Optické spojky

Optická spojka (adaptér, coupling) je určena pro spojení optických vláken zakončených konektory a zajišťuje, aby vlákna v propojovaných konektorech byla vůči sobě ve správné pozici. Typickým příkladem použití je montáž v optickém rozvaděči/vaně, kde zajišťuje propojení mezi zakončeným příchozím optickým kabelem a propojovacím kabelem (patch cordem).

 

Nejprodávanější
Zobrazit:
BarvaVláknoVýrobceKonektor
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Zobrazit produkty
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Výrobce:Řadit dle:46 produktů
MCA-SC-UPC-OM1 Mode conversion adapter, SC/UPC, pro vlákno 62,5/125um, OM1
Skladem

Mode conversion adapter je pasivní součástka, která převádí singlemodový signál do multimodového vlákna, případně tentýž signál zpět do vlákna singlemodového. Díky tomu, že převod funguje obousměrně, ...

1 529 Kč1 850 Kč s DPH
MCA-SC-UPC-OM2 Mode conversion adapter, SC/UPC, pro vlákno 50/125um, OM2
Skladem

Mode conversion adapter je pasivní součástka, která převádí singlemodový signál do multimodového vlákna, případně tentýž signál zpět do vlákna singlemodového. Díky tomu, že převod funguje obousměrně, ...

1 529 Kč1 850 Kč s DPH
MS-01 mechanická spojka optického vlákna, pro vlákno 250/900um
Skladem

Mechanická spojka MS-01 umožňuje spojení optických vláken bez použití svářečky. Je určena pro vlákna v 900um nebo 250um ochraně. Typickým užitím těchto spojek je pohotovostní oprava přerušených vláken...

95,0 Kč115 Kč s DPH
S4U SP-E2-06 optická spojka E2000/APC, simplex, SM, zelená
Skladem

Optická simplexní spojka E2000 pro singlemodové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů E2000 s broušením APC. Optické komponenty E2000 společnosti S4U jsou vyrobeny pod oficiální lice...

176 Kč213 Kč s DPH
SP-FC-D-03 spojka FC do D díry, singlemode
Skladem

Optická simplexní spojka FC pro multimodové a singlemodové kabely. Spojka je určená pro propojení dvou konektorů FC s broušením PC/UPC.

16,0 Kč19,4 Kč s DPH
SP-KR-01 nástavec s automatickou krytkou na optické spojky LC duplex a SC simplex
Skladem

Nástavec umožňuje dodatečnou instalaci automatické protiprachové krytky na optickou spojku typu LC duplex nebo SC simplex.

12,0 Kč14,5 Kč s DPH
SP-LC-01 optická spojka LC, duplex, MM, béžová
Skladem

Optická duplexní spojka LC pro multimodové kabely. Spojka je určená pro propojení čtyř konektorů LC s broušením PC/UPC.

30,0 Kč36,3 Kč s DPH
SP-LC-02 optická spojka LC, duplex, SM, modrá
Skladem

Optická duplexní spojka LC pro singlemodové kabely. Spojka je určená pro propojení čtyř konektorů LC s broušením PC/UPC.

30,0 Kč36,3 Kč s DPH
SP-LC-03 optická spojka LC, duplex, SM, zelená
Skladem

Optická duplexní spojka LC pro singlemodové kabely. Spojka je určená pro propojení čtyř konektorů LC s broušením APC.

30,0 Kč36,3 Kč s DPH
SP-LC-04 optická spojka LC, quad, MM, béžová
Skladem

Optická spojka LC pro multimodové kabely. Spojka je určená pro propojení osmi konektorů LC s broušením PC/UPC.

59,0 Kč71,4 Kč s DPH
SP-LC-05 optická spojka LC, quad, SM, modrá
Skladem

Optická spojka LC pro singlemódové kabely. Spojka je určená pro propojení osmi konektorů LC s broušením PC/UPC.

59,0 Kč71,4 Kč s DPH
SP-LC-06 optická spojka LC, quad, SM, zelená
Skladem

Optická spojka LC pro singlemódové kabely. Spojka je určená pro propojení osmi konektorů LC s broušením APC.

59,0 Kč71,4 Kč s DPH
SP-LC-07 optická spojka LC, duplex, MM, aqua
Skladem

Optická duplexní spojka LC pro multimodové kabely. Spojka je určená pro propojení čtyř konektorů LC s broušením PC/UPC.

30,0 Kč36,3 Kč s DPH
SP-LC-08 optická spojka LC, duplex, MM, fialová
Skladem

Optická duplexní spojka LC pro multimodové kabely. Spojka je určená pro propojení čtyř konektorů LC s broušením PC/UPC.

30,0 Kč36,3 Kč s DPH
SP-M2-M matice DIN 934 2 tr.6 BN109
Skladem

Spojky optických konektorů, které se osazují do montážního otvoru SC nebo SC duplex, lze uchytit pomocí pružinek, případně, pokud mají spojka i čelo příslušné otvory, je možné uchycení pomocí dvou šro...

1,00 Kč1,21 Kč s DPH