Datacentrum
AV over IP, HDBase-T, Atlona, Panduit
Strukturovaná kabeláž
Průmysl 4.0
OEM výroba

Vše pro strukturované kabeláže, optické sítě a rozvaděče

Specializujeme se na strukturované kabeláže, telekomunikační rozvaděče, vláknovou optiku, IP interkomy, aktivní prvky, záložní zdroje a doplňující sortiment.
Novinka
JR-LEV-2 nástroj JackRapid pro terminaci modulů Leviton 61110, 5G110, 6110G
Kód:JR-LEV-2

nástroj JackRapid pro terminaci modulů Leviton 61110, 5G110, 6110G

3 507 Kč4 243 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
Novinka
9138511 Clip, vnitřní video jednotka, SIP, POE, bílá
Kód:9138511

Clip, vnitřní video jednotka, SIP, POE, bílá

7 764 Kč9 394 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
Novinka
JL806A#ABB switch 1960, 24x10/100/1000BASE-T + 2x 10GBASE-T + 2x SFP+, Web Managed
Kód:JL806A#ABB

switch 1960, 24x10/100/1000BASE-T + 2x 10GBASE-T + 2x SFP+, Web Managed

14 678 Kč17 760 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
Novinka
5014T-A00418 500 kryt zásuvky komunikační, Zoni, bílý
Kód:5014T-A00418 500

kryt zásuvky komunikační, Zoni, bílý

112 Kč136 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
Novinka
RQN-12-60/60-H nástěnný rozvaděč, 19", v. 12U (640mm), h. 600mm, š. 572mm, černý
Kód:RQN-12-60/60-H

nástěnný rozvaděč, 19", v. 12U (640mm), h. 600mm, š. 572mm, černý

3 860 Kč4 671 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
Novinka
9160347-S klávesnice,Bluetooth,RFID 125kHz/secured 13.56MHz,Access Unit,NFC,POE,bez krycího rámečku
Kód:9160347-S

klávesnice,Bluetooth,RFID 125kHz/secured 13.56MHz,Access Unit,NFC,POE,bez krycího rámečku

26 668 Kč32 268 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
Novinka
SXKJ-6-UTP-WH-SA modul Keystone, RJ45, kat. 6, UTP, samořezný, bílý
Kód:SXKJ-6-UTP-WH-SA

modul Keystone, RJ45, kat. 6, UTP, samořezný, bílý

73,0 Kč88,3 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Novinka
2TMA210051W0001 domovní videotelefon, 7", hands-free, Welcome Midi, bílý
Kód:2TMA210051W0001

domovní videotelefon, 7", hands-free, Welcome Midi, bílý

4 411 Kč5 337 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
Novinka
SXRJ45-5E-UTP-EASY univerzální nestíněný konektor RJ45 EASY, kat. 5E, bal. 100 kusů
Kód:SXRJ45-5E-UTP-EASY

univerzální nestíněný konektor RJ45 EASY, kat. 5E, bal. 100 kusů

619 Kč749 Kč s DPH / 1 bal
Skladem ext.
Novinka
10141 inspekční kamera RUNPOCAM RC2 pro vzdálenosti až 50m
Kód:10141

inspekční kamera RUNPOCAM RC2 pro vzdálenosti až 50m

16 092 Kč19 471 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
Novinka
GF108ADT48WRRLU-B2ca optický kabel, ADVENTUM Multi Dry Tube, 48xOS2, univerzální, LSHF B2ca, černý
Kód:GF108ADT48WRRLU-B2ca

optický kabel, ADVENTUM Multi Dry Tube, 48xOS2, univerzální, LSHF B2ca, černý

101 000 Kč bez DPH / 1000 m
122 210 Kč / 1000 m
101 Kč122 Kč s DPH / 1 m
Na dotaz
Novinka
AC-WM4-05-4000 boční klimatizační jednotka CoolSpot, 550W, bez bočního panelu, šedá
Kód:AC-WM4-05-4000

boční klimatizační jednotka CoolSpot, 550W, bez bočního panelu, šedá

40 095 Kč48 515 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
Novinka
R8R44A#ABB switch 1430 Aruba IOn, 5x10/100/1000BASE-T
Kód:R8R44A#ABB

switch 1430 Aruba IOn, 5x10/100/1000BASE-T

857 Kč1 037 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Novinka
5S1500I záložní zdroj UPS 5S, 1500VA/900W, USB, tower model
Kód:5S1500I

