Nové produkty v naší nabídce

V kategorii NOVINKY je zařazené zboží, které je nové v naší nabídce a které Vám chceme představit.

Zobrazit:
BarvaDélka v mHloubka v mmKategorieKonstrukceNosnost v kgPlášťPočet portůPočet pozicPočet vlákenPoužitíProvedeníPrůměr v AWGRychlost portů v MbpsŘadaStíněníŠířka v palcíchŠířka v mmTřídaTypVláknoVýrobceVýška v mmVýška v UKonektorPoEAntivandalKonektoryObjektiv (mm)Klasifikace CPRRozlišení (Mpx)ManagementPřepínací vrstva (layer)WiFiSFP slot/slotySFP+ slot/sloty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:20 produktů
CONTEG RSB-48-80/100-3-B serverhousingový rozvaděč, 3* sektor, v. 48U (2245mm), h.1000mm, š. 800mm, šedý
Novinka
Na dotaz

Rozvaděče řady RSB jsou speciálně upraveny pro nasazení v serverhousigových a kolokačních centrech, kde mohou být umístěny jako samostatně stojící popřípadě v řadách. Rozvaděč je k dispozici v 2, 3 a ...

73 059 Kč88 401 Kč s DPH
2N 9155022B rám pro instalaci na povrch pro 2 moduly Helios IP Verso, černý
Novinka
Skladem ext.

Montážní rám pro instalaci na povrch. Je určen pro dva moduly 2N Helios IP Verso. Montážní rám je určen pro instalaci základních a rozšiřujících modulů.

1 486 Kč1 798 Kč s DPH
SOLARIX KRJ45/6AS-SH panelová keystone spojka, RJ45, kat. 6A, STP, stříbrná
Novinka
Skladem ext.

Panelové spojky Solarix lze použít pro jednoduché prodloužení nebo spojení datového kabelu. Spojky jsou kompatibilní s modulárními panely Solarix.

125 Kč151 Kč s DPH
PANDUIT OFCD1610BR venkovní spojka i pro instalaci do země, IP68, max 72 svarů, max 3 kazety OFC24SST
Novinka
Na dotaz

Dome Oudoor Fiber Splice Closure -  zemní/venkovní spojka optických kabelů . Standard: Telcordia® GR-771-CORE Buried, Underground IP68 krytí Rozměr: (406mm x 254mm x 145mm) Kazety pro svar...

17 445 Kč21 108 Kč s DPH
LEVITON GFOM4PDC04LU-B2ca optický kabel, PDC - těsná ochrana, 4x50um OM4, univerzální, HFFR-LS, černý
Novinka
Skladem

Kabel je určen pro použití ve vnitřních prostorách budov, kde je kladen velký důraz na bezpečnost osob v případě požáru. Klasifikace kabelu dle normy EN 13501-6 je B2ca s1a d0 a1. Optické vlákno...

42,0 Kč50,8 Kč s DPH
ABB 5014A-A100 N kryt zásuvky Tango pro nosné masky, černý
Novinka
Na dotaz

Kryt zásuvky komunikační s popisovým polem a kovovým upevňovacím třmenem. Kryt je nutné doplnit o odpovídající nosnou masku např. 5014A-B1017 (jedna pozice) nebo 5014A-B1018 (dvě pozice), které jsou v...

69,0 Kč83,5 Kč s DPH
HPE JH295A switch 1950, 12x 10GBASE-T + 4x SFP+, Web Managed
Novinka
Skladem ext.

Řada HPE OfficeConnect 1950 je inteligentní webová 10gigabitová a Gigabitová platforma pro pokročilé sítě malých firem, které potřebují nejvyšší výkon nyní nebo v budoucnu. Rozměry: 440 x 160 x 44 ...

30 939 Kč37 436 Kč s DPH
SP-OPT-48-5 univerzální hrncová spojka pro 48 vláken, 4 vstupy, včetně příslušenství
Novinka
Skladem

Univerzální hrncová spojka pro 48 optických vláken. snadné otevírání a zavírání 3x kulatý, 1x oválný vsup/výstup pro kabely průměr optického kabelu 8 - 20mm ve spojce již kompletní výbava...

1 269 Kč1 535 Kč s DPH
LEVITON 6910G-U24 patch panel nestíněný Cat6A, 24xRJ45 1U, osazený 24 moduly eXtreme, černý
Novinka
Na dotaz

Patchpanel LEVITON nestíněný 24 portový kategorie Cat6A (pro 10Gbps kabeláže), 1RU Osazený 24 moduly keystone eXtreme Cat 6A Barva černá. Podpopra standardů: • ANSI/TIA-568.2-D component ...

4 606 Kč5 573 Kč s DPH
HIKVISION DS-2CD2143G0-IS(4mm) venkovní IP kamera, 4MP, 4mm 78°, WDR, ICR, EXIR, Alarm, Audio
Novinka
Skladem ext.

1/3" CMOS čip Progressive Scan vestavěný objektiv 4mm@F1.6/ úhel záběru 78° (horizontální); 42° (vertikální), 93° (diagonální) 0,01 Lux @ (F1.2, AGC ON) / 0,028 Lux @ (F2.0, AGC ON), 0Lux při...

4 125 Kč4 991 Kč s DPH
LC/U-LC/U-03-FTTA optický propojovací kabel LC/UPC-LC/UPC duplex OS2 9/125um, pro FTTA, venkovní ,3m
Novinka
Na dotaz

Optický propojovací kabel pro aplikace Fiber to the Antena (FTTA) - propjení BTS stanice  s anténím systémem GSM. Venkovní použití (není určen pro přímou pokládku do země), UV odolný Konektory L...

420 Kč508 Kč s DPH
P-SC/A-10-SUB subscriber pigtail SM 9/125um,  900um buffer, G.657.B2, průměr= 4 mm, SC/APC, 10m, bílý
Novinka
Na dotaz

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem,  Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optická vlákna mohou být v prove...

155 Kč188 Kč s DPH
LEVITON 002-H6A10-05L propojovací kabel Extreme HIgh-Flex, tenký, RJ45/RJ45,Cat.6A, U/FTP, AWG28, 1,5m, modrý
Novinka
Na dotaz

Propojovací kabel tenký - RJ5-RJ45, Cat. 6A,10Gig U/FTP stíněný Tenký - konstrukce z vodičů : lanko AWG28, průměr kabelu: 4,7mm, poloměr ohybu: 18,8mm Délka kanálu:  96-m channel = 90m perman...

125 Kč151 Kč s DPH
LEVITON GF108CDT12LU-B2ca optický kabel, CDT central dry tube,12x9/125um OS2, univerzální, LSHF B2ca, černý
Novinka
Na dotaz

Kabel je určen pro vnitřní i venkovní použití (do trubek) a má základní ochranu proti hlodavcům. Optické vlákno je vedené v centrální trubičce bez gelové výplně (central dry tube) Vlákno: G.657....

46,0 Kč55,7 Kč s DPH
LEVITON EFOM3UNI12LSTALUFS optický kabel, unitube FireSurvival-gelový,12 vl. OM3, zachování integrity obvodu,červený
Novinka
Na dotaz

Kabel optický multimode OM3, central tube - centrální trubička plněná gelem. Kabel se zachováním integrity obvodu při požáru dle IEC 60331-25 (750C, 90min) Odolnost proti plameni (IEC 60332-3-24...

121 Kč146 Kč s DPH

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka

 

Mimořádné opatření proti koronaviru