Pigtaily singlemode 9um OS2

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Při výrobě pigtailu je vlákno nalepeno a zaleštěno přímo v optickém konektoru, v celé délce pigtailu je tedy optická trasa tvořena souvislým optickým vláknem a nevzniká tak žádný dodatečný vložný útlum.
Použitá optická vlákna mohou být v provedení multimode 50um (OM2, OM3, OM4), multimode 62,5um (OM1) a singlemode 9um OS2. Vlákno má standardně průměr 900um, tedy je v sekundární ochraně, která se rozlišuje podle toho, jak snadno ji lze odholit, na těsnou, polotěsnou a volnou. V našem sortimentu je v základu ochrana polotěsná, kterou je možné odholit najednou v délce několika centimetrů. Konektory se používají od nejběžnějších typů LC, SC, ST, E2000, až po řadu méně obvyklých typů.

Pokud jste na našem webu nenašli požadovaný typ pigtailu, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku na jiné provedení dle Vaší potřeby.

Nejprodávanější
Zobrazit:
BarvaDélka v mVláknoVýrobceKonektorITU-T
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:30 produktů
12P-LC/P-1-SL-E sada 12  barevných pigtailů LC/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 1m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

315 Kč381 Kč s DPH
12P-LC/P-2-SL-E sada 12  barevných pigtailů LC/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 2m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

336 Kč407 Kč s DPH
12P-SC/P-1-SL-E sada 12  barevných pigtailů SC/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 1m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

301 Kč364 Kč s DPH
12P-SC/P-2-SL-E sada 12  barevných pigtailů SC/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 2m, Easy Strip
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

322 Kč390 Kč s DPH
LEVITON HOTLC008001 pigtail LC/PC, 9/125um SM, délka 1m
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

87,0 Kč105 Kč s DPH
P-E2/A-1-SM pigtail E2000/APC, 9um SM, délka 1m
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

503 Kč609 Kč s DPH
S4U P-E2/A-2-SL pigtail E2000/APC, 9um SM, délka 2m, Easy Strip, vlákno CORNING ULTRA - G.562D/G.657A1
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

234 Kč283 Kč s DPH
P-FC/P-1-SL pigtail FC/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 1m
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

35,0 Kč42,4 Kč s DPH
P-LC/A-1-S657L pigtail LC/APC, 9um SM, vlákno G657A1, délka 1m
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

25,0 Kč30,3 Kč s DPH
P-LC/A-1-SL pigtail LC/APC, 9um SM, vlákno G652D, délka 1m
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

25,0 Kč30,3 Kč s DPH
P-LC/P-1-S657L pigtail LC/PC, 9um SM, vlákno G657A1, délka 1m
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

24,0 Kč29,0 Kč s DPH
P-LC/P-1-SL pigtail LC/PC, 9um SM, vlákno G652D, délka 1m
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

24,0 Kč29,0 Kč s DPH
P-SC/A-1-S657L pigtail SC/APC, 9um SM, vlákno G657A1, délka 1m
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

23,0 Kč27,8 Kč s DPH
P-SC/P-1-S657L pigtail SC/PC, 9um, SM, vlákno G657A1, délka 1m
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

23,0 Kč27,8 Kč s DPH
P-SC/P-1-SL pigtail SC/PC, 9um, SM, vlákno G652D, délka 1m
Akce
Skladem

Pigtail je optické vlákno zakončené konektorem, standardně v délce 1m nebo 2m. Slouží k ukončení optických kabelů v optickém rozvaděči metodou svařování, nebo pomocí mechanických spojek. Použitá optic...

20,0 Kč24,2 Kč s DPH

Zavolejte nám.

Jak nakupovat ?

Zápůjčky, služby, konzultace, sváry a měření

 

Systémová záruka

 

Změna otevírací doby