PLC-1x4-SM-900-SC optický PLC splitter 1x4, singlemode, sekundární ochrana 900um, konektory SC/PC, 1m konce

PLC-1x4-SM-900-SC optický PLC splitter 1x4, singlemode, sekundární ochrana 900um, konektory SC/PC, 1m konce
Vaše cena bez DPH277 Kč
Vaše cena s DPH335 Kč
Dostupnost:
Bežně do dvou týdnů
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze:
pátek 17. prosince
Přepravní společností:
pondělí 20. prosince
KódPLC-1x4-SM-900-SC
Poznámka1260-1650nm, IL max. 7,7dB, RL min. 55dB
Záruka24 měsíců
PopisSouvisející dokumenty

Optické splittery bývají nejčastěji umístěny v kovovém obalu s vlákny opatřenými 250um nebo 900um ochranou, nebo v plastovém boxu, vlákna jsou pak obvykle v kabelu o průměru 2 nebo 3mm. Neobvyklé není ani umístění do nástěnného rozvaděče, LGX krabičky, nebo optické vany. Obal je třeba volit podle potřeby konkrétní instalace. Dalším důležitým hlediskem jsou použité konektory, splitter lze dodat neokonektorovaný, ale také se všemi běžnými typy konektorů. S ohledem na časté použití v sítích PON jsou to především konektory SC/APC, LC/APC, LC, SC, ale i ST, FC, SMA a další.

V případě potřeby Vám rádi pomůžeme vybrat řešení, které pro Vás bude nejvhodnější.

Parametry a specifikace
Vláknosinglemode
KonektorSC/PC

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka