 2021
produkty, které jistě oceníte
GF008PDC04LU-B2ca optický kabel, PDC - těsná ochrana, 4x9um OS2, univerzální, HFFR-LS, černý DS-2CD2043G0-I(2.8mm) venkovní IP kamera, 4MP, 2,8mm 98°, WDR, ICR, EXIR

Optický kabel 4vl, SM dle normy B2ca s1a d0 a1 určen pro použití ve vnitřních prostorách budov, kde je kladen velký důraz na bezpečnost osob v případě požáru.

GF008PDC04LU-B2ca optický kabel, PDC - těsná ochrana, 4x9um OS2, univerzální, HFFR-LS, černý

Venkovní IP kamera v provedení bullet. Rozlišení 4MP s max. 2560 x 1440 pixely ve 25 fps. Krytí IP67.

DS-2CD2043G0-I(2.8mm) venkovní IP kamera, 4MP, 2,8mm 98°, WDR, ICR, EXIR
19,00 Kč bez DPH
23,00 Kč s DPH
2 550,00 Kč bez DPH
3 086,00 Kč s DPH
SX24L-5E-UTP-BK patch panel UTP 24xRJ45 kat. 5E, 1U, 19", osazený, s vyvazovací lištou, černý SFP-G-SR-CIS transceiver SFP, 1000Base-SX, MM, 850nm, 300/500m, LC, DMI, Cisco kompatibilní

Plně osazený 24 portový patch panel Solarix kat.5E, UTP. Instalace na 19" lišty rozvaděče, výška 1U.

SX24L-5E-UTP-BK patch panel UTP 24xRJ45 kat. 5E, 1U, 19

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média.

SFP-G-SR-CIS transceiver SFP, 1000Base-SX, MM, 850nm, 300/500m, LC, DMI, Cisco kompatibilní
659,00 Kč bez DPH
797,00 Kč s DPH
179,00 Kč bez DPH
217,00 Kč s DPH
kantakt - truckcomp

Aktuální ceny naleznete vždy na www.lancomat.cz.

Uvedené ceny platí do 28. 2. 2021 nebo do vyprodání zásob. Změna cen vyhrazena.
Aktuální ceny naleznete vždy na www.lancomat.cz.

Pokud si nepřejete naše informační emaily dostávat, odhlašte prosím odběr: odhlásit z novinek.

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka

 

Mimořádné opatření proti koronaviru