FAOC-LC-UPC-OM4-R-25 krimpovací optický konektor LC/UPC, multimode 50/125um OM4, pro vlákno 900 um nebo 250um

FAOC-LC-UPC-OM4-R-25 krimpovací optický konektor LC/UPC, multimode 50/125um OM4, pro vlákno 900 um nebo 250um
206 Kč 249 Kč s DPH
Skladem
Osobně v Praze:zítraPřepravní společností:čtvrtek 1. prosince
KódFAOC-LC-UPC-OM4-R-25PoznámkaIL: typicky 0,3dB, max. 0,5dBZáruka24 měsíců

Krimpovací optické konektory jsou určeny pro přímé ukončení optického vlákna. Uplatnění naleznou především u toho, kdo zakončuje optické trasy, ale nevlastní svářečku optických vláken. Hlavní výhodou jejich použití je to, že umožňují ukončení optické trasy standardním konektorem, pouze s použitím základního vybavení, tedy stripovacích kleští, isopropylalkoholu na očištění vlákna a lámačky optických vláken. Za cenu poměrně nízkých vstupních nákladů tak může být technik vybaven vším potřebným pro ukončení optického kabelu, aniž by bylo třeba řešit zápůjčku svářečky optických vláken, případně koordinovat její užívání více techniky.

Nevýhodou oproti běžněji užívanému svařování je vyšší útlum spoje, typicky 0,3dB, maximálně 0,5dB, který však při posouzení parametrů trasy nemusí představovat problém.

Uvnitř konektoru je zakončená část vlákna a konektor je předleštěný, spojení s ukončovaným vláknem je zajištěno pomocí V-drážky.

Konektory jsou dostupné v provedení LC, SC, ST a FC multimode i singlemode a to jak pro vlákna v primární nebo sekundární ochraně, tak i pro kabely o průměru 2mm a ve verzi SC a FC i pro kabely o průměru 3mm.

Parametry a specifikace
Vláknomultimode 50um OM4
KonektorLC/PC
PopisSouvisející dokumenty
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies