Optické konektory

Optické konektory slouží k ukončení optických kabelů a umožňují tak jejich propojení s dalšími prvky sítě. Kromě konektorů, které se používají k výrobě propojovacích kabelů, což vyžaduje značné technologické vybavení, jsou k dispozici také konektory, které je možné použít přímo v místě instalace a umožňují tak technikovi opravit spoj s poškozeným konektorem i bez pomoci svářečky.

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Barva
(6)
(1)
(5)
(1)
(1)
Zobrazit vybrané
Typ
(7)
(4)
Zobrazit vybrané
Vlákno
(3)
(2)
(2)
(1)
(6)
Zobrazit vybrané
Výrobce
(1)
(14)
Zobrazit vybrané
Konektor
(1)
(4)
(2)
(8)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
30 produktů
FAOC-LC-APC-SM-R-25 krimpovací optický konektor LC/APC, singlemode, pro vlákno 900 um nebo 250um
Kód:FAOC-LC-APC-SM-R-25

krimpovací optický konektor LC/APC, singlemode, pro vlákno 900 um nebo 250um

197 Kč / 1 ks238 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
FAOC-LC-UPC-OM2-R-25 krimpovací optický konektor LC/UPC, multimode 50/125um OM2, pro vlákno 900 um nebo 250um
Kód:FAOC-LC-UPC-OM2-R-25

krimpovací optický konektor LC/UPC, multimode 50/125um OM2, pro vlákno 900 um nebo 250um

197 Kč / 1 ks238 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
FAOC-LC-UPC-OM3-R-25 krimpovací optický konektor LC/UPC, multimode 50/125um OM3, pro vlákno 900 um nebo 250um
Kód:FAOC-LC-UPC-OM3-R-25

krimpovací optický konektor LC/UPC, multimode 50/125um OM3, pro vlákno 900 um nebo 250um

197 Kč / 1 ks238 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
FAOC-LC-UPC-SM-R-25 krimpovací optický konektor LC/UPC, singlemode, pro vlákno 900 um nebo 250um
Kód:FAOC-LC-UPC-SM-R-25

krimpovací optický konektor LC/UPC, singlemode, pro vlákno 900 um nebo 250um

197 Kč / 1 ks238 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
FAOC-SC-APC-SM-R-30 krimpovací optický konektor SC/APC, singlemode, pro kabel 3mm
Kód:FAOC-SC-APC-SM-R-30

krimpovací optický konektor SC/APC, singlemode, pro kabel 3mm

89,0 Kč / 1 ks108 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
FAOC-SC-APC-SM-R-U krimpovací optický konektor SC/APC, singlemode, univerzální pro 250um, 900um, 2mm, 3mm
Kód:FAOC-SC-APC-SM-R-U

krimpovací optický konektor SC/APC, singlemode, univerzální pro 250um, 900um, 2mm, 3mm

89,0 Kč / 1 ks108 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
FAOC-SC-UPC-OM1-R-25 krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode 62,5/125um OM1, pro vlákno 900um nebo 250um
Kód:FAOC-SC-UPC-OM1-R-25

krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode 62,5/125um OM1, pro vlákno 900um nebo 250um

89,0 Kč / 1 ks108 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
FAOC-SC-UPC-OM2-R-25 krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode 50/125um OM2, pro vlákno 900um nebo 250um
Kód:FAOC-SC-UPC-OM2-R-25

krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode 50/125um OM2, pro vlákno 900um nebo 250um

89,0 Kč / 1 ks108 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
FAOC-SC-UPC-OM4-R-25 krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode 50/125um OM4, pro vlákno 900um nebo 250um
Kód:FAOC-SC-UPC-OM4-R-25

krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode 50/125um OM4, pro vlákno 900um nebo 250um

