Optické převodníky PLANET

Nejprodávanější
Zobrazit:
Výrobce
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:5 produktů
PLANET GT-1205A konvertor, 1x 10/100/1000Base-T / 2x SFP
Skladem ext.

Konvertor pro flexibilní spojení optické a metalické kabeláže. Pohodlné spojení multimodové a singlemodové optické linky. 1x metalický port 10/100/1000BASE-T 2x SFP port 100/1000BASE-X n...

2 011 Kč2 433 Kč s DPH
PLANET GT-802 konvertor 10/100/1000Base-T/1000Base-SX (SC, MM, 62,5um 250m / 50um 550m), černý
Skladem ext.

Pokročilý Gigabitový konvertor, který je určen pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Konvertor nabízí maximální flexibilitu propojení na straně metalického rozhraní RJ45 (konvertor je...

1 509 Kč1 826 Kč s DPH
PLANET GT-802S konvertor 10/100/1000Base-T/1000Base-LX (SC, SM, 10km, 1310nm), černý
Skladem ext.

Planet GT-802S je pokročilý Gigabitový konvertor, který je určen pro snadný přechod mezi metalickým a optickým vedením. Konvertor nabízí maximální flexibilitu propojení na straně metalického rozhra...

1 547 Kč1 872 Kč s DPH
PLANET GT-805A konvertor 10/100/1000Base-T/miniGBIC SFP
Skladem ext.

Konvertor pro přechod mezi multi-módovým a metalickým spojem pro Gigabitový Ethernet. Nutné zakoupit Mini-GBIC optický modul.- 1 port SFP pro moduly mini-GBIC- 1 port 1000Base-T, Full Duplex (1000/200...

1 084 Kč1 312 Kč s DPH
PLANET XT-705A konvertor 100/1000/10GBase-T RJ45 - 10GBase-XR SFP+, černý
Skladem ext.

Převodník XT-705A disponuje na straně metaliky konektorem RJ45 s podporou rychlostí 100/1000/2,5G/5G/10G a na straně optické pak SFP+ portem s podporou 10G přenosů.

3 712 Kč4 492 Kč s DPH

Zavolejte nám.

FAQ

 

 

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

 

Nová otevírací doba

 

 

Mimořádné opatření proti koronaviru