Optické sítě

Optické sítě jsou nejperspektivnějšími a nejrychlejšími počítačovými sítěmi a jsou nasazovány na nejdůležitějších národních i mezinárodních spojích. Je to z toho důvodu, že je možné na nich v současnosti přenášet data v řádech jednotek až stovek Gigabitů za sekundu. Další výhodou jsou vzdálenosti, na jakých je možnost data přenášet. Optické instalace se také používají jako doplněk metalické kabeláže. Využívají se na páteřní propojení datových rozvaděčů, například mezi poschodími nebo budovami na větší vzdálenosti. Optické sítě ztěžují odposlech dat , snižují riziko statické elektřiny a jsou naprosto odolné proti elektromagnetickému rušení. Všechny tyto výhody výrazně zvyšují bezpečnost přenosu dat.

Nejprodávanější
Zobrazit:
BarvaDélka v mDélka v mmHloubka v mmPlášťPočet pozicPočet vlákenPoužitíProvedeníPrůměr v mmŠířka v mmTypVláknoVýrobceVýška v mmKonektorKonektoryKlasifikace CPR
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:560 produktů
12P-LC/P-1-SL-E sada 12  barevných pigtailů LC/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 1m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

351 Kč425 Kč s DPH
12P-LC/P-2-SL-E sada 12  barevných pigtailů LC/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 2m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

374 Kč453 Kč s DPH
12P-LC-1-M53L-E sada 12  barevných pigtailů LC/PC, 50um MM, vlákno OM3, délka 1m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

397 Kč480 Kč s DPH
12P-LC-1-M5L-E sada 12  barevných pigtailů LC/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 1m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

358 Kč433 Kč s DPH
12P-LC-2-M53L-E sada 12  barevných pigtailů LC/PC, 50um MM, vlákno OM3, délka 2m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

483 Kč584 Kč s DPH
12P-LC-2-M5L-E sada 12  barevných pigtailů LC/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 2m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

405 Kč490 Kč s DPH
12P-SC/P-1-SL-E sada 12  barevných pigtailů SC/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 1m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

335 Kč405 Kč s DPH
12P-SC/P-2-SL-E sada 12  barevných pigtailů SC/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 2m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

358 Kč433 Kč s DPH
12P-SC-1-M53L-E sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 50um MM, vlákno OM3, délka 1m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

382 Kč462 Kč s DPH
12P-SC-1-M5L-E sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 1m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

343 Kč415 Kč s DPH
12P-SC-2-M53L-E sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 50um MM, vlákno OM3, délka 2m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

467 Kč565 Kč s DPH
12P-SC-2-M5L-E sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 2m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

390 Kč472 Kč s DPH
PENGG 2S-2000-12 velká kazeta na sváry, 200x130x8mm, držáky pro 12 smršťovacích ochran, vázací pásky
Skladem

Kazeta slouží k uložení svárů optických vláken. Zabraňuje mechanickému poškození svárů a vláken. Kazeta je určená pro 12 optických svarů. Součástí jsou dva držáky ochran svárů a čtyři vázací pásky. Ví...

115 Kč139 Kč s DPH
PENGG 2S-2000-16 velká kazeta na sváry, 200x130x8mm, držáky pro 16 ochran, vázací pásky
Skladem

Kazeta slouží k uložení svárů optických vláken. Zabraňuje mechanickému poškození svárů a vláken. Kazeta je určená pro 16 optických svarů. Součástí jsou dva držáky ochran svárů a čtyři vázací pásky. Ví...

142 Kč172 Kč s DPH
2S-2000-VK víčko kazety 2S-2000-12 a 2S-2000-16, průhledné
Skladem

Víčko slouží k uzavření optických kazet 2S-2000-12 a 2S-2000-16.

34,0 Kč41,1 Kč s DPH

Zavolejte nám.

FAQ

 

 

 Omezení z důvodu karantény

 

 

Nová otevírací doba