Optické sítě

Optické sítě jsou nejperspektivnějšími a nejrychlejšími počítačovými sítěmi a jsou nasazovány na nejdůležitějších národních i mezinárodních spojích. Je to z toho důvodu, že je možné na nich v současnosti přenášet data v řádech jednotek až stovek Gigabitů za sekundu. Další výhodou jsou vzdálenosti, na jakých je možnost data přenášet. Optické instalace se také používají jako doplněk metalické kabeláže. Využívají se na páteřní propojení datových rozvaděčů, například mezi poschodími nebo budovami na větší vzdálenosti. Optické sítě ztěžují odposlech dat , snižují riziko statické elektřiny a jsou naprosto odolné proti elektromagnetickému rušení. Všechny tyto výhody výrazně zvyšují bezpečnost přenosu dat.

Nejprodávanější
Zobrazit:
BarvaBroušení konektoru 1Broušení konektoru 2Délka v mDélka v mmHloubka v mmKonektor 1Konektor 2PlášťPočet pozicPočet vlákenPoužitíProvedeníPrůměrŠířka v mmTypVláknoVýrobceVýška v mmKlasifikace CPR
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:423 produktů
PENGG 2S-2000-12 velká kazeta na sváry, 200x130x8mm, držáky pro 12 smršťovacích ochran, vázací pásky
Skladem

Kazeta slouží k uložení svárů optických vláken. Zabraňuje mechanickému poškození svárů a vláken. Kazeta je určená pro 12 optických svarů. Součástí jsou dva držáky ochran svárů a čtyři vázací pásky. Ví...

103 Kč125 Kč s DPH
PENGG 2S-2000-16 velká kazeta na sváry, 200x130x8mm, držáky pro 16 ochran, vázací pásky
Skladem

Kazeta slouží k uložení svárů optických vláken. Zabraňuje mechanickému poškození svárů a vláken. Kazeta je určená pro 16 optických svarů. Součástí jsou dva držáky ochran svárů a čtyři vázací pásky. Ví...

134 Kč162 Kč s DPH
2S-2000-VK víčko kazety 2S-2000-12 a 2S-2000-16, průhledné
Skladem

Víčko slouží k uzavření optických kazet 2S-2000-12 a 2S-2000-16.

34,0 Kč41,1 Kč s DPH
ATT-LC/P-10 Attenuator SM, 10 dB, LC/PC - LC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm
Skladem

Optické útlumové články, zvané také attenuatory, se používají tam, kde je třeba utlumit optický signál, například kvůli zapojení aktivních prvků na příliš krátkou vzdálenost, nebo pro vyrovnání síly s...

84,0 Kč102 Kč s DPH
ATT-LC/P-5 Attenuator SM, 5 dB, LC/PC - LC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm
Skladem

Optické útlumové články, zvané také attenuatory, se používají tam, kde je třeba utlumit optický signál, například kvůli zapojení aktivních prvků na příliš krátkou vzdálenost, nebo pro vyrovnání síly s...

84,0 Kč102 Kč s DPH
ATT-SC/P-10 Attenuator SM, 10 dB, SC/PC - SC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm
Skladem

Optické útlumové články, zvané také attenuatory, se používají tam, kde je třeba utlumit optický signál, například kvůli zapojení aktivních prvků na příliš krátkou vzdálenost, nebo pro vyrovnání síly s...

114 Kč138 Kč s DPH
ATT-SC/P-5 Attenuator SM, 5 dB, SC/PC - SC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm
Skladem

Optické útlumové články, zvané také attenuatory, se používají tam, kde je třeba utlumit optický signál, například kvůli zapojení aktivních prvků na příliš krátkou vzdálenost, nebo pro vyrovnání síly s...

114 Kč138 Kč s DPH
ATT-ST/P-10 Attenuator SM, 10 dB, ST/PC - ST/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm
Skladem

Optické útlumové články, zvané také attenuatory, se používají tam, kde je třeba utlumit optický signál, například kvůli zapojení aktivních prvků na příliš krátkou vzdálenost, nebo pro vyrovnání síly s...

217 Kč263 Kč s DPH
ATT-ST/P-5 Attenuator SM, 5 dB, ST/PC - ST/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm
Skladem

Optické útlumové články, zvané také attenuatory, se používají tam, kde je třeba utlumit optický signál, například kvůli zapojení aktivních prvků na příliš krátkou vzdálenost, nebo pro vyrovnání síly s...

217 Kč263 Kč s DPH
CSB11 FTTH zásuvka na omítku pro zakončení až 2 vláken - spojka SC simplex nebo LC duplex
Skladem

Uživatelská zásuvka pro FTTH instalace, určená pro nástěnnou montáž. Umožňuje osadit jednu optickou spojku SC simplex nebo LC duplex, v zásuvce tak lze zakončit jedno nebo dvě optické vlákna. Také j...

113 Kč137 Kč s DPH
CSB12 FTTH zásuvka na omítku pro zakončení až 4 vláken - spojka SC duplex nebo LC quad
Skladem

Uživatelská zásuvka pro FTTH instalace, určená pro nástěnnou montáž. Umožňuje osadit jednu optickou spojku SC duplex nebo LC quad, v zásuvce tak lze zakončit až čtyři optická vlákna. Také je možné z...

113 Kč137 Kč s DPH
D-FIBRLOK držák 6 kusů mechanických spojek fibrlok do optické kazety
Skladem

Hřebínek D-FIBRLOK lze umístit do standardní kazety a místo obvyklých ochran sváru v ní uložit mechanické spojky Fibrlok.

27,0 Kč32,7 Kč s DPH
PANDUIT F9B10-NM1Y pigtail LC/PC, singlemode, OS1, délka 1m
Výprodej
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

40,0 Kč48,4 Kč s DPH
FAOC-LC-APC-SM-R-25 krimpovací optický konektor LC/APC, singlemode, pro vlákno 900 um nebo 250um
Skladem

Krimpovací optické konektory jsou určeny pro přímé ukončení optického vlákna. Uplatnění naleznou především u toho, kdo zakončuje optické trasy, ale nevlastní svářečku optických vláken. Hlavní výhodou ...

185 Kč224 Kč s DPH
FAOC-LC-UPC-OM2-R-25 krimpovací optický konektor LC/UPC, multimode 50/125um OM2, pro vlákno 900 um nebo 250um
Skladem

Krimpovací optické konektory jsou určeny pro přímé ukončení optického vlákna. Uplatnění naleznou především u toho, kdo zakončuje optické trasy, ale nevlastní svářečku optických vláken. Hlavní výhodou ...

185 Kč224 Kč s DPH