Naše služby

Vytvořeno03.11.2022

Kde Vám můžeme dále pomoci:

 • Svařování a měření optických vláken
  Pokud potřebujete zakončit a proměřit optická vlákna a nemáte k dispozici vlastní vybavení, rádi Vám zprostředkujeme služby zkušeného technika, který všechny potřebné úkony provede a dodá měřící protokol. Ceny jsou stanovovány individuálně dle konkrétního projektu.

 • Zápůjčka certifikačního přístroje pro strukturované kabeláže
  Strukturovaná kabeláž by měla být zkontrolována a proměřena certifikačním přístrojem.
  Výsledné protokoly jsou zárukou pro zákazníka, že předáváte kabeláž v požadovaných parametrech, a ochranou Vaší před neoprávněnými reklamacemi. Nabízíme pravidelně kalibrovaný přístroj FLUKE DSX-5000.

 • Zápůjčka svářečky optických vláken
  Zkušenějším technikům, kteří už mají zkušenosti s ukončováním optických vláken, nabízíme zápůjčku svářečky optických vláken. Pokud je ukončovaných vláken větší množství, je zápůjčka pro zákazníka finančně zajímavější, než pronájem svářečky i s technikem.

 • Zápůjčka sady pro měření útlumu optického vlákna přímou metodou
  Vy i koncový uživatel byste měli mít jistotu, že nově vybudovaná optická síť vyhovuje požadavkům, které jsou na ní kladeny. Základním a ve většině případů zcela dostačujícím způsobem, je změření vložného útlumu optické trasy. Pro potřebu takového měření jsme pro Vás připravili sadu zdroje optického signálu EXFO FLS-600 a měřiče výkonu EXFO FPM-600. Náměry lze do zařízení ukládat a následně pro zákazníka zhotovit protokol.

 • Zápůjčka sady nářadí pro zakončení optických vláken
  Sada obsahuje všechny potřebné nástroje na ukončení optických vláken konektory Panduit OptiCam. Díky vybavení jí lze použít pro přípravu vláken k ukončení mechanickými konektory, nebo spojkami. Hodí se tak k použití společně s krimpovacími konektory řady FAOC nebo mechanickými spojkami MS-01.

 • Zápůjčka nástroje pro terminaci modulů Panduit NetKey
  Komplexní nástroj pro pohodlné a rychlé ukončení modulů Panduit NetKey NK688M a NKP5E88M. Tento nástroj Vám nabídne odizolování kabelu, terminaci modulu a odstřižení zbytků vodičů.

 • Zápůjčka odvalovacích podložek pro kabelové bubny
  Pro snadnou manipulaci s kabelovými bubny doporučujeme použití odvalovacích podložek.

 • Zápůjčka mikroskopu na ferule optických konektorů
  K prevenci výpadků optické sítě i odhalování jejich příčin na straně optických konektorů slouží mikroskop.

 • Zápůjčka VFL – emitoru červeného světla
  Pro rychlou identifikaci vláken, nebo lokalizaci jejich poškození.

 • Konzultace
  Pokud si nevíte rady při výběru toho správného materiálu, rádi Vám pomůžeme nalézt to správné řešení, kontaktujte nás, prosím.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies