1Gbit SFP moduly pro multimodové optické kabely

Nejprodávanější
Zobrazit:
TypVláknoKompatibilita
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:8 produktů
SFP-G-LRM-CIS transceiver SFP, 1000Base-SX/LR, MM, 1310nm, 2km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

280 Kč339 Kč s DPH
SFP-G-MWDM3155-05-CIS transceiver SFP WDM, 1000Base-SX-BX, MM, Tx:1310nm, 500m, LC, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

590 Kč714 Kč s DPH
SFP-G-MWDM5531-05-CIS transceiver SFP WDM, 1000Base-SX-BX, MM, Tx:1550nm, 500m, LC, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

590 Kč714 Kč s DPH
SFP-G-SR-CIS transceiver SFP, 1000Base-SX, MM, 850nm, 300/500m, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

259 Kč313 Kč s DPH
SFP-G-SR-HTR-CIS transceiver SFP, 1000Base-SX, MM, 850nm, 300/550m, LC, DMI,-40 až 85°C, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

345 Kč417 Kč s DPH
SFP-G-LRM-HPE transceiver SFP, 1000Base-SX/LR, MM, 1310nm, 2km, LC, HP ProCurve kompatibilní
Běžně do 3 dnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

737 Kč892 Kč s DPH
SFP-G-SR-HPA_JD118B transceiver SFP, 1000Base-SX, MM, 850nm, 550m, LC, DMI, HP kompatibilní
Běžně do 3 dnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

557 Kč674 Kč s DPH
SFP-G-SR-HPE transceiver SFP, 1000Base-SX, MM, 850nm, 500m, LC, DMI, HP ProCurve kompatibilní
Na cestě

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

302 Kč365 Kč s DPH