10Gbit SFP moduly pro multimodové optické kabely

Nejprodávanější
Zobrazit:
TypVláknoKompatibilita
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:2 produkty
SFP-PLUS-SR-CIS transceiver SFP+, 10GBase-SR/SW, MM, 850nm, LC, DMI , Cisco kompatibilní
Skladem

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

529 Kč640 Kč s DPH
SFP-PLUS-LRM-CIS transceiver SFP+, 10GBase-LR/LWM, MM, 1310nm, 220m (OM1), LC, DMI, Cisco kompatibilní
Běžně do 3 dnů

Transceivery jsou zásuvné moduly, dnes běžně podporované výrobci aktivních prvků, umožňující zvolit přenosovou rychlost a typ přenosového média. Díky modularitě je možné přizpůsobit vysílaný signál po...

1 310 Kč1 585 Kč s DPH