RAMOS OPTIMAX monitorovací jednotka pro 150 senzorů, 1U

RAMOS OPTIMAX monitorovací jednotka pro 150 senzorů, 1U
63 134 Kč 76 392 Kč s DPH
Na dotaz
Osobně v Praze:na dotazPřepravní společností:na dotaz
KódRAMOS OPTIMAXVýrobceCONTEGZáruka24 měsíců

Hlavní monitorovací jednotka Ramos Optimax zajišťuje vzdálený dohled chráněného prostředí v serverovnách pomocí instalovaných senzorů měřících teplotu, vlhkost, detekující narušení prostoru, přítomnost škodlivých plynů či chemikálií nebo jinak potenciálně nebezpečných podmínek.

Toto zařízení vyniká velmi nízkým profilem, ve stojanovém rozvaděči zabírá výšku pouze 1U při horizontálním umístění na lištách, a i přesto dokáže monitorovat až 150 senzorů.

RAMOS Optimax může být rozšířen 2 způsoby - buď pomocí základních expandérů BEX (RAMOS-BEX-I8-D10) s maximální celkovou délkou kabelu 10 m v jedné řadě, anebo pomocí standardních expanzních modulů (RAMOS Ultra O16, I8,D64, D128, D192, RMS-ACS-U-RDU).

K dispozici je také provedení monitorovací jednotky RAMOS Optimax GSM s vestavěným 4G modemem a externí anténou. Tato varianta jednotky umožňuje navíc zasílat SMS oznámení nebo komunikovat pomocí GSM sítě.

Vestavěný webserver jednotky RAMOS Optimax (GSM) umožňuje pohodlné nastavení, kontrolu a ovládání z jakéhokoliv místa. V případě alarmu je upozornění odesláno e-mailem, nebo přes SMS předem definovaným příjemcům (GSM verze).

RAMOS Optimax může být také integrován do serverové aplikace CONTEG Pro Server pro centrální správu a dohled monitorovaného prostředí.

K hlavní monitorovací jednotce je k dispozici široké spektrum příslušenství, jako jsou detektory, čidla, sirény, magnetické dveřní kontakty, rozšiřující moduly apod.

Monitorovací systém RAMOS Optimax je vhodný pro více rozvaděčů/skříní nebo serverovny.

Parametry a specifikace
VýrobceCONTEG
PopisSouvisející dokumenty
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies