LEVITON

Leviton (US/UK) vyrábí a distribuuje širokou škálu produktů pro telekomunikace, IT a datová centra. Mezi její hlavní produkty patří:

  • Kabely a konektory pro různé druhy sítí, včetně optických, měděných.
  • Rozvaděče a další komponenty pro instalaci a správu sítí.
  • Ochranné prvky pro zajištění bezpečnosti a spolehlivosti sítí.
  • Software pro správu a monitorování sítí.

Leviton je americká společnost, s pobočkou a výrobou Velké Británii a působí ve více než 50 zemích Evropy, Blízkého východu a Afriky. Zde jsou některé konkrétní produkty, které firma Leviton vyrábí:

  • ADVENTUM™ - řada optických kabelů s pokročilými vlastnostmi, jako je vodotěsnost, zvýšená flexibilita a odolnost proti povětrnostním vlivům.
  • MILLENIUM ™ - řada produktů pro instalaci sítí, včetně rozvaděčů, patch panelů, spojovacích krabic a kabelů.
  • OPT-X ™ - řada produktů pro vysoko-hustotní optické rozvaděče a optické vany
  • SMARTPATCH - systém pro aktivní monitoring pasivní infrastruktury sítě (kabeláže) s využitím RFID

Leviton je významným hráčem na trhu s telekomunikačními a IT produkty. Její produkty jsou používány v široké škále aplikací, od domácností a kanceláří až po velké podniky a datová centra.

LANCOMAT s.r.o. je distributorem společnosti Leviton.

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Barva
(34)
(138)
(5)
(18)
(44)
(16)
(15)
(6)
(1)
Zobrazit vybrané
Délka v m
(1)
(3)
(1)
(1)
(2)
(6)
(1)
(1)
(1)
(6)
(2)
(1)
(7)
(1)
(1)
(3)
(1)
(2)
(18)
(44)
(1)
Zobrazit vybrané
Délka v mmHloubka v mmKategorie
(13)
(61)
(50)
(7)
(1)
(6)
Zobrazit vybrané
Konstrukce
(6)
(5)
(21)
(23)
(30)
Zobrazit vybrané
Plášť
(1)
(102)
(11)
Zobrazit vybrané
Počet portů
(1)
(2)
(2)
(1)
(1)
(6)
(2)
Zobrazit vybrané
Počet pozic
(3)
(15)
(11)
Zobrazit vybrané
Počet vláken
(2)
(18)
(1)
(12)
(16)
(1)
(13)
(1)
(7)
(1)
Zobrazit vybrané
Průměr v AWGPrůměr v mm
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Řada
(2)
(13)
(2)
(11)
(1)
Zobrazit vybrané
Stínění
(80)
(68)
Zobrazit vybrané
Šířka v palcíchŠířka v mmTřída
(2)
(46)
(22)
(7)
(1)
(5)
Zobrazit vybrané
Typ
(41)
(2)
(15)
(4)
Zobrazit vybrané
Vlákno
(3)
(19)
(19)
(6)
(35)
Zobrazit vybrané
Výrobce
(329)
Zobrazit vybrané
Výška v mm
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Výška v U
(1)
(22)
(5)
(1)
Zobrazit vybrané
Konektor
(1)
(14)
(1)
(3)
Zobrazit vybrané
Konektory
(7)
Zobrazit vybrané
Klasifikace CPR
(19)
(1)
(16)
(1)
(2)
(2)
(1)
(4)
(1)
(2)
(2)
(4)
(8)
(58)
(12)
(3)
Zobrazit vybrané
ITU-T
(46)
(25)
(8)
Zobrazit vybrané
Prostředí
(65)
(56)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
329 produktů
Výprodej
42089-1DN držák na DIN lištu pro moduly Leviton QUICKPORT Plus Snap-In
Kód:42089-1DN

držák na DIN lištu pro moduly Leviton QUICKPORT Plus Snap-In

39,0 Kč / 1 ks47,2 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Výprodej
5R3UL-F12 optická vana Leviton 500i SDX 3RU pro max.12 SDX adaptérů nebo SDX kazet, černá
Kód:5R3UL-F12

optická vana Leviton 500i SDX 3RU pro max.12 SDX adaptérů nebo SDX kazet, černá

2 099 Kč / 1 ks2 540 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
61110-RE6 nestíněný modul RJ45 eXtreme Quickport, kat.6, IDC svorky, černý
Kód:61110-RE6

nestíněný modul RJ45 eXtreme Quickport, kat.6, IDC svorky, černý

104 Kč / 1 ks126 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Výprodej
C6CJAKS000DC stíněný keystone RJ45 kat. 6, beznástrojový
Kód:C6CJAKS000DC

stíněný keystone RJ45 kat. 6, beznástrojový

59,0 Kč / 1 ks71,4 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Výprodej
C6CJAKU002 nestíněný keystone RJ45 kat. 6, beznástrojový, šedý
Kód:C6CJAKU002

nestíněný keystone RJ45 kat. 6, beznástrojový, šedý

39,0 Kč / 1 ks47,2 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
C6CPCU005-888BB propojovací kabel RJ45/RJ45, U/UTP, kat. 6, 0,5m, šedý
Kód:C6CPCU005-888BB

propojovací kabel RJ45/RJ45, U/UTP, kat. 6, 0,5m, šedý

97,0 Kč / 1 ks117 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
C6CPCU010-888BB propojovací kabel RJ45/RJ45, U/UTP, kat. 6, 1m, šedý
Kód:C6CPCU010-888BB

propojovací kabel RJ45/RJ45, U/UTP, kat. 6, 1m, šedý

101 Kč / 1 ks122 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
C6CPCU030-888BB propojovací kabel RJ45/RJ45, U/UTP, kat. 6, 3m, šedý
Kód:C6CPCU030-888BB

propojovací kabel RJ45/RJ45, U/UTP, kat. 6, 3m, šedý

121 Kč / 1 ks146 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
C6CPCU050-888BB propojovací kabel RJ45/RJ45, U/UTP, kat. 6, 5m, šedý
Kód:C6CPCU050-888BB

propojovací kabel RJ45/RJ45, U/UTP, kat. 6, 5m, šedý

149 Kč / 1 ks180 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
C6CPCU100-888BB propojovací kabel RJ45/RJ45, U/UTP, kat. 6, 10m, šedý
Kód:C6CPCU100-888BB

propojovací kabel RJ45/RJ45, U/UTP, kat. 6, 10m, šedý

239 Kč / 1 ks289 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
C6U-B2ca-Rlx-305OR kabel U/UTP, AWG23, kat. 6, HFFR-LS B2ca s1a d0 a1, 305m box, oranžový
Kód:C6U-B2ca-Rlx-305OR

kabel U/UTP, AWG23, kat. 6, HFFR-LS B2ca s1a d0 a1, 305m box, oranžový

6 773 Kč / 1 bal8 195 Kč s DPH / 1 bal
Skladem
Výprodej
C6U-HF1-Eca-Rlx-305VT kabel U/UTP, kat. 6, HFFR-LS Eca, box 305m, fialový
Kód:C6U-HF1-Eca-Rlx-305VT

kabel U/UTP, kat. 6, HFFR-LS Eca, box 305m, fialový

2 899 Kč / 1 bal3 508 Kč s DPH / 1 bal
Skladem
GF008S48WLU-Eca optický kabel, MLT multi-loose tube gelový, 48vl. (4x12) SM, univerzální, LSHF Eca, černý
Kód:GF008S48WLU-Eca

optický kabel, MLT multi-loose tube gelový, 48vl. (4x12) SM, univerzální, LSHF Eca, černý

52,0 Kč / 1 m62,9 Kč s DPH / 1 m
Skladem
GF008UNI04LU-Eca optický kabel, UDU - gelový, 4x9um OS2, univerzální, LSHF Eca, černý
Kód:GF008UNI04LU-Eca

optický kabel, UDU - gelový, 4x9um OS2, univerzální, LSHF Eca, černý

12,0 Kč / 1 m14,5 Kč s DPH / 1 m
Skladem
GF008UNI08LU-Eca optický kabel, UDU - gelový, 8x9um OS2, univerzální, LSHF Eca, černý
Kód:GF008UNI08LU-Eca

optický kabel, UDU - gelový, 8x9um OS2, univerzální, LSHF Eca, černý

13,0 Kč / 1 m15,7 Kč s DPH / 1 m
Skladem
GF008UNI12LU-Eca optický kabel, UDU - gelový, 12x9um OS2, univerzální, LSHF Eca, černý
Kód:GF008UNI12LU-Eca

optický kabel, UDU - gelový, 12x9um OS2, univerzální, LSHF Eca, černý

16,0 Kč / 1 m19,4 Kč s DPH / 1 m
Skladem
GF008UNI24LU-Eca optický kabel, UDU - gelový, 24x9um OS2, univerzální, LSHF Eca, černý
Kód:GF008UNI24LU-Eca

optický kabel, UDU - gelový, 24x9um OS2, univerzální, LSHF Eca, černý

24,0 Kč / 1 m29,0 Kč s DPH / 1 m
Skladem
Výprodej
GF050PDC24LU-Eca optický kabel, PDC - těsná ochrana, 24x50um OM2, univerzální, LSHF Eca, černý
Kód:GF050PDC24LU-Eca

optický kabel, PDC - těsná ochrana, 24x50um OM2, univerzální, LSHF Eca, černý

25,0 Kč / 1 m30,3 Kč s DPH / 1 m
Skladem
Výprodej
GF050UNI04LU-Eca optický kabel, UDU - gelový, 4x50um OM2, univerzální, LSHF Eca, černý
Kód:GF050UNI04LU-Eca

optický kabel, UDU - gelový, 4x50um OM2, univerzální, LSHF Eca, černý

9,00 Kč / 1 m10,9 Kč s DPH / 1 m
Skladem
GFOM3PDC04LU-B2ca optický kabel, PDC - těsná ochrana, 4x50um OM3, univerzální, HFFR-LS, černý
Kód:GFOM3PDC04LU-B2ca

optický kabel, PDC - těsná ochrana, 4x50um OM3, univerzální, HFFR-LS, černý

26,0 Kč / 1 m31,5 Kč s DPH / 1 m
Skladem
GFOM3PDC12LU-B2ca optický kabel, PDC - těsná ochrana, 12x50um OM3, univerzální, HFFR-LS, černý
Kód:GFOM3PDC12LU-B2ca

optický kabel, PDC - těsná ochrana, 12x50um OM3, univerzální, HFFR-LS, černý

58,0 Kč / 1 m70,2 Kč s DPH / 1 m
Skladem
GFOM3UNI04LU-Eca optický kabel, UDU - gelový, 4x50um OM3, univerzální, LSHF, černý
Kód:GFOM3UNI04LU-Eca

optický kabel, UDU - gelový, 4x50um OM3, univerzální, LSHF, černý

18,0 Kč / 1 m21,8 Kč s DPH / 1 m
Skladem
GFOM3UNI08LU-Eca optický kabel, UDU - gelový, 8x50um OM3, univerzální, LSHF, černý
Kód:GFOM3UNI08LU-Eca

optický kabel, UDU - gelový, 8x50um OM3, univerzální, LSHF, černý

26,0 Kč / 1 m31,5 Kč s DPH / 1 m
Skladem
GFOM3UNI12LU-Eca optický kabel, UDU - gelový, 12x50um OM3, univerzální, LSHF Eca, černý
Kód:GFOM3UNI12LU-Eca

optický kabel, UDU - gelový, 12x50um OM3, univerzální, LSHF Eca, černý

35,0 Kč / 1 m42,4 Kč s DPH / 1 m
Skladem
GFOM4PDC08LU-Eca optický kabel, PDC - těsná ochrana, 8x50um OM4, univerzální, LSHF Eca, černý
Kód:GFOM4PDC08LU-Eca

optický kabel, PDC - těsná ochrana, 8x50um OM4, univerzální, LSHF Eca, černý

44,0 Kč / 1 m53,2 Kč s DPH / 1 m
Skladem
GFOM4UNI12LU-Eca optický kabel, UDU - gelový, 12x50um OM4, univerzální, LSHF Eca, černý
Kód:GFOM4UNI12LU-Eca

optický kabel, UDU - gelový, 12x50um OM4, univerzální, LSHF Eca, černý

60,0 Kč / 1 m72,6 Kč s DPH / 1 m
Skladem
Výprodej
HOTLCOM4002 pigtail LC/PC, 50/125um MM OM4, délka 2m
Kód:HOTLCOM4002

pigtail LC/PC, 50/125um MM OM4, délka 2m

19,0 Kč / 1 ks23,0 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
MMCANGLGD45002 neosazená zásuvka 45x45mm pro dva moduly Leviton Snap-In, úhlová, bílá
Kód:MMCANGLGD45002

neosazená zásuvka 45x45mm pro dva moduly Leviton Snap-In, úhlová, bílá

51,0 Kč / 1 ks61,7 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Výprodej
MMCUNILGD45001 neosazená zásuvka 45x45mm pro dva moduly Leviton Snap-In, přímá, bílá
Kód:MMCUNILGD45001

neosazená zásuvka 45x45mm pro dva moduly Leviton Snap-In, přímá, bílá

23,0 Kč / 1 ks27,8 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Výprodej
MMCUNILGS45001 neosazená zásuvka 45x45mm pro jeden modul Leviton Snap-In, přímá, bílá
Kód:MMCUNILGS45001

neosazená zásuvka 45x45mm pro jeden modul Leviton Snap-In, přímá, bílá

19,0 Kč / 1 ks23,0 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies