Systémová záruka Panduit

Výrobce PANDUIT

Systémová záruka výrobce PANDUIT pro instalovaný systém strukturované kabeláže je nabízena v rámci programu Panduit System Warranty Plus.
Délka záruky výrobce na přenosové parametry kanálu/linky je 15, 20 resp. 25 let v závislosti na použitých komponentech z řad produktů NetKey a Pan- Net.
V rámci systémové záruky pak výrobce garantuje (v případě uznané reklamace) výměnu komponentů vadného přenosového kanálu (konektor, panel, kabel apod.).

Podmínky pro zažádání o systémovou záruku instalovaného systému strukturované kabeláže Panduit:

  • Instalační firma musí být zaregistrována a akceptována výrobcem v programu Panduit Partner One (registrace na stránkách www.panduit.com) v jedné ze 4 partnerských úrovních
  • Registrace zde: https://partners.panduit.com/s/apply-to-become-a-partner
  • Instalační firma musí absolvovat certifikační školení organizované výrobcem. Minimální počet proškolených techniků je 2. Termíny a místo školení organizuje lokální zástupce výrobce.
  • Certifikační školení je placené a v jeho průběhu je nutné absolvovat závěrečný test.
  • Školení techniků je platné 2 roky, pak je nutné absolvovat zkrácené „obnovovací" proškolení.

Pokud jsou splněny výše uvedené podmínky, žádost o Systémovou záruku se provádí online přes portál programu Panduit Partner One.
Instalační firma - certifikovaný partner Panduit – pak nahraje do portálu informace k danému projektu a originál měřící protokoly ze schváleného certifikačního testeru (Fluke, Ideal, a jiné - seznam u výrobce) a patrové výkresy resp. floor plán a seznam použitého materiálu. Doporučena je i fotodokumentace z průběhu instalace projektu (rozvaděče, trasy, zásuvky apod).
Po kontrole výrobcem a při akceptaci měřících protokolů pak výrobce vystaví certifikát na konkrétní projekt a zákazníka, a pro daný rozsah systémové záruky.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies