10Gbit SFP moduly

Nejprodávanější
Zobrazit:
TypVláknoKompatibilita
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:11 produktů
SFP-PLUS-LR10-CIS transceiver SFP+, 10GBase-LR/LW, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI , Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

1 072 Kč1 297 Kč s DPH
SFP-PLUS-LRM-CIS transceiver SFP+, 10GBase-LR/LWM, MM, 1310nm, 220m (OM1), LC, DMI, Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

1 072 Kč1 297 Kč s DPH
SFP-PLUS-SR-CIS transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI , Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

433 Kč524 Kč s DPH
SFP-PLUS-WDM2733-20-CIS transceiver SFP+ WDM, 10GBase-BX, SM, Tx:1270nm/Rx:1330nm, 20km, LC, DMI, Cisco komp.
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

1 731 Kč2 095 Kč s DPH
SFP-PLUS-WDM3327-20-CIS transceiver SFP+ WDM, 10GBase-BX, SM, Tx:1330nm/Rx:1270mm, 20km, LC, DMI, Cisco komp.
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

1 731 Kč2 095 Kč s DPH
XFP-LR10-CIS transceiver XFP, 10GBase-LR, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI , Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

1 731 Kč2 095 Kč s DPH
XFP-SR-CIS transceiver XFP, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI , Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

1 237 Kč1 497 Kč s DPH
SFP-PLUS-ER-CIS transceiver SFP+, 10GBase-ER/EW, SM, 1550nm, 40km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Bežně do dvou týdnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

6 183 Kč7 481 Kč s DPH
SFP-PLUS-LR10-HPE transceiver SFP+, 10GBase-LR/LW, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI , HP ProCurve kompatibilní
Bežně do dvou týdnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

1 979 Kč2 395 Kč s DPH
SFP-PLUS-SR-HPE transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI , HP ProCurve kompatibilní, J9150A OEM
Bežně do dvou týdnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

907 Kč1 097 Kč s DPH
SFP-PLUS-ZR-CIS transceiver SFP+, 10GBase-ZR/ZW, SM, 1550nm, 80km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Bežně do dvou týdnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

10 717 Kč12 968 Kč s DPH