Nabídka na měsíc srpen 2022

28.07.2022
Nabídka na měsíc srpen 2022
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Pokud se Vám tento email nezobrazuje korektně, klikněte prosím na tento odkaz.
Lancomat Logo
Vše pro strukturované kabeláže
optické sítě a rozvaděče
Nabídka na měsíc srpen 2022
produkty, které jistě oceníte
RI7-27-60/80-H stojanový rozvaděč, 19", v. 27U (1311mm), h. 800mm, š. 600mm, iSEVEN, černý RI7-21-60/80-B stojanový rozvaděč, 19", v. 21U (1044mm), h. 800mm, š. 600mm, iSEVEN, šedý

Stojanový rozvaděč Conteg iSEVEN RI7, vyniká především poměrem ceny, užitné hodnoty a kvality, na kterou jste u Contegu zvyklí. Využití je v serverovnách, telekomunikačních místnostech, ale i jako samostatně stojící. Výška 27U, hloubka 800mm, šířka 600mm, barva černá RAL9005.

RI7-27-60/80-H stojanový rozvaděč, 19

Stojanový rozvaděč Conteg iSEVEN RI7, vyniká především poměrem ceny, užitné hodnoty a kvality, na kterou jste u Contegu zvyklí. Využití je v serverovnách, telekomunikačních místnostech, ale i jako samostatně stojící. Výška 21U, hloubka 800mm, šířka 600mm, barva šedá RAL7035.

RI7-21-60/80-B stojanový rozvaděč, 19
8 390,00 Kč bez DPH
10 152,00 Kč s DPH
7 290,00 Kč bez DPH
8 821,00 Kč s DPH
VDV526-052 kabelový tester s LCD displejem LAN Scout Jr. LC-LC-3-M5DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 3m

Základní kabelový tester KLEIN TOOLS LAN Scout Jr. pro testování metalické kabeláže.

VDV526-052 kabelový tester s LCD displejem LAN Scout Jr.

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kamera, access point) využívající pro vysílání a příjem optické transceivery.

LC-LC-3-M5DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 3m
1 655,00 Kč bez DPH
2 003,00 Kč s DPH
63,00 Kč bez DPH
76,20 Kč s DPH
kantakt - truckcomp

Aktuální ceny naleznete vždy na www.lancomat.cz.

Uvedené ceny platí do 31. 8. 2022 nebo do vyprodání zásob. Změna cen vyhrazena. Pokud si nepřejete naše informační emaily dostávat, odhlašte prosím odběr: odhlásit z novinek.

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka