Produkty za výprodejovou cenu

V kategorii VÝPRODEJ je zařazené zboží, které prodáváme za speciální cenu. V nabídce výprodeje je zboží, které se již nevyrábí, je nahrazeno novým výrobkem nebo je vyřazeno ze skladového profilu. Cena zboží je platná pouze do vyprodání skladových zásob.

Zobrazit:
BarvaDélka v mHloubka v mmKategorieKonstrukceNosnost v kgOdnímatelné bokyPlášťPočet portůPočet pozicPočet vlákenPoužitíProvedeníŘadaStíněníŠířka v mmTřídaTypUmístěníVláknoVýrobceVýška v mmVýška v UKonektorKompatibilitaKonektoryKlasifikace CPRITU-T
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:64 produktů
RJ45-KR-YL krytka na konektor RJ45, žlutý
Výprodej
Skladem

Krytka na konektor RJ45 ve žlutém provedení.

3,00 Kč3,63 Kč s DPH
LEVITON MMCACCINSDC1 rámeček portu RJ45 s prachovou krytkou pro patchpanel MMCPNLX24SIJ2DCI, červený
Výprodej
Skladem

Barevný rámeček kolem portu RJ45 pro patchpanel Patch panel Leviton typ MMCPNLX24SIJ2DCI. Prachová krytka součástí.

5,00 Kč6,05 Kč s DPH
LEVITON MMCACCINSDC5 rámeček portu RJ45 s prachovou krytkou pro patchpanel MCPNLX24SIJ2DCI, zelený
Výprodej
Skladem

Barevný rámeček kolem portu RJ45 pro patchpanel Patch panel Leviton typ MMCPNLX24SIJ2DCI. Prachová krytka součástí.

5,00 Kč6,05 Kč s DPH
LEVITON MMCACCINSDC6 rámeček portu RJ45 s prachovou krytkou pro patchpanel MCPNLX24SIJ2DCI, žlutý
Výprodej
Skladem

Barevný rámeček kolem portu RJ45 pro patchpanel Patch panel Leviton typ MMCPNLX24SIJ2DCI. Prachová krytka součástí.

5,00 Kč6,05 Kč s DPH
PANDUIT NKFPLUKF2SAW zásuvka NetKey pro 2 moduly, neosazená, pod omítku, arkticky bílá
Výprodej
Skladem

Zásuvka Panduit NKFPLUKF2SAW je určena pro moduly NetKey. Zásuvka má velikost 86x86mm. Je určena pro montáž na standardní elektroinstalační krabice.

10,0 Kč12,1 Kč s DPH
KDP J/A-N(ZN)HMM4G50/125OM2BLK samonosný optický kabel DROP, 4x50um OM2, univerzální, LSZH Fca, černý
Výprodej
Skladem

Univerzální kabel s vlákny typu OFS „BEND OPTIMIZED MULTIMODE“. Kabel je vhodný pro vnitřní i venkovní využití a zavěšení. průměr kabelu 3,4mm provozní teplota -20 až +60 °C

10,0 Kč12,1 Kč s DPH
LEVITON GF050PDC04LU-Eca optický kabel, PDC - těsná ochrana, 4x50um OM2, univerzální, LSHF Eca, černý
Výprodej
Skladem

Kabel je určen pro vnitřní i vnější použití. Optické vlákno je v těsné sekundární ochraně - 900um a je proto vhodný pro přímé konektorování. Rozsah provozní teploty -20°C až +60°C. Plášť dle ...

12,0 Kč14,5 Kč s DPH
LEVITON GPCPCU010-888HB propojovací kabel, U/UTP, kat. 5E, 1m, LSZH, šedý
Výprodej
Skladem

Patchcord Leviton (BrandRex) - Cat5E, UTP, RJ45-RJ45 s krytkami. Kabel LSOH, šedý, krytky šedé Délka 1m

13,0 Kč15,7 Kč s DPH
LEVITON GF062UNI04NM optický kabel, UDE - gelový, 4x62,5um OM1, venkovní, PE, černý
Výprodej
Skladem

Kabel je určen pro venkovní použití a má základní ochranu proti hlodavcům. Optické vlákno je vedené v gelem plněné trubičce. Rozsah provozní teploty -20°C až +60°C.

17,0 Kč20,6 Kč s DPH
CONTEG DP-NO-01 výškově stavitelná nožička pro stojanové rozvaděče
Výprodej
Skladem

Výškově stavitelná nožička pro stojanové rozvaděče Conteg. Velikost závitu M10.

19,0 Kč23,0 Kč s DPH
LEVITON GPCPCU020-888HB propojovací kabel, U/UTP, kat. 5E, 2m, LSZH, šedý
Výprodej
Skladem

Patch cordy slouží k propojům mezi zásuvkou - počítačem a patch panelem - switchem. Na výrobu se používají kabely 24AWG U/UTP.

19,0 Kč23,0 Kč s DPH
PANDUIT CMFCEI modul MINI-COM, FC spojka, MM, slonová kost
Výprodej
Skladem

Optická spojka FC, multi-mode. Modul MINI-COM, barevné provedení slonová kost.

19,0 Kč23,0 Kč s DPH
NEXANS N420.426 modul Essential Snap-In, STP, kat. 5E, LSA/110
Výprodej
Skladem

Modul kategorie 5e, řada Essential, stíněný , montáž do standardního příslušenství NEXANS, případně lze osazovat např. do ABB produktů při použití redukce N429.690. K terminaci modulů je nutný nástroj...

25,0 Kč30,3 Kč s DPH
ST-ST-0,5-M6SL optický propojovací kabel ST-ST simplex MM 62,5/125um 0,5m
Výprodej
Skladem

Multimodové optické vlákno lze efektivně využít k datovým přenosům na vzdálenost několika stovek metrů. Vlákno OM1 má jádro u průměru 62,5um a lze se s ním setkat především ve starších a průmyslových ...

25,0 Kč30,3 Kč s DPH
LEVITON HOTLCOM3001 pigtail LC/PC, 50um MM OM3, délka 1m
Výprodej
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

27,0 Kč32,7 Kč s DPH

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka

 

Mimořádné opatření proti koronaviru