Produkty za výprodejovou cenu

V kategorii VÝPRODEJ je zařazené zboží, které prodáváme za speciální cenu. V nabídce výprodeje je zboží, které se již nevyrábí, je nahrazeno novým výrobkem nebo je vyřazeno ze skladového profilu. Cena zboží je platná pouze do vyprodání skladových zásob.

Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:33 produktů
VR -d 3,0x16 vrut do dřeva 3x16mm, zapuštěná hlava
Výprodej
Skladem

Vrut do dřeva.

0,30 Kč0,36 Kč s DPH
Signamax SCM-2A-FR zásuvka pro 2 keystony, 45x45mm, šikmá 45°, bílá
Výprodej
Skladem

SIGNAMAX modul French style, montážní rozměr 45x45mm pro 2 keystony, 45°, bílý, dvířka.

9,00 Kč10,9 Kč s DPH
BTicino HC4950 BTicino záslepka velikost jeden modul 22,5x22,5 mm
Výprodej
Skladem

Záslepka velikosti 1 modul ( 22,5 x 22,5mm ) BTicino Axolute - hliník.

10,0 Kč12,1 Kč s DPH
PANDUIT NKFPLUKF2SAW zásuvka NetKey pro 2 moduly, neosazená, pod omítku, arkticky bílá
Výprodej
Skladem

Zásuvka Panduit NKFPLUKF2SAW je určena pro moduly NetKey. Zásuvka má velikost 86x86mm. Je určena pro montáž na standardní elektroinstalační krabice.

10,0 Kč12,1 Kč s DPH
CONTEG DP-NO-01 výškově stavitelná nožička pro stojanové rozvaděče
Výprodej
Skladem

Výškově stavitelná nožička pro stojanové rozvaděče Conteg. Velikost závitu M10.

19,0 Kč23,0 Kč s DPH
KDP J/A-VQ(BN)H12G5N optický kabel, Mini Breakout 12x50um MM, těsná ochrana, univerzální, LSZH, černý
Výprodej
Skladem

Kabel je určen pro vnitřní i vnější použití a má zvýšenou ochranu proti hlodavcům. Optické vlákno je v těsné sekundární ochraně. Rozsah provozní teploty -20°C až +50°C. Životnost kabelu je minimálně 3...

19,0 Kč23,0 Kč s DPH
NEXANS N420.426 modul Essential Snap-In, STP, kat. 5E, LSA/110
Výprodej
Skladem

Modul kategorie 5e, řada Essential, stíněný , montáž do standardního příslušenství NEXANS, případně lze osazovat např. do ABB produktů při použití redukce N429.690. K terminaci modulů je nutný nástroj...

25,0 Kč30,3 Kč s DPH
ST-ST-0,5-M6SL optický propojovací kabel ST-ST simplex MM 62,5/125um 0,5m
Výprodej
Skladem

Multimodové optické vlákno lze efektivně využít k datovým přenosům na vzdálenost několika stovek metrů. Vlákno OM1 má jádro u průměru 62,5um a lze se s ním setkat především ve starších a průmyslových ...

25,0 Kč30,3 Kč s DPH
ABB 5011A-A00300 C kryt Tango TV+R+SAT, slonová kost
Výprodej
Skladem

Kryt zásuvky anténní, s vylamovacím otvorem. Pro přístroj anténní zásuvky řazení TV+R, TV+R+SAT.

28,0 Kč33,9 Kč s DPH
MALPRO EIP 70x40 instalační lišta vkládací, 70x40mm, bílá (RAL 9003), kus = 2m
Výprodej
Skladem

Lišty vkládací jsou určeny k uložení a mechanické ochraně vodičů v elektrických instalacích v interiérech. Do lišt lze pro vedení nízkého napětí vkládat všechny druhy izolovaných vodičů a sdělovacích ...

80,0 Kč96,8 Kč s DPH
PANDUIT UTP28SP1MGY propojovací kabel RJ45/RJ45, U/UTP, kat. 6, 1m, šedá, AWG28
Výprodej
Skladem

Propojovací kabel (patch cord) slouží k propojům mezi zásuvkou - počítačem a patch panelem - switchem. Na výrobu těchto patch cordů se používají tenké kabely 28AWG U/UTP. Konektor má zlacené piny 5...

80,0 Kč96,8 Kč s DPH
NEXANS N205.611 optická spojka SNAP-IN multimode LC-LC, duplex
Výprodej
Skladem

Optická spojka Snap-In, LC-LC duplex, multimode, určená k osazení v produktech NEXANS (patch panely, zásuvky, optická vana - N441.203), případně lze osazovat např. do ABB produktů při použití redukce ...

85,0 Kč103 Kč s DPH
CONTEG DP-P-PFN-80/100-B panely podstavce s filtrem, v. 80mm, 80/100, barva šedá RAL7035
Výprodej
Skladem

Balení se skládá z 2ks bočních panelů s perforací a vyměnitelnými filtry, 1ks předního panelu a 1 ks zadního panelu s otvorem pro vstup kabelů. Podstavce se používají jako estetický a stabilizační prv...

90,0 Kč109 Kč s DPH
CONTEG HVMS-H-M-80/100 horizontální držák pro boční vyvazování, ROF/RMF/RDF/RHF/RSF, 800x1000mm, bal= 2 kusy
Výprodej
Skladem

Slouží pro montáž kabelových kanálů do rozvaděčů řady ROF a RMV 800x1000mm. Lze použít také jako držák kabelů. Sada obsahuje dva držáky, včetně montážní sady.

90,0 Kč109 Kč s DPH
PANDUIT UTP28SP2MYL propojovací kabel RJ45/RJ45, U/UTP, kat. 6, 2m, žlutá, AWG28
Výprodej
Skladem

Propojovací kabel (patch cord) slouží k propojům mezi zásuvkou - počítačem a patch panelem - switchem. Na výrobu těchto patch cordů se používají tenké kabely 28AWG U/UTP. Konektor má zlacené piny 5...

91,0 Kč110 Kč s DPH