Produkty, které jistě oceníte

V kategorii AKCE je zařazené zboží, které prodáváme za speciální cenu. Akční nabídka je obvykle platná jeden měsíc a poté je aktualizována.

Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:4 produkty
Value 25.99.8790 profi krimpovací kleště pro konektory RJ45, RJ12, RJ11, RJ9 (8P8C, 6P6C, 6P4C, 6P2C, 4P4C)
Akce
Skladem

Kleště jsou vhodné pro časté použití. Klěště jsou univerzální pro konektory RJ45, RJ12, RJ11, RJ9 (8P8C, 6P6C, 6P4C, 6P2C, 4P4C).

310 Kč375 Kč s DPH
ATT-LC/P-5 Attenuator SM, 5 dB, LC/PC - LC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm
Akce
Skladem

Optické útlumové články, zvané také attenuatory, se používají tam, kde je třeba utlumit optický signál, například kvůli zapojení aktivních prvků na příliš krátkou vzdálenost, nebo pro vyrovnání síly s...

65,0 Kč78,7 Kč s DPH
CSB11 FTTH zásuvka na omítku pro zakončení až 2 vláken - spojka SC simplex nebo LC duplex
Akce
Skladem

Uživatelská zásuvka pro FTTH instalace, určená pro nástěnnou montáž. Umožňuje osadit jednu optickou spojku SC simplex nebo LC duplex, v zásuvce tak lze zakončit jedno nebo dvě optické vlákna. Také j...

55,0 Kč66,6 Kč s DPH
KLEIN TOOLS VDV501-823 kabelový tester s LCD displejem Scout Pro 2 Tester Kit
Novinka
Akce
Skladem

Kabelový tester KLEIN TOOLS Scout Pro 2 Tester Kit je určen pro testování metalické kabeláže, nestíněné i stíněné. Velký čitelný a přehledný LCD Display. Test telefonních RJ11/12, datových RJ...

2 590 Kč3 134 Kč s DPH