Pigtaily multimode 50um OM2 FibreFab

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Při výrobě pigtailu je vlákno nalepeno a zaleštěno přímo v optickém konektoru, v celé délce pigtailu je tedy optická trasa tvořena souvislým optickým vláknem a nevzniká tak žádný dodatečný vložný útlum.
Použitá optická vlákna mohou být v provedení multimode 50um (OM2, OM3, OM4), multimode 62,5um (OM1) a singlemode 9um OS2. Vlákno má standardně průměr 900um, tedy je v sekundární ochraně, která se rozlišuje podle toho, jak snadno ji lze odholit, na těsnou, polotěsnou a volnou. V našem sortimentu je v základu ochrana polotěsná, kterou je možné odholit najednou v délce několika centimetrů. Konektory se používají od nejběžnějších typů LC, SC, ST, E2000, až po řadu méně obvyklých typů. 

Pokud jste na našem webu nenašli požadovaný typ pigtailu, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku na jiné provedení dle Vaší potřeby.

 

Nejprodávanější
1
FibreFab P-SC-1-M5L pigtail SC/PC, 1m, 50um MM OM2
38,0 Kč46,0 Kč s DPH
2
P-ST-1-M5L pigtail ST/PC, 1m, 50um MM OM2
38,0 Kč46,0 Kč s DPH
3
FibreFab P-LC-1-M5L pigtail LC/PC, 1m, 50um MM OM2
39,0 Kč47,2 Kč s DPH
4
P-E2/P-1-M5L pigtail E2000/PC, 1m, 50um MM OM2
262 Kč317 Kč s DPH
Zobrazit:
Délka v mKonektor 1VláknoVýrobce
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:2 produkty
FibreFab P-LC-1-M5L pigtail LC/PC, 1m, 50um MM OM2
Na cestě

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

39,0 Kč47,2 Kč s DPH
FibreFab P-SC-1-M5L pigtail SC/PC, 1m, 50um MM OM2
Na cestě

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

38,0 Kč46,0 Kč s DPH