Produkty, které jistě oceníte

V kategorii AKCE je zařazené zboží, které prodáváme za speciální cenu. Akční nabídka je obvykle platná jeden měsíc a poté je aktualizována.

Zobrazit:
BarvaDélka v mKategorieKonstrukcePlášťŘadaSamořeznýStíněníTřídaTypVláknoVýrobceKonektorKonektoryKlasifikace CPR
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:4 produkty
BELDEN 7965ENH.03A305 kabel U/UTP, kat. 6, 4 páry (nelepené) 23AWG, LSZH, Eca, box 305m, barva fialová
Akce
Skladem

Kabel pro strukturované kabeláže, nestíněný, kategorie 6, drát, NH plášť, barvy fialové, pro vnitřní použití. Vodičem je měděný drát 0,57mm AWG 23. NVP 70% (Nominal Velocity of Propagation - pro...

2 930 Kč3 545 Kč s DPH
PANDUIT CJ5E88TGAW modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 5E, arkticky bílý
Akce
Skladem

Moduly MINI-COM CJ5E88TG jsou určeny pro terminaci datových, CU 4-párových kabelů, 22 – 26 AWG, 100 ohm, drát nebo licna. Moduly MINI-COM CJ5E88TG vynikají jednoduchou, přesnou a rychlou instalací....

113 Kč137 Kč s DPH
LC-LC-3-M5DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 3m
Akce
Skladem

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kamera, access point) využívající pro vysílání a příjem op...

63,0 Kč76,2 Kč s DPH
P-SC-1-M53L pigtail SC/PC, 50um MM, vlákno OM3, délka 1m
Akce
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optick...

23,0 Kč27,8 Kč s DPH

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka