10Gbit SFP moduly

Nejprodávanější
Zobrazit:
TypVláknoKompatibilita
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:7 produktů
SFP-PLUS-LR10-CIS transceiver SFP+, 10GBase-LR/LW, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI , Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

1 310 Kč1 585 Kč s DPH
SFP-PLUS-SR-CIS transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI , Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

529 Kč640 Kč s DPH
SFP-PLUS-ER-CIS transceiver SFP+, 10GBase-ER/EW, SM, 1550nm, 40km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Bežně do dvou týdnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

7 560 Kč9 148 Kč s DPH
SFP-PLUS-LRM-CIS transceiver SFP+, 10GBase-LR/LWM, MM, 1310nm, 220m (OM1), LC, DMI, Cisco kompatibilní
Běžně do 3 dnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

1 310 Kč1 585 Kč s DPH
SFP-PLUS-WDM2733-20-CIS transceiver SFP+ WDM, 10GBase-BX, SM, Tx:1270nm/Rx:1330nm, 20km, LC, DMI, Cisco komp.
Běžně do 3 dnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

2 117 Kč2 562 Kč s DPH
SFP-PLUS-WDM3327-20-CIS transceiver SFP+ WDM, 10GBase-BX, SM, Tx:1330nm/Rx:1270mm, 20km, LC, DMI, Cisco komp.
Běžně do 3 dnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

2 117 Kč2 562 Kč s DPH
SFP-PLUS-ZR-CIS transceiver SFP+, 10GBase-ZR/ZW, SM, 1550nm, 80km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Běžně do 3 dnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

13 104 Kč15 856 Kč s DPH