PANDUIT NKFD1W12AQDLC výsuvná optická vana, včetně 12 spojek LC MM OM3/OM4, 1U, černá

PANDUIT NKFD1W12AQDLC výsuvná optická vana, včetně 12 spojek LC MM OM3/OM4, 1U, černá
Vaše cena bez DPH6 364 Kč
Vaše cena s DPH7 700 Kč
Dostupnost:
Běžně do týdne
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze:
pondělí 17. prosince
Přepravní společností:
úterý 18. prosince
KódNKFD1W12AQDLC
VýrobcePANDUIT
Záruka24 měsíců
PopisSouvisející dokumenty

Optická, výsuvná vana Panduit. Osazená spojkami 12x LC duplex MM OM3/OM4 (barva aqua).

Obsahuje dvě cívky pro vyvázání vláken, tři kabelové průchodky, vázací pásky a montážní šrouby M6.

Parametry a specifikace
Barvačerná
Hloubka v mm308
VýrobcePANDUIT
Výška v U1