záložní zdroj UPS 5S, 1500VA/900W, USB, tower model

8 660 Kč10 479 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
Novinka
IPC-HDBW2441E-S-0280B venkovní IP kamera, 4MP,  2,8mm, horizontální úhel záběru 102°, bílá
Kód:IPC-HDBW2441E-S-0280B

venkovní IP kamera, 4MP, 2,8mm, horizontální úhel záběru 102°, bílá

4 897 Kč5 925 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
Novinka
21.15.2761 propojovací kabel RJ45/RJ45, U/UTP, 1m, kat. 6A, LSOH, bílý
Kód:21.15.2761

propojovací kabel RJ45/RJ45, U/UTP, 1m, kat. 6A, LSOH, bílý

63,0 Kč76,2 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
Novinka
FW2RLU1U1NNM001 optický propojovací kabel LC-LC duplex MM OM5, 2mm, LSZH, Uniboot UPC, 1m
Kód:FW2RLU1U1NNM001

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM OM5, 2mm, LSZH, Uniboot UPC, 1m

17 610 Kč bez DPH / 10 ks
21 308 Kč / 10 ks
1 761 Kč2 131 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
Novinka
50E10 elektrický zámek 16mm, napájení 12V DC
Kód:50E10

elektrický zámek 16mm, napájení 12V DC

1 016 Kč1 229 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
Novinka
RE-32240010 nástěnný rozvaděč MININET, v. 272mm, h. 282mm, š. 332mm, SOHO
Kód:RE-32240010

nástěnný rozvaděč MININET, v. 272mm, h. 282mm, š. 332mm, SOHO

3 581 Kč4 333 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Novinka
9155211C základní jednotka Helios IP Verso 2.0 s Full HD kamerou, SIP, POE
Kód:9155211C

základní jednotka Helios IP Verso 2.0 s Full HD kamerou, SIP, POE

31 574 Kč38 205 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
Novinka
101567605.1000 kabel S/FTP, kat.7A, LSHF-FR, B2ca -s1a,d1,a1, AWG23, žlutý, bal. 1000m
Kód:101567605.1000

kabel S/FTP, kat.7A, LSHF-FR, B2ca -s1a,d1,a1, AWG23, žlutý, bal. 1000m

37 440 Kč45 302 Kč s DPH / 1 bal
Na dotaz
Novinka
IP-SEI-336C36C911 monitorované PDU, 0U, 11kW, výstupy (36)C13 a (6)C19, zástrčka EN 60309 (3x16A), kabel 3m
Kód:IP-SEI-336C36C911

monitorované PDU, 0U, 11kW, výstupy (36)C13 a (6)C19, zástrčka EN 60309 (3x16A), kabel 3m

35 568 Kč43 037 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
Novinka
CJH6X88TGBL uzavíratelný modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 6A, černý
Kód:CJH6X88TGBL

uzavíratelný modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 6A, černý

6 150 Kč bez DPH / 10 ks
7 442 Kč / 10 ks
615 Kč744 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
Novinka
10196 protahovací pero GF3, 20m, průměr 3mm, příslušenství
Kód:10196

protahovací pero GF3, 20m, průměr 3mm, příslušenství

3 198 Kč3 870 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Akce
Akce
12P-SC-2-M53L-E sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 50um MM, vlákno OM3, délka 2m, Easy Strip
Kód:12P-SC-2-M53L-E

sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 50um MM, vlákno OM3, délka 2m, Easy Strip

259 Kč313 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Akce
11331111 modul RJ45 keystone, beznástrojový, stíněný, kat. 5E, stříbrný
Kód:11331111

modul RJ45 keystone, beznástrojový, stíněný, kat. 5E, stříbrný

56,0 Kč67,8 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Akce
Výprodej
REN-06-60/30-B nástěnný rozvaděč, 19", v. 6U (332mm), h. 300 mm, š. 530mm, iSEVEN, šedý
Kód:REN-06-60/30-B

nástěnný rozvaděč, 19", v. 6U (332mm), h. 300 mm, š. 530mm, iSEVEN, šedý

2 019 Kč2 443 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Akce
5014A-A00400 B kryt pro 3 moduly Panduit MINI-COM, Tango, bílý
Kód:5014A-A00400 B

kryt pro 3 moduly Panduit MINI-COM, Tango, bílý

65,0 Kč78,7 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies