Pigtaily multimode 50um OM3

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Při výrobě pigtailu je vlákno nalepeno a zaleštěno přímo v optickém konektoru, v celé délce pigtailu je tedy optická trasa tvořena souvislým optickým vláknem a nevzniká tak žádný dodatečný vložný útlum.
Použitá optická vlákna mohou být v provedení multimode 50um (OM2, OM3, OM4), multimode 62,5um (OM1) a singlemode 9um OS2. Vlákno má standardně průměr 900um, tedy je v sekundární ochraně, která se rozlišuje podle toho, jak snadno ji lze odholit, na těsnou, polotěsnou a volnou. V našem sortimentu je v základu ochrana polotěsná, kterou je možné odholit najednou v délce několika centimetrů. Konektory se používají od nejběžnějších typů LC, SC, ST, E2000, až po řadu méně obvyklých typů. 

Pokud jste na našem webu nenašli požadovaný typ pigtailu, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku na jiné provedení dle Vaší potřeby.

 

Nejprodávanější
Zobrazit:
Délka v mKonektor 1VláknoVýrobce
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:6 produktů
12P-LC-2-M53L-E sada 12  barevných pigtailů LC/PC, 50um MM, vlákno OM3, délka 2m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

463 Kč560 Kč s DPH
12P-SC-2-M53L-E sada 12 barevných pigtailů SC/PC, 50um MM, vlákno OM3, délka 2m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

448 Kč542 Kč s DPH
P-LC-1-M53L pigtail LC/PC, 50um MM, vlákno OM3, délka 1m
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

32,0 Kč38,7 Kč s DPH
P-SC-1-M53L pigtail SC/PC, 50um MM, vlákno OM3, délka 1m
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

31,0 Kč37,5 Kč s DPH
PANDUIT FX1BN1NNNSNM001 pigtail LC/PC, 50um MM OM3, délka 1m
Běžně do týdne

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

309 Kč374 Kč s DPH
P-ST-1-M53L pigtail ST/PC, 50um MM, vlákno OM3, délka 1m
Běžně do týdne

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

48,0 Kč58,1 Kč s DPH