Optické propojovací kabely multimode 50um OM2

Optický propojovací kabel (fiber jumper, fibre optic patch cord), neboli optický patchcord, slouží typicky k propojení mezi aktivním prvkem a místem ukončení trasy optického kabelu. Skládá se z patchcordového optického kabelu, zakončeného optickými konektory. Propojovací kabely mohou být duplexní (dvouvláknové) nebo simplexní (jednovláknové), případně pro speciální aplikace i vícevláknové.

Nejčastěji používanými konektory jsou LC, SC, E2000, ST, FC, ale existuje i řada dalších, MTRJ, VF-45, SMA, DIN a další, prakticky nepoužívané typy. Důležitým parametrem optických konektorů je způsob broušení jejich ferule, u většiny konektorů je častější broušení PC/UPC, ale typicky u konektorů E2000 je nejčastější úhlové broušení APC, které umožňuje dosahovat lepších parametrů útlumu odraženého signálu. Broušení APC se až na vyjímky používá pro singlemodová vlákna. V souvislosti s technologickým vývojem se také v posledních letech stále více využívají vícevláknové konektory MPO/MTP, které obsahují nejčastěji 12, ale i více vláken. Díky vícevláknovým konektorům je možné dosahovat vyšší hustoty optických propojení a tím zvýšit propustnost datových sítí.

Optická vlákna mohou být buď singlemodová (jádro 9um) nebo multimodová OM1 (jádro 62,5um), OM2 (jádro 50um), OM3, OM4. Vlákna OM3 a OM4 mají průměr jádra 50um, stejně jako je tomu u OM2, ale díky vylepšeným přenosovým parametrům je možné po nich přenášet signál na delší vzdálenost. Speciálním případem je pak vlákno OM5, které má v případě komunikace po vlnové délce 850nm stejné parametry jako vlákno OM4, ale je optimalizované pro multimodový vlonový multiplex, technologii SWDM. Barvy patchcordových kabelů v naší standardní nabídce - singlemode OS2 žlutá, multimode OM1 a OM2 oranžová, multimode OM3 a OM4 aqua nebo fialová, OM5 světle zelená (lime green). Typ propojovacího kabelu je možné odlišit i podle barvy konektorů, singlemode PC konektory mají barvu modrou, singlemode APC zelenou a multimode OM1 a OM2 konektory béžovou a OM3 a OM4 aqua nebo fialovou, OM5 pak barvu světle zelenou. Rozhodující pro funkci konkrétního kabelu, je však typ použitého vlákna.

Propojovací kabely uvedené na našem webu jsou standardně sériově vyráběné délky v běžných kombinacích konektorů. V případě potřeby Vám rádi vypracujeme cenovou nabídku na jiné provedení dle Vašich požadavků.

Filtrování
Podrobné hledáníCena
Délka v m
(3)
(8)
(7)
(5)
(5)
(4)
Zobrazit vybrané
Vlákno
(32)
Zobrazit vybrané
Konektory
(6)
(6)
(2)
(2)
(1)
(6)
(5)
(4)
Zobrazit vybrané
Hledat v kategorii
Hledat v kategoriiHledatKde hledat:
32 produktů
LC-LC-10-M5DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 10m
Kód:LC-LC-10-M5DL

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 10m

178 Kč / 1 ks215 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
LC-LC-1-M5DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 1m
Kód:LC-LC-1-M5DL

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 1m

101 Kč / 1 ks122 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
LC-LC-2-M5DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 2m
Kód:LC-LC-2-M5DL

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 2m

110 Kč / 1 ks133 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
Výprodej
LC-LC-3-M5DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 3m
Kód:LC-LC-3-M5DL

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 3m

59,0 Kč / 1 ks71,4 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
LC-LC-5-M5DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 5m
Kód:LC-LC-5-M5DL

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 5m

135 Kč / 1 ks163 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
LC-SC-1-M5DL optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um 1m
Kód:LC-SC-1-M5DL

optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um 1m

99,0 Kč / 1 ks120 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
LC-SC-2-M5DL optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um 2m
Kód:LC-SC-2-M5DL

optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um 2m

107 Kč / 1 ks129 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
LC-SC-3-M5DL optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um 3m
Kód:LC-SC-3-M5DL

optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um 3m

116 Kč / 1 ks140 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
LC-SC-5-M5DL optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um 5m
Kód:LC-SC-5-M5DL

optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um 5m

133 Kč / 1 ks161 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
LC-ST-1-M5DL optický propojovací kabel LC-ST duplex MM 50/125um 1m
Kód:LC-ST-1-M5DL

optický propojovací kabel LC-ST duplex MM 50/125um 1m

102 Kč / 1 ks123 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SC-SC-0,5-M5DL optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um 0,5m
Kód:SC-SC-0,5-M5DL

optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um 0,5m

96,0 Kč / 1 ks116 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SC-SC-1-M5DL optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um 1m
Kód:SC-SC-1-M5DL

optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um 1m

98,0 Kč / 1 ks119 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SC-SC-2-M5DL optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um 2m
Kód:SC-SC-2-M5DL

optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um 2m

107 Kč / 1 ks129 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SC-SC-3-M5DL optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um 3m
Kód:SC-SC-3-M5DL

optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um 3m

117 Kč / 1 ks142 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SC-ST-10-M5DL optický propojovací kabel SC-ST duplex MM50/125um 10m
Kód:SC-ST-10-M5DL

optický propojovací kabel SC-ST duplex MM50/125um 10m

189 Kč / 1 ks229 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
SC-ST-1-M5DL optický propojovací kabel SC-ST duplex MM 50/125um 1m
Kód:SC-ST-1-M5DL

optický propojovací kabel SC-ST duplex MM 50/125um 1m

173 Kč / 1 ks209 Kč s DPH / 1 ks
Skladem
LC-LC-0,5-M5DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 0,5m
Kód:LC-LC-0,5-M5DL

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 0,5m

101 Kč / 1 ks122 Kč s DPH / 1 ks
Na cestě - na dotaz
LC-SC-0,5-M5DL optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um 0,5m
Kód:LC-SC-0,5-M5DL

optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um 0,5m

99,0 Kč / 1 ks120 Kč s DPH / 1 ks
Na cestě - na dotaz
LC-SC-10-M5DL optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um 10m
Kód:LC-SC-10-M5DL

optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um 10m

176 Kč / 1 ks213 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
LC-ST-2-M5DL optický propojovací kabel LC-ST duplex MM 50/125um 2m
Kód:LC-ST-2-M5DL

optický propojovací kabel LC-ST duplex MM 50/125um 2m

111 Kč / 1 ks134 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
MTRJ(f)-SC-1-M5DL optický propojovací kabel MTRJ female -SC duplex MM 50/125um 1m
Kód:MTRJ(f)-SC-1-M5DL

optický propojovací kabel MTRJ female -SC duplex MM 50/125um 1m

130 Kč / 1 ks157 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
MTRJ(f)-SC-2-M5DL optický propojovací kabel MTRJ female -SC duplex MM 50/125um 2m
Kód:MTRJ(f)-SC-2-M5DL

optický propojovací kabel MTRJ female -SC duplex MM 50/125um 2m

152 Kč / 1 ks184 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
MTRJ(f)-ST-1-M5DL optický propojovací kabel MTRJ female -ST duplex MM 50/125um 1m
Kód:MTRJ(f)-ST-1-M5DL

optický propojovací kabel MTRJ female -ST duplex MM 50/125um 1m

155 Kč / 1 ks188 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
SC-SC-10-M5DL optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um 10m
Kód:SC-SC-10-M5DL

optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um 10m

185 Kč / 1 ks224 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
SC-SC-5-M5DL optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um 5m
Kód:SC-SC-5-M5DL

optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um 5m

137 Kč / 1 ks166 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
SC-ST-2-M5DL optický propojovací kabel SC-ST duplex MM 50/125um 2m
Kód:SC-ST-2-M5DL

optický propojovací kabel SC-ST duplex MM 50/125um 2m

111 Kč / 1 ks134 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
SC-ST-3-M5DL optický propojovací kabel SC-ST duplex MM 50/125um 3m
Kód:SC-ST-3-M5DL

optický propojovací kabel SC-ST duplex MM 50/125um 3m

121 Kč / 1 ks146 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
SC-ST-5-M5DL optický propojovací kabel SC-ST duplex MM 50/125um 5m
Kód:SC-ST-5-M5DL

optický propojovací kabel SC-ST duplex MM 50/125um 5m

140 Kč / 1 ks169 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
ST-ST-1-M5DL optický propojovací kabel ST-ST duplex MM 50/125um 1m
Kód:ST-ST-1-M5DL

optický propojovací kabel ST-ST duplex MM 50/125um 1m

105 Kč / 1 ks127 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
ST-ST-2-M5DL optický propojovací kabel ST-ST duplex MM 50/125um 2m
Kód:ST-ST-2-M5DL

optický propojovací kabel ST-ST duplex MM 50/125um 2m

115 Kč / 1 ks139 Kč s DPH / 1 ks
Běžně do měsíce
1
SC-ST-10-M5DL optický propojovací kabel SC-ST duplex MM50/125um 10m

optický propojovací kabel SC-ST duplex MM50/125um 10m

189 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:SC-ST-10-M5DL
2
SC-SC-2-M5DL optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um 2m

optický propojovací kabel SC-SC duplex MM 50/125um 2m

107 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:SC-SC-2-M5DL
3
LC-SC-3-M5DL optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um 3m

optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um 3m

116 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC-SC-3-M5DL
4
LC-LC-1-M5DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 1m

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 1m

101 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC-LC-1-M5DL
5
LC-ST-1-M5DL optický propojovací kabel LC-ST duplex MM 50/125um 1m

optický propojovací kabel LC-ST duplex MM 50/125um 1m

102 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC-ST-1-M5DL
6
LC-LC-10-M5DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 10m

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 10m

178 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC-LC-10-M5DL
7
LC-LC-2-M5DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 2m

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 2m

110 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC-LC-2-M5DL
8
LC-SC-2-M5DL optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um 2m

optický propojovací kabel LC-SC duplex MM 50/125um 2m

107 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC-SC-2-M5DL
9
LC-LC-5-M5DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 5m

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 5m

135 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC-LC-5-M5DL
1
LC-LC-3-M5DL optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 3m

optický propojovací kabel LC-LC duplex MM 50/125um 3m

59,0 Kč

Optický propojovací kabel (patch cord) je oboustranně ukončený kabel konektory. Je určen k připojení zařízení pro přenos dat (switch, router, kam...

Kód:LC-LC-3-M5DL
NejprodávanějšíVýprodej
Na vašem soukromí nám záleží
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Povolit všeNepovolovat cookies