Nové produkty v naší nabídce

V kategorii NOVINKY je zařazené zboží, které je nové v naší nabídce a které Vám chceme představit.

Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:20 produktů
2N 9160335 autonomní Bluetooth, RFID čtečka 125kHz / 13.56MHz Access Unit, bez krycího rámečku, POE
Novinka
Běžně do týdne

Zkombinujte použití stávající a nejpopulárnější technologie pro kontrolu přístupu s moderní technologií Bluetooth. Veškeré prvky jsou elegantně zkombinovány do jedné přístupové jednotky, která čte veš...

16 900 Kč20 449 Kč s DPH
EATON EATS16N automatický přepínač napájecích zdrojů včetně LAN karty
Novinka
Na dotaz

Přepínač Eaton EATS16N nabízí cenově dostupné řešení pro zákazníky, kteří chtějí uzlům datové sítě, jako jsou přepínače a routery zajistit redundantní napájení. Pomocí tohoto automatického přepínače j...

17 908 Kč21 669 Kč s DPH
HPE JG963A switch 1950, 48x10/100/1000BASE-T + 2x 10GBASE-T + 2x SFP+, POE+ 370W, Web Managed
Novinka
Skladem ext.

Řada HPE OfficeConnect 1950 je inteligentní webová 10gigabitová a Gigabitová platforma pro pokročilé sítě malých firem, které potřebují nejvyšší výkon nyní nebo v budoucnu. POE dle: IEEE 802.3at (P...

36 075 Kč43 651 Kč s DPH
2N 91378501 Indoor Compact, vnitřní video jednotka, SIP, POE, černá
Novinka
Běžně do týdne

2N Indoor Compact je vnitřní odpovídací jednotka navržená speciálně pro rezidenční trh. Instalace připojením jediného UTP kabelu a konfigurace přes webové rozhraní zaručují rychlé a pohodlné zprovozně...

10 280 Kč12 439 Kč s DPH
MIKROTIK CCR1009-7G-1C-1S+PC Cloud Core Router 7xGLAN, SFP, SFP+, USB, CPU 9x 1GHz, RAM 2GB
Novinka
Skladem ext.

Zařízení CCR1009-7G-1C jsou RouterBOARDy, které vznikly na základě zpětné vazby od MikroTik zákazníků a přináší řadu vylepšení jako je o 10% vyšší teoretická propustnost, podpora 100Mbps SFP, přímé př...

10 898 Kč13 187 Kč s DPH
PANDUIT CJK688TGBU klíčovaný modul MINI-COM TX PLUS UTP, RJ45, kat. 6, modrý
Novinka
Běžně do týdne

Klíčování modulů mechanicky omezuje použití běžného propojovacího kabelu (patch cordu), který není kompatibilní. Umožňuje snížit rizika neúmyslného nebo neautorizovaného zapojení. Klíčování modulů zvy...

332 Kč402 Kč s DPH
2N 916009 autonomní RFID čtečka Access Unit, 125kHz, bez krycího rámečku, POE
Novinka
Skladem

Čtečka 2N Access Unit je napájena pomocí PoE a přímo ovládá dveřní zámek, který může být pro vyšší bezpečnost připojen přes bezpečnostní relé. V případě potřeby k ní snadno připojíte další zařízení, j...

8 736 Kč10 571 Kč s DPH
EATON Network-M2 síťová karta MS Web/SNMP, GLAN, pro UPS Eaton 5SC R, 5P, 5PX, 9PX, 9SX
Novinka
Běžně do 3 dnů

Karta je určena k vzdálené správě UPS EATON 5SC R, 5P, 5PX, 9PX, 9SX. Karta podporuje monitorování a řízení UPS v reálném čase pomocí standardního webového prohlížeče v souladu s požadavky systému ...

6 519 Kč7 888 Kč s DPH
ORK-12SC-OM3 optická vana pro 12 vláken, 12x SC simplex, OM3, včetně pigtailů, spojek, kazet a ochran
Novinka
Na cestě - na dotaz

Sestavy kompletních optických van ORK mají především za úkol pomoci našim zákazníkům správně vyspecifikovat komponenty tak, aby jim nechyběla žádná důležitá součást a zároveň minimalizovat čas k tomu ...

1 527 Kč1 848 Kč s DPH
PANDUIT MPT5-8AS terminační kleště pro konektory RJ45
Novinka
Běžně do týdne

Profesionální, terminační kleště pro konektory RJ45 a vysokou zátěž. Kompatibilní pro konektory Panduit TX6 PLUS a Pan-Plug.

6 495 Kč7 859 Kč s DPH
GRANDSTREAM GXP2130v2 VoIP telefon, 3xSIP účet, HD audio, 2xGLAN, POE, BT
Novinka
Na dotaz

GXP2130v2 je IP telefon, který si díky své multifunkčnosti a snadnému ovládání, získá oblibu především menších podniků. Asistentka, která zároveň plní i roli spojovatelky, využije telefon stejně dobře...

1 805 Kč2 184 Kč s DPH
SOLARIX SXKJ-40G-STP-BK-SA modul Keystone, RJ45, kat. 8 40G, STP, samořezný, stříbrný
Novinka
Na dotaz

Stíněné, samořezné keystony kategorie 8, které se vyznačují vysokou spolehlivostí a jednoduchou instalací. Keystony splňují požadavky kategorie 8 a třídy Class I, které jsou definovány v mezinárodních...

194 Kč235 Kč s DPH
PANDUIT VS-AVT-C02-L03E testr přítomnosti napětí VeriSafe, 0.9m sensor kabel, 0.6m system kabel, lithium baterie
Novinka
Běžně do týdne

Testr přítomnosti napájecího napětí v rozvaděči Panduit VeriSafe Testr umožnuje snadnou detekci přítomnosti napájecího napětí v rozvaděči za přívodními svorkami/jističem. Testr je napájen lithio...

10 669 Kč12 909 Kč s DPH
PANDUIT CMHDBTBTX HDBaseT Transmitter Box
Novinka
Běžně do týdne

The HDBaseT extenders shall extend an HDMI, RS232 signal, and power over 70m/230ft of Category 6 or 6A cable. Mounting brackets and screws included with box units Power: 24V1A DC Power Supply ...

5 830 Kč7 054 Kč s DPH
CONTEG OMR-DN-166504-R venkovní rozvaděč outTEG, v. 1600mm 34U, š. 650mm, h. 400mm, podstavec v. 100mm, IP65
Novinka
Běžně do měsíce

Venkovní rozvaděč Conteg outTEG II Double je dvouplášťové provedení skříně s přirozeným prouděním vzduchu mezi stěnami. Tuto ventilaci umožňuje perforace ve spodní a horní hraně jednotlivých dílů po c...

27 096 Kč32 786 Kč s DPH