1Gbit SFP moduly pro multimodové optické kabely

Nejprodávanější
Zobrazit:
TypVláknoKompatibilita
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:8 produktů
SFP-G-MWDM3155-05-CIS transceiver SFP WDM, 1000Base-SX-BX, MM, Tx:1310nm, 500m, LC, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

450 Kč545 Kč s DPH
SFP-G-MWDM5531-05-CIS transceiver SFP WDM, 1000Base-SX-BX, MM, Tx:1550nm, 500m, LC, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

450 Kč545 Kč s DPH
SFP-G-SR-CIS transceiver SFP, 1000Base-SX, MM, 850nm, 300/500m, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

278 Kč336 Kč s DPH
SFP-G-SR-HPE transceiver SFP, 1000Base-SX, MM, 850nm, 500m, LC, DMI, HP ProCurve kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

278 Kč336 Kč s DPH
SFP-G-SR-HTR-CIS transceiver SFP, 1000Base-SX, MM, 850nm, 300/500m, LC, DMI,-40 až 85°C, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

370 Kč448 Kč s DPH
SFP-G-LRM-CIS transceiver SFP, 1000Base-SX/LR, MM, 1310nm, 2km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Bežně do dvou týdnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

301 Kč364 Kč s DPH
SFP-G-LRM-HPE transceiver SFP, 1000Base-SX/LR, MM, 1310nm, 2km, LC, HP ProCurve kompatibilní
Běžně do 3 dnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

737 Kč892 Kč s DPH
SFP-G-SR-HPA transceiver SFP, 1000Base-SX, MM, 850nm, 500m, LC, DMI, HP kompatibilní
Běžně do 3 dnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

281 Kč340 Kč s DPH

Zavolejte nám.

FAQ

 

 

 Omezení z důvodu karantény

  

Jakou preferujete otevírací dobu ?
Hlasovalo 13 lidí