Nabídka na měsíc prosinec 2020

20.11.2020
Nabídka na měsíc prosinec 2020
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Pokud se Vám tento email nezobrazuje korektně, klikněte prosím na tento odkaz.
Lancomat Logo
Vše pro strukturované kabeláže
optické sítě a rozvaděče
Nabídka na měsíc prosinec 2020
produkty, které jistě oceníte
BE-7965ENH/R305 kabel U/UTP, kat. 6, 4 páry (nelepené) 23AWG, LSZH Eca, box 305m, fialový VDV526-052 kabelový tester s LCD displejem LAN Scout Jr.

Kabel pro strukturované kabeláže, nestíněný, kategorie 6, drát, NH plášť, barvy fialové, pro vnitřní použití.

BE-7965ENH/R305 kabel U/UTP, kat. 6, 4 páry (nelepené) 23AWG, LSZH Eca, box 305m, fialový

Základní kabelový tester KLEIN TOOLS LAN Scout Jr. pro testování metalické kabeláže.
Tester indikuje: špatné zapojení, zkraty, přehozené vodiče, nezakončené vodiče, špatné rozpárování (split).

VDV526-052 kabelový tester s LCD displejem LAN Scout Jr.
2 250,00 Kč bez DPH
2 723,00 Kč s DPH
1 665,00 Kč bez DPH
2 015,00 Kč s DPH
UTP-2-GY propojovací kabel RJ45/RJ45, U/UTP, 2m, kat. 5E, šedý SFP-G-LR20-CIS transceiver SFP, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní

Propojovací kabely (patch cord) jsou osazeny konektory RJ45. Propojovací kabely slouží k propojení např. zásuvky a počítače nebo patch panelu a switche.

UTP-2-GY propojovací kabel RJ45/RJ45, U/UTP, 2m, kat. 5E, šedý

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média.

SFP-G-LR20-CIS transceiver SFP, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
21,00 Kč bez DPH
25,40 Kč s DPH
180,00 Kč bez DPH
218,00 Kč s DPH
kantakt - truckcomp

Uvedené ceny platí do 31. 12. 2020 nebo do vyprodání zásob. Změna cen vyhrazena.
Aktuální ceny naleznete vždy na www.lancomat.cz.

Pokud si nepřejete naše informační emaily dostávat, odhlašte prosím odběr: odhlásit z novinek.

Zavolejte nám.

FAQ

 

 

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

 

Nová otevírací doba

 

 

Mimořádné opatření proti koronaviru