Datacentrum
AV over IP, HDBase-T, Atlona, Panduit
Strukturovaná kabeláž
Průmysl 4.0
OEM výroba

Vše pro strukturované kabeláže, optické sítě a rozvaděče

Specializujeme se na strukturované kabeláže, telekomunikační rozvaděče, vláknovou optiku, IP interkomy, aktivní prvky, záložní zdroje a doplňující sortiment.
Novinka
RMS-CPS-DISPLAY dotykový monitor 21,5" s počítačem pro vzdálený přístup, Smart Terminal Display
Kód:RMS-CPS-DISPLAY

dotykový monitor 21,5" s počítačem pro vzdálený přístup, Smart Terminal Display

58 620 Kč70 930 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
Novinka
2TMA220051W0004 domovní videotelefon, 4,3" s 6 dotykovými tlačítky, Welcome Midi, bílý
Kód:2TMA220051W0004

domovní videotelefon, 4,3" s 6 dotykovými tlačítky, Welcome Midi, bílý

4 845 Kč5 862 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
Novinka
KMR-HT-45x45x40 kabelová komora, 450x450mm, hloubka 400mm, D400 dle EN14802
Kód:KMR-HT-45x45x40

kabelová komora, 450x450mm, hloubka 400mm, D400 dle EN14802

1 725 Kč2 087 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Novinka
RAMOS MICRO-H monitorovací jednotka, 2 senzor porty až pro 5 senzorů, 2x vstupní kontakty, PoE
Kód:RAMOS MICRO-H

monitorovací jednotka, 2 senzor porty až pro 5 senzorů, 2x vstupní kontakty, PoE

11 075 Kč13 401 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
Novinka
21.15.0007 prodlužovací kabel S/FTP, kat. 6a, přenosný na bubnu, 60m, oranžový
Kód:21.15.0007

prodlužovací kabel S/FTP, kat. 6a, přenosný na bubnu, 60m, oranžový

2 313 Kč2 799 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
Novinka
AC-TM3-20-6000 střešní klimatizační jednotka Top, 2000W, 400 VAC 3f, bez instalačního rámu, šedá
Kód:AC-TM3-20-6000

střešní klimatizační jednotka Top, 2000W, 400 VAC 3f, bez instalačního rámu, šedá

79 483 Kč96 174 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
Novinka
21.92.2403 propojovací kabel RJ45 - lomený RJ45, S/FTP, kat. 6A, 2m, černý
Kód:21.92.2403

propojovací kabel RJ45 - lomený RJ45, S/FTP, kat. 6A, 2m, černý

101 Kč122 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
Novinka
9161151 Bluetooth, RFID čtečka 125kHz/13.56MHz Access Unit M, NFC, POE
Kód:9161151

Bluetooth, RFID čtečka 125kHz/13.56MHz Access Unit M, NFC, POE

15 762 Kč19 072 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
Novinka
JR-LEV-2 nástroj JackRapid pro terminaci modulů Leviton 61110, 5G110, 6110G
Kód:JR-LEV-2

nástroj JackRapid pro terminaci modulů Leviton 61110, 5G110, 6110G

3 507 Kč4 243 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
Novinka
9138511 Clip, vnitřní video jednotka, SIP, POE, bílá
Kód:9138511

Clip, vnitřní video jednotka, SIP, POE, bílá

7 764 Kč9 394 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
Novinka
JL806A#ABB switch 1960, 24x10/100/1000BASE-T + 2x 10GBASE-T + 2x SFP+, Web Managed
Kód:JL806A#ABB

switch 1960, 24x10/100/1000BASE-T + 2x 10GBASE-T + 2x SFP+, Web Managed

14 328 Kč17 337 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
Novinka
5014T-A00418 500 kryt zásuvky komunikační, Zoni, bílý
Kód:5014T-A00418 500

kryt zásuvky komunikační, Zoni, bílý

112 Kč136 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
Novinka
RQN-12-60/60-H nástěnný rozvaděč, 19", v. 12U (640mm), h. 600mm, š. 572mm, černý
Kód:RQN-12-60/60-H

nástěnný rozvaděč, 19", v. 12U (640mm), h. 600mm, š. 572mm, černý

3 860 Kč4 671 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
Novinka
9160347-S klávesnice,Bluetooth,RFID 125kHz/secured 13.56MHz,Access Unit,NFC,POE,bez krycího rámečku
Kód:9160347-S

klávesnice,Bluetooth,RFID 125kHz/secured 13.56MHz,Access Unit,NFC,POE,bez krycího rámečku

26 668 Kč32 268 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
Novinka
SXKJ-6-UTP-WH-SA modul Keystone, RJ45, kat. 6, UTP, samořezný, bílý
Kód:SXKJ-6-UTP-WH-SA

modul Keystone, RJ45, kat. 6, UTP, samořezný, bílý

67,0 Kč81,1 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Novinka
2TMA210051W0001 domovní videotelefon, 7", hands-free, Welcome Midi, bílý
Kód:2TMA210051W0001

domovní videotelefon, 7", hands-free, Welcome Midi, bílý

4 411 Kč5 337 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
Novinka
SXRJ45-5E-UTP-EASY univerzální nestíněný konektor RJ45 EASY, kat. 5E, bal. 100 kusů
Kód:SXRJ45-5E-UTP-EASY

univerzální nestíněný konektor RJ45 EASY, kat. 5E, bal. 100 kusů

569 Kč688 Kč s DPH / 1 bal
Skladem ext.
Novinka
10141 inspekční kamera RUNPOCAM RC2 pro vzdálenosti až 50m
Kód:10141

inspekční kamera RUNPOCAM RC2 pro vzdálenosti až 50m

16 414 Kč19 861 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
Novinka
GF108ADT48WRRLU-B2ca optický kabel, ADVENTUM Multi Dry Tube, 48xOS2, univerzální, LSHF B2ca, černý
Kód:GF108ADT48WRRLU-B2ca

optický kabel, ADVENTUM Multi Dry Tube, 48xOS2, univerzální, LSHF B2ca, černý

206 000 Kč bez DPH / 2000 m
249 260 Kč / 2000 m
103 Kč125 Kč s DPH / 1 m
Bežně do dvou týdnů
Novinka
AC-WM4-05-4000 boční klimatizační jednotka CoolSpot, 550W, bez bočního panelu, šedá
Kód:AC-WM4-05-4000

boční klimatizační jednotka CoolSpot, 550W, bez bočního panelu, šedá

32 750 Kč39 628 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
Novinka
5S1500I záložní zdroj UPS 5S, 1500VA/900W, USB, tower model
Kód:5S1500I

záložní zdroj UPS 5S, 1500VA/900W, USB, tower model

8 492 Kč10 275 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
Novinka
IPC-HDBW2441E-S-0280B venkovní IP kamera, 4MP,  2,8mm, horizontální úhel záběru 102°, bílá
Kód:IPC-HDBW2441E-S-0280B

venkovní IP kamera, 4MP, 2,8mm, horizontální úhel záběru 102°, bílá

4 784 Kč5 789 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
Novinka
21.15.2761 propojovací kabel RJ45/RJ45, U/UTP, 1m, kat. 6A, LSOH, bílý
Kód:21.15.2761

propojovací kabel RJ45/RJ45, U/UTP, 1m, kat. 6A, LSOH, bílý

64,0 Kč77,4 Kč s DPH / 1 ks
Skladem ext.
Novinka
FW2RLU1U1NNM001 optický propojovací kabel LC-LC duplex MM OM5, 2mm, LSZH, Uniboot UPC, 1m
Kód:FW2RLU1U1NNM001

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM OM5, 2mm, LSZH, Uniboot UPC, 1m

17 970 Kč bez DPH / 10 ks
21 744 Kč / 10 ks
1 797 Kč2 174 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
Akce
Akce
SC/P-SC/P-1-SDL optický propojovací kabel SC/PC-SC/PC duplex SM 9/125um 1m
Kód:SC/P-SC/P-1-SDL

optický propojovací kabel SC/PC-SC/PC duplex SM 9/125um 1m

83,0 Kč100 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Akce
RUN-12-60/50-VC-B nástěnný rozvaděč, 19", v. 12U (624mm), h. 500mm, š. 600mm, PREMIUM, šedý
Kód:RUN-12-60/50-VC-B

nástěnný rozvaděč, 19", v. 12U (624mm), h. 500mm, š. 600mm, PREMIUM, šedý

3 320 Kč4 017 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Akce
CJ5E88TGBL modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 5E, černý
Kód:CJ5E88TGBL

modul MINI-COM TX UTP, RJ45, kat. 5E, černý

140 Kč169 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Akce
SXKJ-5E-UTP-BK-SA modul Keystone, RJ45, kat. 5E, UTP, samořezný, černý
Kód:SXKJ-5E-UTP-BK-SA

modul Keystone, RJ45, kat. 5E, UTP, samořezný, černý

35,0 Kč42,4 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies