10Gbit SFP moduly pro singlemodové optické kabely

Nejprodávanější
Zobrazit:
TypVláknoVýrobceKompatibilita
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:8 produktů
SFP-PLUS-LR10-CIS transceiver SFP+, 10GBase-LR/LW, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI , Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

838 Kč1 014 Kč s DPH
SFP-PLUS-WDM2733-20-CIS transceiver SFP+ WDM, 10GBase-BX, SM, Tx:1270nm/Rx:1330nm, 20km, LC, DMI, Cisco komp.
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

1 103 Kč1 335 Kč s DPH
SFP-PLUS-WDM3327-20-CIS transceiver SFP+ WDM, 10GBase-BX, SM, Tx:1330nm/Rx:1270mm, 20km, LC, DMI, Cisco komp.
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

1 103 Kč1 335 Kč s DPH
XFP-LR10-CIS transceiver XFP, 10GBase-LR, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI , Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

1 852 Kč2 241 Kč s DPH
SFP-PLUS-ER-CIS transceiver SFP+, 10GBase-ER/EW, SM, 1550nm, 40km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Bežně do dvou týdnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

6 615 Kč8 004 Kč s DPH
SFP-PLUS-LR10-HPE transceiver SFP+, 10GBase-LR/LW, SM, 1310nm, 10km, LC, DMI , HP ProCurve kompatibilní
Bežně do dvou týdnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

2 117 Kč2 562 Kč s DPH
SFP-PLUS-ZR-CIS transceiver SFP+, 10GBase-ZR/ZW, SM, 1550nm, 80km, LC, DMI, Cisco kompatibilní
Bežně do dvou týdnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

6 395 Kč7 738 Kč s DPH
UBIQUITI UF-SM-10G transceiver SFP+, 10Gbps, SM, 1310nm, 10km, LC, bal. 1pár
Skladem ext.

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

2 484 Kč3 006 Kč s DPH

Zavolejte nám.

FAQ

 

 

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

 

Nová otevírací doba