10Gbit SFP moduly pro multimodové optické kabely

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků. Díky modularitě, možnosti volby přenosového média a výkonu transceiverů, je možné postavit spoj, který nebude zbytečně nákladný, ale přesto funkčně plně odpovídající požadavkům na konkrétní trasu.

Nejčastěji využívanými formáty jsou SFP (mini-GBIC) pro gigabitové přenosy a SFP+ pro 10 gigabitové přenosy. Vzhledem ke stále se zvyšujícím požadavkům na propustnost datových sítí, se začínají ve stále větší míře používat transceivery SFP28 pro 25 gigabitové přenosy, QSFP+ pro 40 gigabitové přenosy, QSFP28 pro 100 gigabitové přenosy a další méně obvyklé typy. 
Standardní teplotní odolnost je 0 až +70 C, na vyžádání je možné dodat i provedení pro -40 až +85 C, označované příponou HTR (High Temperature Range)

Při poptávce transceiveru je třeba specifikovat typ použitého vlákna, požadavek na přenosovou rychlost, délku optické trasy a konkrétní model aktivního prvku, ve kterém má transceiver fungovat, aby se předešlo případným problémům s kompatibilitou.

Pro instalace, kde není k dispozici dostatečný počet vláken, lze použít transceivery WDM (Wavelength Division Multiplex), neboli Bi-di (Bi-directional), které umožňují obousměrnou komunikaci po jednon vlákně. Další výrazné zkapacitnění vláken pak umožňují technologie CWDM a DWDM, pro které je ale třeba použít další pasivní optický prvek, Mux/Demux.

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Typ
(5)
(1)
Zobrazit vybrané
Vlákno
(5)
(1)
Zobrazit vybrané
VýrobceKompatibilita
(3)
(1)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
6 produktů
SFP-PLUS-SR-CIS transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Kód:SFP-PLUS-SR-CIS

transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI, Cisco kompatibilní

265 Kč321 Kč s DPH
Skladem
SFP-PLUS-LRM-CIS transceiver SFP+, 10GBase-LR/LWM, MM 1310nm, 220m (OM1), LC, DMI, Cisco kompatibilní
Kód:SFP-PLUS-LRM-CIS

transceiver SFP+, 10GBase-LR/LWM, MM 1310nm, 220m (OM1), LC, DMI, Cisco kompatibilní

570 Kč690 Kč s DPH
Bežně do dvou týdnů
SFP-PLUS-SR-H3C transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM 850nm, LC, DMI, HP/H3C kompatibilní
Kód:SFP-PLUS-SR-H3C

transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM 850nm, LC, DMI, HP/H3C kompatibilní

373 Kč451 Kč s DPH
Bežně do dvou týdnů
SFP-PLUS-SR-HPE transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní
Kód:SFP-PLUS-SR-HPE

transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní

373 Kč451 Kč s DPH
Bežně do dvou týdnů
UF-MM-10G-20 transceiver SFP+, 10Gbps, MM, 850nm, 300m, LC, bal. 10 párů
Kód:UF-MM-10G-20

transceiver SFP+, 10Gbps, MM, 850nm, 300m, LC, bal. 10 párů

10 479 Kč12 680 Kč s DPH
Na dotaz
XFP-SR-CIS transceiver XFP, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI , Cisco kompatibilní
Kód:XFP-SR-CIS

transceiver XFP, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI , Cisco kompatibilní

904 Kč1 094 Kč s DPH
Bežně do dvou týdnů
1
SFP-PLUS-SR-CIS transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI, Cisco kompatibilní

transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI, Cisco kompatibilní

265 Kč

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. ...

Kód:SFP-PLUS-SR-CIS
Nejprodávanější
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies