Pigtaily multimode 50um OM4

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Při výrobě pigtailu je vlákno nalepeno a zaleštěno přímo v optickém konektoru, v celé délce pigtailu je tedy optická trasa tvořena souvislým optickým vláknem a nevzniká tak žádný dodatečný vložný útlum.
Použitá optická vlákna mohou být v provedení multimode 50um (OM2, OM3, OM4, OM5), multimode 62,5um (OM1) a singlemode 9um (OS1, OS2). Vlákno má standardně průměr 900um, tedy je v sekundární ochraně, která se rozlišuje podle toho, jak snadno ji lze odholit, na těsnou, polotěsnou a volnou. V našem sortimentu je v základu ochrana polotěsná, kterou je možné odholit najednou v délce několika centimetrů. Konektory se používají od nejběžnějších typů LC, SC, ST, E2000, až po řadu méně obvyklých typů.

Pokud jste na našem webu nenašli požadovaný typ pigtailu, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku na jiné provedení dle Vaší potřeby.

Nejprodávanější
Zobrazit:
Délka v mVláknoVýrobceKonektor
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:7 produktů
LEVITON HOTLCOM4002 pigtail LC/PC, 50/125um MM OM4, délka 2m
Výprodej
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optick...

79,0 Kč95,6 Kč s DPH
P-LC-1-M54L pigtail LC/PC, 50um MM, vlákno OM4, délka 1m
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optick...

34,0 Kč41,1 Kč s DPH
P-SC-1-M54L pigtail SC/PC, 50um MM, vlákno OM4, délka 1m
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optick...

32,0 Kč38,7 Kč s DPH
FS-12OM4-LC/UPC-1,5B sada 12  barevných pigtailů 0.9mm LC/UPC, MM OM4, v bužírce (OFNR) délka 1,5m
Na dotaz

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

741 Kč897 Kč s DPH
PANDUIT NKFPZ1BN1NKM001 pigtail NetKey LC/PC, 50um MM OM4,  délka 1m, sada 12-ks/barev
Na dotaz

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optick...

2 433 Kč2 944 Kč s DPH
PANDUIT NKFPZ1BN1NNM001 pigtail NetKey LC/PC, 50um MM OM4, délka 1m
Na dotaz

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optick...

203 Kč246 Kč s DPH
P-ST-1-M54L pigtail ST/PC, 50um MM, vlákno OM4, délka 1m
Na dotaz

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optick...

35,0 Kč42,4 Kč s DPH

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka