Optické sítě

Optické sítě jsou nejperspektivnějšími a nejrychlejšími počítačovými sítěmi a jsou nasazovány na nejdůležitějších národních i mezinárodních spojích. Je to z toho důvodu, že je možné na nich v současnosti přenášet data v řádech jednotek až stovek Gigabitů za sekundu. Další výhodou jsou vzdálenosti, na jakých je možnost data přenášet. Optické instalace se také používají jako doplněk metalické kabeláže. Využívají se na páteřní propojení datových rozvaděčů, například mezi poschodími nebo budovami na větší vzdálenosti. Optické sítě ztěžují odposlech dat , snižují riziko statické elektřiny a jsou naprosto odolné proti elektromagnetickému rušení. Všechny tyto výhody výrazně zvyšují bezpečnost přenosu dat.

Nejprodávanější
Zobrazit:
BarvaBroušení konektoru 1Broušení konektoru 2Délka v mDélka v mmHloubka v mmKonektor 1Konektor 2PlášťPočet pozicPočet vlákenPoužitíProvedeníPrůměr v mmŠířka v mmTypVláknoVýrobceVýška v mmKlasifikace CPR
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:459 produktů
12P-LC/P-2-SL-E sada 12  barevných pigtailů LC/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 2m, Easy Strip
Novinka
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

351 Kč425 Kč s DPH
12P-LC-2-M53L-E sada 12  barevných pigtailů LC/PC, 50um MM, vlákno OM3, délka 2m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

453 Kč548 Kč s DPH
12P-LC-2-M5L-E sada 12  barevných pigtailů LC/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 2m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

381 Kč461 Kč s DPH
12P-SC/P-2-SL-E sada 12  barevných pigtailů SC/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 2m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

337 Kč408 Kč s DPH
12P-SC-2-M53L-E sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 50um MM, vlákno OM3, délka 2m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

438 Kč530 Kč s DPH
12P-SC-2-M5L-E sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 2m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

366 Kč443 Kč s DPH
PENGG 2S-2000-12 velká kazeta na sváry, 200x130x8mm, držáky pro 12 smršťovacích ochran, vázací pásky
Skladem

Kazeta slouží k uložení svárů optických vláken. Zabraňuje mechanickému poškození svárů a vláken. Kazeta je určená pro 12 optických svarů. Součástí jsou dva držáky ochran svárů a čtyři vázací pásky. Ví...

105 Kč127 Kč s DPH
PENGG 2S-2000-16 velká kazeta na sváry, 200x130x8mm, držáky pro 16 ochran, vázací pásky
Skladem

Kazeta slouží k uložení svárů optických vláken. Zabraňuje mechanickému poškození svárů a vláken. Kazeta je určená pro 16 optických svarů. Součástí jsou dva držáky ochran svárů a čtyři vázací pásky. Ví...

136 Kč165 Kč s DPH
2S-2000-VK víčko kazety 2S-2000-12 a 2S-2000-16, průhledné
Skladem

Víčko slouží k uzavření optických kazet 2S-2000-12 a 2S-2000-16.

34,0 Kč41,1 Kč s DPH
ATT-LC/P-10 Attenuator SM, 10 dB, LC/PC - LC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm
Skladem

Optické útlumové články, zvané také attenuatory, se používají tam, kde je třeba utlumit optický signál, například kvůli zapojení aktivních prvků na příliš krátkou vzdálenost, nebo pro vyrovnání síly s...

88,0 Kč106 Kč s DPH
ATT-LC/P-5 Attenuator SM, 5 dB, LC/PC - LC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm
Skladem

Optické útlumové články, zvané také attenuatory, se používají tam, kde je třeba utlumit optický signál, například kvůli zapojení aktivních prvků na příliš krátkou vzdálenost, nebo pro vyrovnání síly s...

88,0 Kč106 Kč s DPH
ATT-SC/P-10 Attenuator SM, 10 dB, SC/PC - SC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm
Skladem

Optické útlumové články, zvané také attenuatory, se používají tam, kde je třeba utlumit optický signál, například kvůli zapojení aktivních prvků na příliš krátkou vzdálenost, nebo pro vyrovnání síly s...

119 Kč144 Kč s DPH
ATT-SC/P-5 Attenuator SM, 5 dB, SC/PC - SC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm
Skladem

Optické útlumové články, zvané také attenuatory, se používají tam, kde je třeba utlumit optický signál, například kvůli zapojení aktivních prvků na příliš krátkou vzdálenost, nebo pro vyrovnání síly s...

119 Kč144 Kč s DPH
ATT-ST/P-10 Attenuator SM, 10 dB, ST/PC - ST/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm
Skladem

Optické útlumové články, zvané také attenuatory, se používají tam, kde je třeba utlumit optický signál, například kvůli zapojení aktivních prvků na příliš krátkou vzdálenost, nebo pro vyrovnání síly s...

227 Kč275 Kč s DPH
ATT-ST/P-5 Attenuator SM, 5 dB, ST/PC - ST/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm
Skladem

Optické útlumové články, zvané také attenuatory, se používají tam, kde je třeba utlumit optický signál, například kvůli zapojení aktivních prvků na příliš krátkou vzdálenost, nebo pro vyrovnání síly s...

227 Kč275 Kč s DPH