SOLARIX

Solarix je systém strukturované kabeláže, který nabízí kompletní řešení pro budování pasivních částí počítačových sítí. Vyznačuje se především vynikajícím výkonem, spolehlivostí, jednoduchou instalací a také výbornou cenou. Díky svým vlastnostem a šířce nabízených komponentů je Solarix určen pro všechny velikosti a typy sítí – tj. malé, střední nebo velké instalace, ve stíněném i nestíněném provedení.

Všechny komponenty systému Solarix jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální výkon a splňovaly, nebo dokonce převyšovaly, požadavky definované v mezinárodních standardech pro strukturovanou kabeláž. Systém Solarix rovněž nabízí komponenty, které reagují na nejnovější trendy v oblasti počítačových sítí – např. komponenty z produktové řady Solarix – kategorie 6A podporují nově vzniklý standard 10GBaseT a tedy přenos dat rychlostí 10Gbps.

Kvalitu a vynikající výkonové parametry strukturované kabeláže Solarix potvrzuje získání certifikátů celosvětově uznávaných testovacích laboratoří – např. Third Party Testing (3P) pro kategorii 6, Gesellschaft für Hochfrequenz Mess Technik (GHMT, permanent link a channel), rovněž certifikátu Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) a především více než 500 certifikovaných a již dlouhé roky spolehlivě fungujících instalací po celé České republice a na Slovensku.

Strukturovaná kabeláž Solarix nabízí dva typy záruk. Standardní záruku, která na komponenty systému Solarix poskytuje garanci 5 let a systémovou záruku, která nabídne u všech komponentů v jedné instalaci splnění výkonových parametrů po dobu 20 let. Parametry jsou definovány v mezinárodních standardech pro strukturovanou kabeláž ANSI/TIA/EIA 568, EN 50173 A ISO/IEC 11801.

Další informace o produktech najdete na stránkách www.solarix.cz.

LANCOMAT s.r.o. je distributorem produktů Solarix.

Nabídka produktů Solarix v našem eshopu. 

Kabel Solarix Patch panel Solarix Modul Solarix Zásuvka Solarix

 

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies