P-E2/A-1-SM pigtail E2000/APC, 9um SM, délka 1m

P-E2/A-1-SM pigtail E2000/APC, 9um SM, délka 1m
Vaše cena bez DPH503 Kč
Vaše cena s DPH609 Kč
KódP-E2/A-1-SM
Délka v m1
Vláknosinglemode
KonektorE2000/APC
Záruka24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze:
zítra
Přepravní společností:
úterý 26. října

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optická vlákna mohou být v provedení multimode 50um (OM2, OM3, OM4), multimode 62,5um (OM1) a singlemode 9um OS2. Konektory se používají od nejběžnějších typů LC, SC, ST, E2000, až po řadu méně obvyklých typů. Častěji se vyskytuje broušení PC/UPC, ale typicky u singlemodových konektorů může být požadavek na broušení APC, na kterém lze dosáhnout lepších hodnot Return Loss.

Pokud jste na našem webu nenašli požadovaný typ pigtailu, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku na jiné provedení dle Vaší potřeby.