Optické konektory

Optické konektory slouží k ukončení optických kabelů a umožňují tak jejich propojení s dalšími prvky sítě. Kromě konektorů, které se používají k výrobě propojovacích kabelů, což vyžaduje značné technologické vybavení, jsou k dispozici také konektory, které je možné použít přímo v místě instalace a umožňují tak technikovi opravit spoj s poškozeným konektorem i bez pomoci svářečky.

 

Nejprodávanější
Zobrazit:
BarvaKonektor 1ProvedeníTypVýrobce
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:25 produktů
FAOC-LC-APC-SM-R-25 krimpovací optický konektor LC/APC, singlemode, pro vlákno 900 um nebo 250um
Skladem

Krimpovací optické konektory jsou určeny pro přímé ukončení optického vlákna. Uplatnění naleznou především u toho, kdo zakončuje optické trasy, ale nevlastní svářečku optických vláken. Hlavní výhodou ...

192 Kč232 Kč s DPH
FAOC-LC-UPC-OM2-R-25 krimpovací optický konektor LC/UPC, multimode 50/125um OM2, pro vlákno 900 um nebo 250um
Skladem

Krimpovací optické konektory jsou určeny pro přímé ukončení optického vlákna. Uplatnění naleznou především u toho, kdo zakončuje optické trasy, ale nevlastní svářečku optických vláken. Hlavní výhodou ...

192 Kč232 Kč s DPH
FAOC-LC-UPC-OM3-R-25 krimpovací optický konektor LC/UPC, multimode 50/125um OM3, pro vlákno 900 um nebo 250um
Skladem

Krimpovací optické konektory jsou určeny pro přímé ukončení optického vlákna. Uplatnění naleznou především u toho, kdo zakončuje optické trasy, ale nevlastní svářečku optických vláken. Hlavní výhodou ...

192 Kč232 Kč s DPH
FAOC-LC-UPC-SM-R-25 krimpovací optický konektor LC/UPC, singlemode, pro vlákno 900 um nebo 250um
Skladem

Krimpovací optické konektory jsou určeny pro přímé ukončení optického vlákna. Uplatnění naleznou především u toho, kdo zakončuje optické trasy, ale nevlastní svářečku optických vláken. Hlavní výhodou ...

192 Kč232 Kč s DPH
FAOC-SC-APC-SM-R-30 krimpovací optický konektor SC/APC, singlemode, pro kabel 3mm
Skladem

Krimpovací optické konektory jsou určeny pro přímé ukončení optického vlákna. Uplatnění naleznou především u toho, kdo zakončuje optické trasy, ale nevlastní svářečku optických vláken. Hlavní výhodou ...

86,0 Kč104 Kč s DPH
FAOC-SC-APC-SM-R-U krimpovací optický konektor SC/APC, singlemode, univerzální pro 250um, 900um, 2mm, 3mm
Skladem

Krimpovací optické konektory jsou určeny pro přímé ukončení optického vlákna. Uplatnění naleznou především u toho, kdo zakončuje optické trasy, ale nevlastní svářečku optických vláken. Hlavní výhodou ...

86,0 Kč104 Kč s DPH
FAOC-SC-UPC-OM1-R-25 krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode 62,5/125um OM1, pro vlákno 900um nebo 250um
Skladem

Krimpovací optické konektory jsou určeny pro přímé ukončení optického vlákna. Uplatnění naleznou především u toho, kdo zakončuje optické trasy, ale nevlastní svářečku optických vláken. Hlavní výhodou ...

86,0 Kč104 Kč s DPH
FAOC-SC-UPC-OM3-R-25 krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode 50/125um OM3, pro vlákno 900um nebo 250um
Skladem

Krimpovací optické konektory jsou určeny pro přímé ukončení optického vlákna. Uplatnění naleznou především u toho, kdo zakončuje optické trasy, ale nevlastní svářečku optických vláken. Hlavní výhodou ...

86,0 Kč104 Kč s DPH
FAOC-SC-UPC-OM4-R-25 krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode 50/125um OM4, pro vlákno 900um nebo 250um
Skladem

Krimpovací optické konektory jsou určeny pro přímé ukončení optického vlákna. Uplatnění naleznou především u toho, kdo zakončuje optické trasy, ale nevlastní svářečku optických vláken. Hlavní výhodou ...

86,0 Kč104 Kč s DPH
FAOC-SC-UPC-SM-R-25 krimpovací optický konektor SC/UPC, singlemode, pro vlákno 900um nebo 250um
Skladem

Krimpovací optické konektory jsou určeny pro přímé ukončení optického vlákna. Uplatnění naleznou především u toho, kdo zakončuje optické trasy, ale nevlastní svářečku optických vláken. Hlavní výhodou ...

86,0 Kč104 Kč s DPH
FAOC-SC-UPC-SM-R-U krimpovací optický konektor SC/UPC, singlemode, univerzální pro 250um, 900um, 2mm, 3mm
Skladem

Krimpovací optické konektory jsou určeny pro přímé ukončení optického vlákna. Uplatnění naleznou především u toho, kdo zakončuje optické trasy, ale nevlastní svářečku optických vláken. Hlavní výhodou ...

86,0 Kč104 Kč s DPH
PANDUIT FLCSMC5BLY konektor OptiCam LC MM 50/125/900um, simplex, černý
Skladem

Konektory Panduit OptiCam se vyznačují rychlou a přesnou instalací. Konektory jsou předleštěné a jsou určeny k terminaci optických kabelů s těsnou ochranou 900um. Spoj mezi konektorem a optickým vlákn...

524 Kč634 Kč s DPH
PANDUIT FLCSSCBUY konektor OptiCam LC SM 9/125/900um, simplex, modrý
Skladem

Konektory Panduit OptiCam se vyznačují rychlou a přesnou instalací. Konektory jsou předleštěné a jsou určeny k terminaci optických kabelů s těsnou ochranou 900um. Spoj mezi konektorem a optickým vlákn...

834 Kč1 009 Kč s DPH
PANDUIT FSCMPC5BL konektor OptiCam SC MM 50/125/900um, simplex, černý
Skladem

Konektory Panduit OptiCam se vyznačují rychlou a přesnou instalací. Konektory jsou předleštěné a jsou určeny k terminaci optických kabelů s těsnou ochranou 900um. Spoj mezi konektorem a optickým vlákn...

422 Kč511 Kč s DPH
PANDUIT F250BT-C trubička pro optická vlákna 250um, OptiCam, bal. 100 kusů
Běžně do týdne

Doplněk konektorů OptiCam. Trubička je například nutná u konektorování optických gelových kabelů s vlákny 250um. Vnější průměr trubičky je 900um.

867 Kč1 049 Kč s DPH