1Gbit SFP moduly pro singlemodové optické kabely

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků. Díky modularitě, možnosti volby přenosového média a výkonu transceiverů, je možné postavit spoj, který nebude zbytečně nákladný, ale přesto funkčně plně odpovídající požadavkům na konkrétní trasu.

Nejčastěji využívanými formáty jsou SFP (mini-GBIC) pro gigabitové přenosy a SFP+ pro 10 gigabitové přenosy. Vzhledem ke stále se zvyšujícím požadavkům na propustnost datových sítí, se začínají ve stále větší míře používat transceivery SFP28 pro 25 gigabitové přenosy, QSFP+ pro 40 gigabitové přenosy, QSFP28 pro 100 gigabitové přenosy a další méně obvyklé typy.
Standardní teplotní odolnost je 0 až +70 C, na vyžádání je možné dodat i provedení pro -40 až +85 C, označované příponou HTR (High Temperature Range)

Při poptávce transceiveru je třeba specifikovat typ použitého vlákna, požadavek na přenosovou rychlost, délku optické trasy a konkrétní model aktivního prvku, ve kterém má transceiver fungovat, aby se předešlo případným problémům s kompatibilitou.

Pro instalace, kde není k dispozici dostatečný počet vláken, lze použít transceivery WDM (Wavelength Division Multiplex), neboli Bi-di (Bi-directional), které umožňují obousměrnou komunikaci po jednon vlákně. Další výrazné zkapacitnění vláken pak umožňují technologie CWDM a DWDM, pro které je ale třeba použít další pasivní optický prvek, Mux/Demux.

Nejprodávanější
Zobrazit:
TypVláknoVýrobceKompatibilita
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:8 produktů
SFP-G-LR20-CIS transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

223 Kč270 Kč s DPH
SFP-G-LR20-HPE transceiver SFP, 1,25Gbps, 1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, HPE/Aruba kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

263 Kč318 Kč s DPH
SFP-G-LR20-HTR-CIS transceiver SFP, 1,25Gbps,1000Base-LX, SM, 1310nm, 20km, LC, DMI, -40 až 85°C, Cisco kom.
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

263 Kč318 Kč s DPH
SFP-G-WDM3155-20-CIS transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-BX, SM, Tx1310/Rx1550, 20km, LC, DMI, Cisco kom.
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

243 Kč294 Kč s DPH
SFP-G-WDM5531-20-CIS transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-BX, SM, Tx1550/Rx1310, 20km, LC, DMI, Cisco kom.
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

365 Kč442 Kč s DPH
SFP-G-WDM3155-20-HPE transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-BX, SM, Tx1310/Rx1550, 20km, LC, DMI, HPE/Aruba
Na dotaz

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

284 Kč344 Kč s DPH
SFP-G-WDM5531-20-HPE transceiver SFP BiDi, 1,25Gbps, 1000Base-BX, SM, Tx1550/Rx1310, 20km, LC, DMI, HPE/Aruba
Na dotaz

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

405 Kč490 Kč s DPH
UBIQUITI UF-SM-1G-S transceiver SFP, 1,25Gbps, SM, 1310/1550nm, 3km, LC, bal. 1pár
Skladem ext.

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

594 Kč719 Kč s DPH

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka

 

Mimořádné opatření proti koronaviru