Pigtaily multimode 50um OM2

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Při výrobě pigtailu je vlákno nalepeno a zaleštěno přímo v optickém konektoru, v celé délce pigtailu je tedy optická trasa tvořena souvislým optickým vláknem a nevzniká tak žádný dodatečný vložný útlum.
Použitá optická vlákna mohou být v provedení multimode 50um (OM2, OM3, OM4), multimode 62,5um (OM1) a singlemode 9um OS2. Vlákno má standardně průměr 900um, tedy je v sekundární ochraně, která se rozlišuje podle toho, jak snadno ji lze odholit, na těsnou, polotěsnou a volnou. V našem sortimentu je v základu ochrana polotěsná, kterou je možné odholit najednou v délce několika centimetrů. Konektory se používají od nejběžnějších typů LC, SC, ST, E2000, až po řadu méně obvyklých typů. 

Pokud jste na našem webu nenašli požadovaný typ pigtailu, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku na jiné provedení dle Vaší potřeby.

 

Nejprodávanější
Zobrazit:
Délka v mVláknoVýrobceKonektor
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:12 produktů
12P-LC-1-M5L-E sada 12  barevných pigtailů LC/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 1m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

347 Kč420 Kč s DPH
12P-LC-2-M5L-E sada 12  barevných pigtailů LC/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 2m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

392 Kč474 Kč s DPH
12P-SC-1-M5L-E sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 1m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

332 Kč402 Kč s DPH
12P-SC-2-M5L-E sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 2m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

377 Kč456 Kč s DPH
P-LC-1-M5L pigtail LC/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 1m
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

29,0 Kč35,1 Kč s DPH
P-SC-1-M5L pigtail SC/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 1m
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

28,0 Kč33,9 Kč s DPH
P-ST-1-M5L pigtail ST/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 1m
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

30,0 Kč36,3 Kč s DPH
LEVITON HOTLC050001 pigtail LC/PC, 50um MM OM2, délka 1m
Bežně do dvou týdnů

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

63,0 Kč76,2 Kč s DPH
LEVITON HOTLC050002 pigtail LC/PC, 50um MM OM2, délka 2m
Bežně do dvou týdnů

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

71,0 Kč85,9 Kč s DPH
LEVITON HOTLCOM3002 pigtail LC/PC, 50um MM OM3, délka 2m
Bežně do dvou týdnů

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

104 Kč126 Kč s DPH
P-E2/P-1-M5L pigtail E2000/PC, 50um MM, vlákno OM2, délka 1m
Běžně do týdne

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

262 Kč317 Kč s DPH
P-MTRJ(m)-1-M5L pigtail MTRJ male, 50um MM, vlákno OM2, délka 1m
Bežně do dvou týdnů

91,0 Kč110 Kč s DPH