89,0 Kč / 1 ks108 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
FAOC-SC-UPC-SM-R-25 krimpovací optický konektor SC/UPC, singlemode, pro vlákno 900um nebo 250um
Kód:FAOC-SC-UPC-SM-R-25

krimpovací optický konektor SC/UPC, singlemode, pro vlákno 900um nebo 250um

89,0 Kč / 1 ks108 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
FAOC-SC-UPC-SM-R-U krimpovací optický konektor SC/UPC, singlemode, univerzální pro 250um, 900um, 2mm, 3mm
Kód:FAOC-SC-UPC-SM-R-U

krimpovací optický konektor SC/UPC, singlemode, univerzální pro 250um, 900um, 2mm, 3mm

89,0 Kč / 1 ks108 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Výprodej
FLCSMC5BLY konektor OptiCam LC MM 50/125/900um, simplex, černý
Kód:FLCSMC5BLY

konektor OptiCam LC MM 50/125/900um, simplex, černý

99,0 Kč / 1 ks120 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
21.42.8001 klip (spona) na SC konektor duplex, béžový, (rozteč 12,7mm).
Kód:21.42.8001

klip (spona) na SC konektor duplex, béžový, (rozteč 12,7mm).

14,0 Kč / 1 ks16,9 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
F250BT-C trubička pro optická vlákna 250um, OptiCam, bal. 100 kusů
Kód:F250BT-C

trubička pro optická vlákna 250um, OptiCam, bal. 100 kusů

1 093 Kč / 1 bal1 323 Kč s DPH / 1 bal
Bežně do dvou týdnů
FAOC-LC-UPC-OM4-R-25 krimpovací optický konektor LC/UPC, multimode 50/125um OM4, pro vlákno 900 um nebo 250um
Kód:FAOC-LC-UPC-OM4-R-25

krimpovací optický konektor LC/UPC, multimode 50/125um OM4, pro vlákno 900 um nebo 250um

197 Kč / 1 ks238 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
FAOC-SC-UPC-OM2-R-U krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode OM2, univerzální pro 250um, 900um, 2mm, 3mm
Kód:FAOC-SC-UPC-OM2-R-U

krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode OM2, univerzální pro 250um, 900um, 2mm, 3mm

89,0 Kč / 1 ks108 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
FAOC-SC-UPC-OM3-R-25 krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode 50/125um OM3, pro vlákno 900um nebo 250um
Kód:FAOC-SC-UPC-OM3-R-25

krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode 50/125um OM3, pro vlákno 900um nebo 250um

89,0 Kč / 1 ks108 Kč s DPH / 1 ks
Na dotaz
FIC-SC-UPC-SM konektor SC/UPC SM pro FTTH aplikace, s mechanickou spojkou, pro kabel 3mm
Kód:FIC-SC-UPC-SM

konektor SC/UPC SM pro FTTH aplikace, s mechanickou spojkou, pro kabel 3mm

32,0 Kč / 1 ks38,7 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
FLCSMC6BLY konektor OptiCam LC MM 62,5/125/900um, simplex, černý
Kód:FLCSMC6BLY

konektor OptiCam LC MM 62,5/125/900um, simplex, černý

8 970 Kč bez DPH / 10 ks
10 854 Kč / 10 ks
897 Kč / 1 ks1 085 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FLCSMCXAQY konektor OptiCam LC MM 50/125/900um OM3/4/5, simplex, modrý
Kód:FLCSMCXAQY

konektor OptiCam LC MM 50/125/900um OM3/4/5, simplex, modrý

8 970 Kč bez DPH / 10 ks
10 854 Kč / 10 ks
897 Kč / 1 ks1 085 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FLCSMCXBRD klíčovaný konektor OptiCam LC MM 50/125/900um OM3/4, simplex, červený
Kód:FLCSMCXBRD

klíčovaný konektor OptiCam LC MM 50/125/900um OM3/4, simplex, červený

10 210 Kč bez DPH / 10 ks
12 354 Kč / 10 ks
1 021 Kč / 1 ks1 235 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FLCSMCXCGR klíčovaný konektor OptiCam LC MM 50/125/900um OM3/4, simplex, zelený
Kód:FLCSMCXCGR

klíčovaný konektor OptiCam LC MM 50/125/900um OM3/4, simplex, zelený

10 210 Kč bez DPH / 10 ks
12 354 Kč / 10 ks
1 021 Kč / 1 ks1 235 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FLCSMCXEOR klíčovaný konektor OptiCam LC MM 50/125/900um OM3/4, simplex, oranžový
Kód:FLCSMCXEOR

klíčovaný konektor OptiCam LC MM 50/125/900um OM3/4, simplex, oranžový

10 210 Kč bez DPH / 10 ks
12 354 Kč / 10 ks
1 021 Kč / 1 ks1 235 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FLCSSCABL klíčovaný konektor OptiCam LC SM 9/125/900um, simplex, černý
Kód:FLCSSCABL

klíčovaný konektor OptiCam LC SM 9/125/900um, simplex, černý

10 980 Kč bez DPH / 10 ks
13 286 Kč / 10 ks
1 098 Kč / 1 ks1 329 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FLCSSCBUY konektor OptiCam LC SM 9/125/900um, simplex, modrý
Kód:FLCSSCBUY

konektor OptiCam LC SM 9/125/900um, simplex, modrý

8 970 Kč bez DPH / 10 ks
10 854 Kč / 10 ks
897 Kč / 1 ks1 085 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FMCBT2BL-X krytka optických kabelů 1.6/2.0mm, OptiCam, černá, bal. 10 kusů
Kód:FMCBT2BL-X

krytka optických kabelů 1.6/2.0mm, OptiCam, černá, bal. 10 kusů

1 270 Kč bez DPH / 10 bal
1 537 Kč / 10 bal
127 Kč / 1 bal154 Kč s DPH / 1 bal
Bežně do dvou týdnů
FMCBT3BL-X krytka optických kabelů 3mm, OptiCam, černá, bal. 10 kusů
Kód:FMCBT3BL-X

krytka optických kabelů 3mm, OptiCam, černá, bal. 10 kusů

1 270 Kč bez DPH / 10 bal
1 537 Kč / 10 bal
127 Kč / 1 bal154 Kč s DPH / 1 bal
Bežně do dvou týdnů
FSC2MC5BL konektor OptiCam SC2 MM 50/125/900um, simplex, černý
Kód:FSC2MC5BL

konektor OptiCam SC2 MM 50/125/900um, simplex, černý

6 260 Kč bez DPH / 10 ks
7 575 Kč / 10 ks
626 Kč / 1 ks757 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FSC2SCBU konektor OptiCam SC2 SM 9/125/900um, simplex, modrý
Kód:FSC2SCBU

konektor OptiCam SC2 SM 9/125/900um, simplex, modrý

6 260 Kč bez DPH / 10 ks
7 575 Kč / 10 ks
626 Kč / 1 ks757 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
FST2SCBU konektor OptiCam ST SM 9/125/900um, simplex, modrý
Kód:FST2SCBU

konektor OptiCam ST SM 9/125/900um, simplex, modrý

6 260 Kč bez DPH / 10 ks
7 575 Kč / 10 ks
626 Kč / 1 ks757 Kč s DPH / 1 ks
Bežně do dvou týdnů
1
FLCSMC5BLY konektor OptiCam LC MM 50/125/900um, simplex, černý

konektor OptiCam LC MM 50/125/900um, simplex, černý

99,0 Kč

Konektory Panduit OptiCam se vyznačují rychlou a přesnou instalací. Konektory jsou předleštěné a jsou určeny k terminaci optických kabelů s těsno...

Kód:FLCSMC5BLY
2
FAOC-SC-UPC-SM-R-U krimpovací optický konektor SC/UPC, singlemode, univerzální pro 250um, 900um, 2mm, 3mm

krimpovací optický konektor SC/UPC, singlemode, univerzální pro 250um, 900um, 2mm, 3mm

89,0 Kč

Krimpovací optické konektory jsou určeny pro přímé ukončení optického vlákna. Uplatnění naleznou především u toho, kdo zakončuje optické trasy, a...

Kód:FAOC-SC-UPC-SM-R-U
3
FAOC-SC-UPC-SM-R-25 krimpovací optický konektor SC/UPC, singlemode, pro vlákno 900um nebo 250um

krimpovací optický konektor SC/UPC, singlemode, pro vlákno 900um nebo 250um

89,0 Kč

Krimpovací optické konektory jsou určeny pro přímé ukončení optického vlákna. Uplatnění naleznou především u toho, kdo zakončuje optické trasy, a...

Kód:FAOC-SC-UPC-SM-R-25
4
FAOC-LC-UPC-SM-R-25 krimpovací optický konektor LC/UPC, singlemode, pro vlákno 900 um nebo 250um

krimpovací optický konektor LC/UPC, singlemode, pro vlákno 900 um nebo 250um

197 Kč

Krimpovací optické konektory jsou určeny pro přímé ukončení optického vlákna. Uplatnění naleznou především u toho, kdo zakončuje optické trasy, a...

Kód:FAOC-LC-UPC-SM-R-25
5
FAOC-SC-APC-SM-R-U krimpovací optický konektor SC/APC, singlemode, univerzální pro 250um, 900um, 2mm, 3mm

krimpovací optický konektor SC/APC, singlemode, univerzální pro 250um, 900um, 2mm, 3mm

89,0 Kč

Krimpovací optické konektory jsou určeny pro přímé ukončení optického vlákna. Uplatnění naleznou především u toho, kdo zakončuje optické trasy, a...

Kód:FAOC-SC-APC-SM-R-U
6
FAOC-SC-UPC-OM2-R-25 krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode 50/125um OM2, pro vlákno 900um nebo 250um

krimpovací optický konektor SC/UPC, multimode 50/125um OM2, pro vlákno 900um nebo 250um

89,0 Kč

Krimpovací optické konektory jsou určeny pro přímé ukončení optického vlákna. Uplatnění naleznou především u toho, kdo zakončuje optické trasy, a...

Kód:FAOC-SC-UPC-OM2-R-25
7
FAOC-LC-APC-SM-R-25 krimpovací optický konektor LC/APC, singlemode, pro vlákno 900 um nebo 250um

krimpovací optický konektor LC/APC, singlemode, pro vlákno 900 um nebo 250um

197 Kč

Krimpovací optické konektory jsou určeny pro přímé ukončení optického vlákna. Uplatnění naleznou především u toho, kdo zakončuje optické trasy, a...

Kód:FAOC-LC-APC-SM-R-25
8
FAOC-LC-UPC-OM2-R-25 krimpovací optický konektor LC/UPC, multimode 50/125um OM2, pro vlákno 900 um nebo 250um

krimpovací optický konektor LC/UPC, multimode 50/125um OM2, pro vlákno 900 um nebo 250um

197 Kč

Krimpovací optické konektory jsou určeny pro přímé ukončení optického vlákna. Uplatnění naleznou především u toho, kdo zakončuje optické trasy, a...

Kód:FAOC-LC-UPC-OM2-R-25
9
FAOC-SC-APC-SM-R-30 krimpovací optický konektor SC/APC, singlemode, pro kabel 3mm

krimpovací optický konektor SC/APC, singlemode, pro kabel 3mm

89,0 Kč

Krimpovací optické konektory jsou určeny pro přímé ukončení optického vlákna. Uplatnění naleznou především u toho, kdo zakončuje optické trasy, a...

Kód:FAOC-SC-APC-SM-R-30
1
FLCSMC5BLY konektor OptiCam LC MM 50/125/900um, simplex, černý

konektor OptiCam LC MM 50/125/900um, simplex, černý

99,0 Kč

Konektory Panduit OptiCam se vyznačují rychlou a přesnou instalací. Konektory jsou předleštěné a jsou určeny k terminaci optických kabelů s těsno...

Kód:FLCSMC5BLY
NejprodávanějšíVýprodej
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies