O společnosti

Obchodní společnost LANCOMAT s.r.o. byla založena v roce 2007 a je dynamicky se rozvíjející společností. Působí na trhu jako velkoobchod materiálem a komponenty pro instalaci počítačových sítí.

Specializujeme se na strukturované kabeláže, telekomunikační rozvaděče, vláknovou optiku, IP interkomy, aktivní prvky, záložní zdroje a doplňující sortiment (propojovací kabely, konektory, spojky, optické kazety, ochrany sváru, nástroje a další materiál).

Svým zákazníkům z řad velkých systémových integrátorů a instalačních firem nabízíme především flexibilní a vstřícný přístup, rychlé vyřízení objednávek, ochotu pomoci v každé situaci a v neposlední řadě také technickou podporu na vysoké úrovni navazující na dlouholeté působení v oboru informačních technologií. Oblast naší činnosti zahrnuje také zpracování nabídek, prosazení projektových slev u výrobců, zajištění logistiky v rámci České republiky i do zahraničí, zápůjčky materiálu pro testování, prezentace, propagační materiály.

Produktové portfolio tvoří produkty, které se vzájemně doplňují s cílem nabídnout maximální užitnou hodnotu za příznivou cenu. Orientujeme se na značkové výrobce, kteří patří mezi leadery ve svém oboru.
ABB, BELDEN, CISCO, CONTEG, EATON, HPE, IDEAL INDUSTRIES, LEVITON, NEXANS, PANDUIT, PATCHBOX, ROLINE, RUNPOTEC, SOLARIX, 2N.

Naši nabídku spolupráce jsme rozšířili o služby, mezi které patří především zápůjčky certifikačních testerů kabeláží, ethernetových analyzátorů, nářadí pro ukončení optických vláken. Nabízíme také ukončení optických vláken a měření kabeláže externím technikem, který je pro tento typ zákroků vyškolen a vybaven.

Se svými zákazníky budujeme dlouhodobé obchodní vztahy založené na vzájemné důvěře. Naším cílem je spokojený zákazník, který se bude rád vracet. Každého klienta si vážíme a pokud je to v našich silách, rádi splníme jeho požadavky a přání.

Obchodní kancelář i sklad firmy LANCOMAT s.r.o. najdete na dopravně dostupném místě s možností parkování, v Praze 9 – Vysočanech.

LANCOMAT s.r.o.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies