Optické sítě

Optické sítě jsou nejperspektivnějšími a nejrychlejšími počítačovými sítěmi a jsou nasazovány na nejdůležitějších národních i mezinárodních spojích. Je to z toho důvodu, že je možné na nich v současnosti přenášet data v řádech jednotek až stovek Gigabitů za sekundu. Další výhodou jsou vzdálenosti, na jakých je možnost data přenášet. Optické instalace se také používají jako doplněk metalické kabeláže. Využívají se na páteřní propojení datových rozvaděčů, například mezi poschodími nebo budovami na větší vzdálenosti. Optické sítě ztěžují odposlech dat , snižují riziko statické elektřiny a jsou naprosto odolné proti elektromagnetickému rušení. Všechny tyto výhody výrazně zvyšují bezpečnost přenosu dat.

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Barva
(6)
(14)
(105)
(6)
(6)
(3)
(26)
(2)
(5)
(11)
(33)
(10)
(58)
Zobrazit vybrané
Délka v m
(10)
(4)
(93)
(1)
(8)
(67)
(6)
(32)
(1)
(32)
(1)
(2)
(19)
(4)
(1)
(4)
(1)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Délka v mm
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Hloubka v mm
(2)
(1)
(4)
(1)
(2)
Zobrazit vybrané
Plášť
(1)
(63)
(10)
Zobrazit vybrané
Počet pozic
(1)
(2)
(1)
(2)
Zobrazit vybrané
Počet vláken
(2)
(17)
(1)
(13)
(16)
(1)
(13)
(1)
(7)
(1)
Zobrazit vybrané
Průměr v mmŠířka v mm
(1)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(2)
(1)
Zobrazit vybrané
Typ
(2)
(7)
(2)
(4)
(2)
Zobrazit vybrané
Vlákno
(4)
(53)
(94)
(71)
(2)
(46)
(193)
Zobrazit vybrané
Výrobce
(69)
(1)
(1)
(2)
(13)
(93)
(1)
(136)
(16)
(3)
(2)
(4)
(3)
(1)
(1)
(3)
Zobrazit vybrané
Výška v mm
(1)
(2)
Zobrazit vybrané
Konektor
(7)
(3)
(2)
(8)
(57)
(15)
(39)
(1)
(7)
Zobrazit vybrané
Konektory
(4)
(3)
(3)
(89)
(2)
(35)
(6)
(4)
(10)
(8)
(2)
(2)
(8)
(2)
(26)
(14)
(9)
Zobrazit vybrané
Klasifikace CPR
(8)
(10)
(1)
(1)
(39)
(10)
(3)
Zobrazit vybrané
ITU-T
(46)
(38)
(28)
(3)
Zobrazit vybrané
Délka balení v mmVýška balení v mmŠířka balení v mmProstředí
(69)
(57)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
673 produktů
12P-LC/A-2-SL-E sada 12 barevných pigtailů LC/APC, 9um SM, vlákno G652D, délka 2m, Easy Strip
Kód:12P-LC/A-2-SL-E

sada 12 barevných pigtailů LC/APC, 9um SM, vlákno G652D, délka 2m, Easy Strip

359 Kč / 1 ks434 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
12P-LC/P-1-SL-E sada 12 barevných pigtailů LC/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 1m, Easy Strip
Kód:12P-LC/P-1-SL-E

sada 12 barevných pigtailů LC/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 1m, Easy Strip

336 Kč / 1 ks407 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
12P-LC/P-2-SL-E sada 12 barevných pigtailů LC/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 2m, Easy Strip
Kód:12P-LC/P-2-SL-E

sada 12 barevných pigtailů LC/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 2m, Easy Strip

359 Kč / 1 ks434 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
12P-LC-1-M53L-E sada 12 barevných pigtailů LC/PC, 50um MM, vlákno OM3, délka 1m, Easy Strip
Kód:12P-LC-1-M53L-E

sada 12 barevných pigtailů LC/PC, 50um MM, vlákno OM3, délka 1m, Easy Strip

381 Kč / 1 ks461 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
12P-LC-1-M5L-E sada 12 barevných pigtailů LC/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 1m, Easy Strip
Kód:12P-LC-1-M5L-E

sada 12 barevných pigtailů LC/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 1m, Easy Strip

344 Kč / 1 ks416 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
12P-LC-2-M53L-E sada 12 barevných pigtailů LC/PC, 50um MM, vlákno OM3, délka 2m, Easy Strip
Kód:12P-LC-2-M53L-E

sada 12 barevných pigtailů LC/PC, 50um MM, vlákno OM3, délka 2m, Easy Strip

463 Kč / 1 ks560 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
12P-LC-2-M54L-E sada 12 barevných pigtailů LC/PC, 50um MM, vlákno OM4, délka 2m, Easy Strip
Kód:12P-LC-2-M54L-E

sada 12 barevných pigtailů LC/PC, 50um MM, vlákno OM4, délka 2m, Easy Strip

598 Kč / 1 ks724 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
12P-SC/P-1-SL-E sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 1m, Easy Strip
Kód:12P-SC/P-1-SL-E

sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 1m, Easy Strip

321 Kč / 1 ks388 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
12P-SC/P-2-SL-E sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 2m, Easy Strip
Kód:12P-SC/P-2-SL-E

sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 2m, Easy Strip

344 Kč / 1 ks416 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
12P-SC-1-M53L-E sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 50um MM, vlákno OM3, délka 1m, Easy Strip
Kód:12P-SC-1-M53L-E

sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 50um MM, vlákno OM3, délka 1m, Easy Strip

366 Kč / 1 ks443 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
12P-SC-1-M5L-E sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 1m, Easy Strip
Kód:12P-SC-1-M5L-E

sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 1m, Easy Strip

329 Kč / 1 ks398 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
12P-SC-2-M53L-E sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 50um MM, vlákno OM3, délka 2m, Easy Strip
Kód:12P-SC-2-M53L-E

sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 50um MM, vlákno OM3, délka 2m, Easy Strip

448 Kč / 1 ks542 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
12P-SC-2-M5L-E sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 2m, Easy Strip
Kód:12P-SC-2-M5L-E

sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 2m, Easy Strip

374 Kč / 1 ks453 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
2S-2000-16 velká kazeta na sváry, 200x130x8mm, držáky pro 16 ochran, vázací pásky
Kód:2S-2000-16

velká kazeta na sváry, 200x130x8mm, držáky pro 16 ochran, vázací pásky

134 Kč / 1 ks162 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
2S-2000-VK víčko kazety 2S-2000-12 a 2S-2000-16, průhledné
Kód:2S-2000-VK

víčko kazety 2S-2000-12 a 2S-2000-16, průhledné

39,0 Kč / 1 ks47,2 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
ATT-LC/P-10 Attenuator SM, 10 dB, LC/PC - LC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm
Kód:ATT-LC/P-10

Attenuator SM, 10 dB, LC/PC - LC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm

82,0 Kč / 1 ks99,2 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
ATT-LC/P-5 Attenuator SM, 5 dB, LC/PC - LC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm
Kód:ATT-LC/P-5

Attenuator SM, 5 dB, LC/PC - LC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm

82,0 Kč / 1 ks99,2 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Výprodej
ATT-SC/P-10 Attenuator SM, 10 dB, SC/PC - SC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm
Kód:ATT-SC/P-10

Attenuator SM, 10 dB, SC/PC - SC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm

49,0 Kč / 1 ks59,3 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Výprodej
ATT-SC/P-5 Attenuator SM, 5 dB, SC/PC - SC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm
Kód:ATT-SC/P-5

Attenuator SM, 5 dB, SC/PC - SC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm

59,0 Kč / 1 ks71,4 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Výprodej
ATT-ST/P-10 Attenuator SM, 10 dB, ST/PC - ST/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm
Kód:ATT-ST/P-10

Attenuator SM, 10 dB, ST/PC - ST/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm

109 Kč / 1 ks132 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Výprodej
ATT-ST/P-5 Attenuator SM, 5 dB, ST/PC - ST/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm
Kód:ATT-ST/P-5

Attenuator SM, 5 dB, ST/PC - ST/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm

109 Kč / 1 ks132 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
DIN-BOX-8SC optický rozvaděč, 8x SC simplex, 4x vstupní otvor, DIN, včetně kazety a hřebínku
Kód:DIN-BOX-8SC

optický rozvaděč, 8x SC simplex, 4x vstupní otvor, DIN, včetně kazety a hřebínku

386 Kč / 1 ks467 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
DROP-MINI@ kotva pro optický kulatý kabel DROP 3 - 4mm
Kód:DROP-MINI@

kotva pro optický kulatý kabel DROP 3 - 4mm

42,0 Kč / 1 ks50,8 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
E2/A-E2/A-1-SDL optický propojovací kabel E2000/APC-E2000/APC duplex SM 9/125um 1m
Kód:E2/A-E2/A-1-SDL

optický propojovací kabel E2000/APC-E2000/APC duplex SM 9/125um 1m

286 Kč / 1 ks346 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
E2/A-E2/A-2-SDL optický propojovací kabel E2000/APC-E2000/APC duplex SM 9/125um 2m
Kód:E2/A-E2/A-2-SDL

optický propojovací kabel E2000/APC-E2000/APC duplex SM 9/125um 2m

293 Kč / 1 ks355 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
E2/A-E2/A-3-SDL optický propojovací kabel E2000/APC-E2000/APC duplex SM 9/125um 3m
Kód:E2/A-E2/A-3-SDL

optický propojovací kabel E2000/APC-E2000/APC duplex SM 9/125um 3m

301 Kč / 1 ks364 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
E2/A-E2/A-5-SDL optický propojovací kabel E2000/APC-E2000/APC duplex SM 9/125um 5m
Kód:E2/A-E2/A-5-SDL

optický propojovací kabel E2000/APC-E2000/APC duplex SM 9/125um 5m

316 Kč / 1 ks382 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
FAOC-LC-APC-SM-R-25 krimpovací optický konektor LC/APC, singlemode, pro vlákno 900 um nebo 250um
Kód:FAOC-LC-APC-SM-R-25

krimpovací optický konektor LC/APC, singlemode, pro vlákno 900 um nebo 250um

197 Kč / 1 ks238 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
1
LC/P-LC/P-2-SDL optický propojovací kabel LC/PC-LC/PC duplex SM 9/125um 2m

optický propojovací kabel LC/PC-LC/PC duplex SM 9/125um 2m

112 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC/P-LC/P-2-SDL
2
SP-LC-01 optická spojka LC, duplex, MM, béžová

optická spojka LC, duplex, MM, béžová

30,0 Kč

Optická duplexní spojka LC pro multimodové kabely. Spojka je určena k propojení dvou vláken, tedy čtyř konektorů LC. Optické spojky v béžové b...

Kód:SP-LC-01
3
LC/A-LC/P-1-SDL optický propojovací kabel LC/APC-LC/PC duplex SM 9/125um 1m

optický propojovací kabel LC/APC-LC/PC duplex SM 9/125um 1m

106 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC/A-LC/P-1-SDL
4
LC/P-LC/P-1-SDL optický propojovací kabel LC/PC-LC/PC duplex SM 9/125um 1m

optický propojovací kabel LC/PC-LC/PC duplex SM 9/125um 1m

105 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC/P-LC/P-1-SDL
5
SC-ST-2-M6DL optický propojovací kabel SC-ST duplex MM 62,5/125um 2m

optický propojovací kabel SC-ST duplex MM 62,5/125um 2m

118 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:SC-ST-2-M6DL
6
LC-LC-10-M53DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 10m, tyrkysový

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um OM3, délka 10m, tyrkysový

250 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC-LC-10-M53DL
7
P-OCH-60 teplem smrštitelná ochrana optického sváru, 2,5x60mm

teplem smrštitelná ochrana optického sváru, 2,5x60mm

8,00 Kč

Teplem smrštitelná ochrana optického sváru o rozměru 2,5×60mm. Slouží k bezpečnému uložení sváru optického vlákna do kazety.

