12P-LC-2-M5L-E sada 12 barevných pigtailů LC/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 2m, Easy Strip

12P-LC-2-M5L-E sada 12  barevných pigtailů LC/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 2m, Easy Strip
405 Kč 490 Kč s DPH
Bežně do dvou týdnů
Osobně v Praze:středa 21. prosincePřepravní společností:čtvrtek 22. prosince
Kód12P-LC-2-M5L-EZáruka24 měsíců

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optická vlákna mohou být v provedení multimode 50um (OM2, OM3, OM4, OM5), multimode 62,5um (OM1) a singlemode 9um (OS1, OS2). Konektory se používají od nejběžnějších typů LC, SC, ST, E2000, až po řadu méně obvyklých typů. Častěji se vyskytuje broušení PC/UPC, ale typicky u singlemodových konektorů může být požadavek na broušení APC, na kterém lze dosáhnout lepších hodnot Return Loss.

Použití 12 barevných sad pigtailů značně zjednodušuje práci při zakončování většího množství vláken, protože jednotlivé pigtaily není třeba popisovat.

Pokud jste na našem webu nenašli požadovaný typ pigtailu, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku na jiné provedení dle Vaší potřeby.

Parametry a specifikace
Délka v m2
Vláknomultimode 50um OM2
KonektorLC/PC
PopisSouvisející dokumenty
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies