Produkty za výprodejovou cenu

V kategorii VÝPRODEJ je zařazené zboží, které prodáváme za speciální cenu. V nabídce výprodeje je zboží, které se již nevyrábí, je nahrazeno novým výrobkem nebo je vyřazeno ze skladového profilu. Cena zboží je platná pouze do vyprodání skladových zásob.

Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:32 produktů
MALPRO CLOB32 příchytka trubek průměru 32mm
Výprodej
Skladem

Příchytka instalačních trubek.

1,00 Kč1,21 Kč s DPH
LEGRAND 89320 instalační krabice na omítku pro 2 moduly, hl. 40mm, 80x80mm, francouzský standard , bílá
Výprodej
Skladem

Instalační krabice pro montáž na omítku, vhodné pouze pro montážní desky a rámečky podle francouzkého standardu. Pro 2 moduly, hloubka 40mm, rozměry 80x80mm.

5,00 Kč6,05 Kč s DPH
KEY-BL redukční rámeček pro moduly keystone, černý
Výprodej
Skladem

Redukce je vhodná pro patch panely Conteg DP-PP-S1U, PP-01-16, PP-02-24, PP-02-32, PP-03-48. Do redukcí je možné použít většinu modulů typu keystone, např. Panduit NK5E88M, NK688M nebo Solarix SXKJ-5E...

6,00 Kč7,26 Kč s DPH
BTicino HC4950 BTicino záslepka velikost jeden modul 22,5x22,5 mm
Výprodej
Skladem

Záslepka velikosti 1 modul ( 22,5 x 22,5mm ) BTicino Axolute - hliník.

10,0 Kč12,1 Kč s DPH
Signamax SCM-2A-FR zásuvka pro 2 keystony, 45x45mm, šikmá 45°, bílá
Výprodej
Skladem

SIGNAMAX modul French style, montážní rozměr 45x45mm pro 2 keystony, 45°, bílý, dvířka.

10,0 Kč12,1 Kč s DPH
KDP J/A-VQ(BN)H12G5N optický kabel, Mini Breakout 12x50um MM, těsná ochrana, univerzální, LSZH, černý
Výprodej
Skladem

Kabel je určen pro vnitřní i vnější použití a má zvýšenou ochranu proti hlodavcům. Optické vlákno je v těsné sekundární ochraně. Rozsah provozní teploty -20°C až +50°C. Životnost kabelu je minimálně 3...

19,0 Kč23,0 Kč s DPH
CONTEG DP-NO-01 výškově stavitelná nožička pro stojanové rozvaděče
Výprodej
Skladem

Výškově stavitelná nožička pro stojanové rozvaděče Conteg.

20,0 Kč24,2 Kč s DPH
ST-ST-0,5-M6SL optický propojovací kabel ST-ST simplex MM 62,5/125um 0,5m
Výprodej
Skladem

Multimodové optické vlákno lze efektivně využít k datovým přenosům na vzdálenost několika stovek metrů. Vlákno OM1 má jádro u průměru 62,5um a lze se s ním setkat především ve starších a průmyslových ...

25,0 Kč30,3 Kč s DPH
ABB 5011A-A00300 C kryt Tango TV+R+SAT, slonová kost
Výprodej
Skladem

Kryt zásuvky anténní, s vylamovacím otvorem. Pro přístroj anténní zásuvky řazení TV+R, TV+R+SAT.

28,0 Kč33,9 Kč s DPH