Nabídka na měsíc červen 2022

02.06.2022
Nabídka na měsíc červen 2022
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Pokud se Vám tento email nezobrazuje korektně, klikněte prosím na tento odkaz.
Lancomat Logo
Vše pro strukturované kabeláže
optické sítě a rozvaděče
Nabídka na měsíc červen 2022
produkty, které jistě oceníte
CJ588WHY modul MINI-JACK UTP, RJ45, kat. 5E, bílý DP-VP-K01-H vázací panel, 1U, 19", jednostranný, plastový kanál 40x40mm, RAL9005

Moduly MINI-JACK CJ588 jsou určeny pro terminaci datových, CU 4-párových kabelů, 24 a 22 AWG, 100 ohm.

CJ588WHY modul MINI-JACK UTP, RJ45, kat. 5E, bílý

Vyvazovací panel s plastovým kanálem, jednostranný 40×40mm. Výška panelu 1U, instalace na 19" lišty. Barva černá RAL 9005.

DP-VP-K01-H vázací panel, 1U, 19
109,00 Kč bez DPH
132,00 Kč s DPH
274,00 Kč bez DPH
332,00 Kč s DPH
LC-LC-3-M5DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 3m VDV526-052 kabelový tester s LCD displejem LAN Scout Jr.

Opticý propojovací kabel multimode OM2, konektory LC - LC, délka 3m.

LC-LC-3-M5DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 3m

Základní kabelový tester KLEIN TOOLS LAN Scout Jr. pro testování metalické kabeláže. Tester indikuje: špatné zapojení, zkraty, přehozené vodiče, nezakončené vodiče, špatné rozpárování (split).

VDV526-052 kabelový tester s LCD displejem LAN Scout Jr.
63,00 Kč bez DPH
76,20 Kč s DPH
1 655,00 Kč bez DPH
2 003,00 Kč s DPH
kantakt - truckcomp

Aktuální ceny naleznete vždy na www.lancomat.cz.

Uvedené ceny platí do 30. 6. 2022 nebo do vyprodání zásob. Změna cen vyhrazena. Pokud si nepřejete naše informační emaily dostávat, odhlašte prosím odběr: odhlásit z novinek.

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka