O společnosti

Obchodní společnost LANCOMAT s.r.o. byla založena v roce 2007 a je dynamicky se rozvíjející společností. Působí na trhu jako velkoobchod materiálem a komponenty pro instalaci počítačových sítí.

Specializujeme se na strukturované kabeláže, telekomunikační rozvaděče, vláknovou optiku, IP interkomy, aktivní prvky, záložní zdroje a doplňující sortiment (propojovací kabely, konektory, spojky, optické kazety, ochrany sváru, nástroje a další materiál).

Svým zákazníkům z řad velkých systémových integrátorů a instalačních firem nabízíme především flexibilní a vstřícný přístup, rychlé vyřízení objednávek, ochotu pomoci v každé situaci a v neposlední řadě také technickou podporu na vysoké úrovni navazující na dlouholeté působení v oboru informačních technologií. Oblast naší činnosti zahrnuje také zpracování nabídek, prosazení projektových slev u výrobců, zajištění logistiky v rámci České republiky i do zahraničí, zápůjčky materiálu pro testování, prezentace, propagační materiály.

Produktové portfolio tvoří produkty, které se vzájemně doplňují s cílem nabídnout maximální užitnou hodnotu za příznivou cenu. Orientujeme se na značkové výrobce, kteří patří mezi leadery ve svém oboru - ABBBELDEN, CISCO, CONTEG, DRAKA, EATON, HPE, KABELOVNA DĚČÍN, LEVITON, NEXANS, PANDUIT, ROLINE, SOLARIX, 2N.

Naši nabídku spolupráce jsme rozšířili o služby, mezi které patří především zápůjčky certifikačních testerů kabeláží, ethernetových analyzátorů, nářadí pro ukončení optických vláken. Nabízíme také ukončení optických vláken a měření kabeláže externím technikem, který je pro tento typ zákroků vyškolen a vybaven.

Se svými zákazníky budujeme dlouhodobé obchodní vztahy založené na vzájemné důvěře. Naším cílem je spokojený zákazník, který se bude rád vracet. Každého klienta si vážíme a pokud je to v našich silách, rádi splníme jeho požadavky a přání.

Obchodní kancelář i sklad firmy LANCOMAT s.r.o. najdete na dopravně dostupném místě s možností parkování, v Praze 9 – Vysočanech.

LANCOMAT s.r.o.

Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies