Produkty, které jistě oceníte

V kategorii AKCE je zařazené zboží, které prodáváme za speciální cenu. Akční nabídka je obvykle platná jeden měsíc a poté je aktualizována.

Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:4 produkty
HPE JH016A switch 1420, 16x10/100/1000BASE-T
Akce
Skladem

Základní, levná řada přepínačů (switch) HPE OfficeConnect 1420 nabízí neřízené, Gigabit Ethernet přepínače pro malé firmy. Přepínače jsou bez ventilátoru pro tichý provoz, vhodné do kanceláří. Rozm...

2 590 Kč3 134 Kč s DPH
CONTEG ORVE-01-250-H optická vana, výsuvná, 1U, 19", hl. 250mm, bez čela, včetně trnu,černá
Akce
Skladem

Výsuvný, optický rozvaděč pro ukončení optického kabelu v rozvaděči. Bohatá nabídka volitelného příslušenství. Otvory pro vstup kabelů v zadní části. Barva černá RAL 9005.

590 Kč714 Kč s DPH
P-LC-1-M54L pigtail LC/PC, 50um MM, vlákno OM4, délka 1m
Akce
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

27,0 Kč32,7 Kč s DPH
KLEIN TOOLS VDV526-052 kabelový tester s LCD displejem LAN Scout Jr.
Akce
Skladem

Základní kabelový tester KLEIN TOOLS LAN Scout Jr. pro testování metalické kabeláže. Tester indikuje: špatné zapojení, zkraty, přehozené vodiče, nezakončené vodiče, špatné rozpárování (split). M...

1 790 Kč2 166 Kč s DPH