Kód:P-OCH-60
8
KFM-01 malá kazeta na sváry, 155x92x8mm, držáky pro 12 smršťovacích ochran, víčko, bílá

malá kazeta na sváry, 155x92x8mm, držáky pro 12 smršťovacích ochran, víčko, bílá

55,0 Kč

Kazeta slouží k uložení svárů optických vláken. Zabraňuje mechanickému poškození svárů a vláken. Kazeta je určená pro 12 optických svarů.

Kód:KFM-01
9
SP-LC-02 optická spojka LC, duplex, SM, modrá

optická spojka LC, duplex, SM, modrá

30,0 Kč

Optická duplexní spojka LC pro singlemodové kabely. Spojka je určena k propojení dvou vláken, tedy čtyř konektorů LC. Optické spojky v modré b...

Kód:SP-LC-02
1
FLCSMC5BLY konektor OptiCam LC MM 50/125/900um, simplex, černý

konektor OptiCam LC MM 50/125/900um, simplex, černý

99,0 Kč

Konektory Panduit OptiCam se vyznačují rychlou a přesnou instalací. Konektory jsou předleštěné a jsou určeny k terminaci optických kabelů s těsno...

Kód:FLCSMC5BLY
2
LC-LC-3-M5DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 3m

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 3m

59,0 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC-LC-3-M5DL
3
P-ST-1-M6L pigtail ST/PC, 62,5um MM, vlákno OM1, délka 1m

pigtail ST/PC, 62,5um MM, vlákno OM1, délka 1m

13,0 Kč

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou sv...

Kód:P-ST-1-M6L
4
P-ST-1-M5L pigtail ST/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 1m

pigtail ST/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 1m

13,0 Kč

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou sv...

Kód:P-ST-1-M5L
5
ATT-SC/P-10 Attenuator SM, 10 dB, SC/PC - SC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm

Attenuator SM, 10 dB, SC/PC - SC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm

49,0 Kč

Optické útlumové články, zvané také attenuatory, se používají tam, kde je třeba utlumit optický signál, například kvůli zapojení aktivních prvků ...

Kód:ATT-SC/P-10
6
ATT-SC/P-5 Attenuator SM, 5 dB, SC/PC - SC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm

Attenuator SM, 5 dB, SC/PC - SC/PC, optický útlumový článek, 1310/1550nm

59,0 Kč

Optické útlumové články, zvané také attenuatory, se používají tam, kde je třeba utlumit optický signál, například kvůli zapojení aktivních prvků ...

Kód:ATT-SC/P-5
7
GF050UNI04LU-Eca optický kabel, UDU - gelový, 4x50um OM2, univerzální, LSHF Eca, černý

optický kabel, UDU - gelový, 4x50um OM2, univerzální, LSHF Eca, černý

9,00 Kč

Optický kabel, který je vhodný pro vnitřní i venkovní použití a má základní ochranu proti hlodavcům. optická vlákna jsou vedena v gelem pln...

Kód:GF050UNI04LU-Eca
8
GF050UNI08LU-Eca optický kabel, UDU - gelový, 8x50um OM2, univerzální, LSHF Eca, černý

optický kabel, UDU - gelový, 8x50um OM2, univerzální, LSHF Eca, černý

10,0 Kč

Optický kabel, který je vhodný pro vnitřní i venkovní použití a má základní ochranu proti hlodavcům. optická vlákna jsou vedena v gelem pln...

Kód:GF050UNI08LU-Eca
9
GF050PDC24LU-Eca optický kabel, PDC - těsná ochrana, 24x50um OM2, univerzální, LSHF Eca, černý

optický kabel, PDC - těsná ochrana, 24x50um OM2, univerzální, LSHF Eca, černý

25,0 Kč

Optický kabel, který je vhodný pro vnitřní i venkovní použití a má základní ochranu proti hlodavcům. optické vlákno je v těsné sekundární o...

Kód:GF050PDC24LU-Eca
NejprodávanějšíVýprodej
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies