Optické převodníky PLANET

Filtrování
Podrobné hledáníCena
BarvaVýrobce
(5)
(+1)
(+3)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
Výpis je omezen filtrem
5 produktů
GT-1205A konvertor, 1x 10/100/1000Base-T / 2x SFP
Kód:GT-1205A

konvertor, 1x 10/100/1000Base-T / 2x SFP

2 673 Kč3 234 Kč s DPH
Skladem ext.
GT-802S konvertor 10/100/1000Base-T/1000Base-LX (SC, SM, 10km, 1310nm), černý
Kód:GT-802S

konvertor 10/100/1000Base-T/1000Base-LX (SC, SM, 10km, 1310nm), černý

1 767 Kč2 138 Kč s DPH
Skladem ext.
GT-805A konvertor 10/100/1000Base-T/miniGBIC SFP
Kód:GT-805A

konvertor 10/100/1000Base-T/miniGBIC SFP

1 450 Kč1 755 Kč s DPH
Skladem ext.
XT-705A konvertor 100/1000/10GBase-T RJ45 - 10GBase-XR SFP+, černý
Kód:XT-705A

konvertor 100/1000/10GBase-T RJ45 - 10GBase-XR SFP+, černý

4 348 Kč5 261 Kč s DPH
Skladem ext.
1
TFC-1000MGA konvertor 10/100/1000Base-T RJ45/ 1 x slot pro miniGBIC (SFP)

konvertor 10/100/1000Base-T RJ45/ 1 x slot pro miniGBIC (SFP)

1 651 Kč

Media konvertor TFC-1000MGA slouží k převodu ethernetového signálu mezi metalickým a optickým rozhraním. Na straně metalické je k dispozici jeden...

Kód:TFC-1000MGA
Nejprodávanější
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies