Nabídka na měsíc září 2021

27.08.2021
Nabídka na měsíc září 2021
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
Pokud se Vám tento email nezobrazuje korektně, klikněte prosím na tento odkaz.
Lancomat Logo
Vše pro strukturované kabeláže
optické sítě a rozvaděče
Nabídka na měsíc září 2021
produkty, které jistě oceníte
SZ01-12,5MM-25M-RD oboustranný suchý zip, šířka 12,5mm, délka 25m, červený 12P-LC-1-M5L-E sada 12 barevných pigtailů LC/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 1m, Easy Strip

Oboustranný, stahovací suchý zip pro snadné svazkování kabelů. Výhodou suchého zipu je možnost kdykoli zasáhnout do kabelového svazku a přidat nebo odebrat kabel.

SZ01-12,5MM-25M-RD oboustranný suchý zip, šířka 12,5mm, délka 25m, červený

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek.

12P-LC-1-M5L-E sada 12 barevných pigtailů LC/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 1m, Easy Strip
179,00 Kč bez DPH
217,00 Kč s DPH
249,00 Kč bez DPH
301,00 Kč s DPH
SX24L-6-UTP-BK patch panel UTP 24xRJ45 kat. 6, 1U, 19", osazený, s vyvazovací lištou, černý S6-18-C vázací plastová páska StrongHold, 2,5x160mm, Nylon 6.6, bal. 100 kusů

Plně osazený 24 portový patch panel Solarix kat.6, UTP. Instalace na 19" lišty rozvaděče, výška 1U. Pro zakončení kabelu jsou na patch panelu svorkovnice 110/Krone.

SX24L-6-UTP-BK patch panel UTP 24xRJ45 kat. 6, 1U, 19

Základní kabelová vázací páska pro vnitřní použití. Délka 160 mm a šířka 2,5mm.

S6-18-C vázací plastová páska StrongHold, 2,5x160mm, Nylon 6.6, bal. 100 kusů
999,00 Kč bez DPH
1 209,00 Kč s DPH
24,00 Kč bez DPH
29,00 Kč s DPH
kantakt - truckcomp

Aktuální ceny naleznete vždy na www.lancomat.cz.

Uvedené ceny platí do 30. 9. 2021 nebo do vyprodání zásob. Změna cen vyhrazena.

Pokud si nepřejete naše informační emaily dostávat, odhlašte prosím odběr: odhlásit z novinek.

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka

 

Změna otevírací doby